Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Stracił prawie 85 tys. zł
"Markowianie" o swoim projekcie
Wpadła w poślizg i dachowała
Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w Łańcucie
home > Start > Aktualności > Obchody Święta Niepodległości w Łańcucie
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2015.11.11 11:40 | aktualizacja: 2015.11.11 11:56

Obchody Święta Niepodległości w Łańcucie

W Łańcucie uczczono 97 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. [ZDJĘCIA]
Obchody Święta Niepodległości w Łańcucie
Obchody Święta Niepodległości w Łańcucie

Mszą Świętą w kościele farnym, odprawioną w intencji poległych w obronie ojczyzny, rozpoczęły się tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Łańcucie.

Następnie kwiaty pod tablicą upamiętniającą dowódców, oficerów i żołnierzy 10 Pułku Strzelców Konnych i Tablicą Smoleńską złożyły delegacje władz miasta i powiatu. Przedstawiciele pozostałych instytucji zapalili biało-czerwone znicze.

Zdjęcia w galerii poniżej.

Dzisiejsze wydarzenia : http://www.lancut.gada.pl/wydarzenia,0,0,2015-11-11,0,wydarzenia.html

Red
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Obchody Święta Niepodległości w Łańcucie, 5.0000 out of 5 based on 4 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 10009
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
d8d-1c5
~ gość  Święto narodowe 11 listopada. A nasze władze zapomniały o porządku na kwaterze wojskowej łańcuckiego cmentarza. Nie usunięte znicze pozostałe po 1 listopada, poprzewracane przez wiatr kwiaty. O zaświeceniu nowych zniczy oczywiście nikt nie pomyślał. Jedynie osoby odwiedzające groby swoich bliskich wstępują na wojskową część cmentarza, odmawiają krótką modlitwę i zostawiają małe, symboliczne światełko pamięci i wdzięczności.
A władza bawi się w swoim gronie, uważając że wszystko jest w porządku. I składa okazałe wiązanki kwiatów pod tablicą niekoniecznie związaną z dzisiejszym dniem.
Pozdrawiam wszystkich
11 listopada 2015
+26
-4
517-7ae
~ Anka  pracujesz w urzędzie, albo którejś z podległych spółek? bo widzę, że oburza Cię uwaga forumowicza? trafna z resztą :)
11 listopada 2015
+17
-3
Ostatnio dodane komentarze
744-36f
~ ona  do ~ patriota   Ale co ma władza do wieszania flag na blokach, przecież to prywatne mieszkania, wiesza kto chce i nikt na siłe nie ma prawa iść komuś na balkon flagę wywieszać.
13 listopada 2015
+4
-2
544-1ef
~ kaumuk  do ~ 0   proponuję na cmentarz żołnierzy bratniej i wyzwoliciejskiej armii czerwonej skierować pochód
12 listopada 2015
+2
-2
ad7-4ed
~ patriota   Wstyd mi za Łańcut za naszą władze nie ma kto nawet flag powiesic, osiedle Podzwierzyniec miejsce zamieszkania burmistrza i co??? Na bloku 2 szt na ulicy ŻADNEJ, przy MDK 2 plus unijna które wisza zawsze- Świeto Narodowe nie dotarło do zaścianka, pusto, ponuro
12 listopada 2015
+6
-3
500-e42
~ 0  do ~ Rh+   Co roku niestety te obchody w łańcucie wygladaja tak samo, przemarsz z sobieskiego,kosciół i pod kosciołem wiązanki a mozę na drugi rok tak: Kosciół msza za bohaterów i przemarsz na cmentarsz do groby żołnierzy. Wydaje mi się, że tak by było lepiej ;) także propozycja na drugi rok
12 listopada 2015
+8
-1
bf4-a9f
~ ~ja~   Tak się zastanawiam, jaka niepodległość? Czy się czuje wolny? W zasadzie tak ale...poluje na mnie Policja, ITD, Urząd skarbowy, każą mi ślimaka nazywać rybą, marchewkę owocem, Niemiec każe mi przyjąć i utrzymywać darmozjadów, robiąc zakupy nabijam kasę obcym (nawet kupując w polskim sklepie), to czy ja żyję w niepodległym kraju? Przykre
11 listopada 2015
+8
-5
701-1fa
~ Rh+  do ~ Anka   chyba wolno wyrazić mi swoja opinie. Dla twojej ciekawości nie jestem pracownikiem urzędu ani żadnej jednostki. Mieszkam i obserwuje :-)
11 listopada 2015
+5
-6
e10-d04
~ power   Pod tablica smoleńska złożono kwiaty? A co ma piernik do wiatraka ?
11 listopada 2015
+12
-2
517-7ae
~ Anka  do ~ Rh+   pracujesz w urzędzie, albo którejś z podległych spółek? bo widzę, że oburza Cię uwaga forumowicza? trafna z resztą :)
11 listopada 2015
+17
-3
db1-799
~ H&K   Jes­tem Po­lakiem więc mam obo­wiązki pol­skie: są one tym większe i tym sil­niej się do nich poczu­wam, im wyższy przed­sta­wiam typ człowieka.
Bo im szer­sza stro­na me­go ducha żyje życiem zbioro­wym na­rodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym sil­niej­szą czuję pot­rzebę dba­nia o je­go całość i rozwój. - Roman Dmowski
11 listopada 2015
+9
-0
701-1fa
~ Rh+  do ~ gość   "Patrioto" to trzeba było posprzątać!!!! a nie krytykować.
11 listopada 2015
+3
-18
d8d-1c5
~ gość   Święto narodowe 11 listopada. A nasze władze zapomniały o porządku na kwaterze wojskowej łańcuckiego cmentarza. Nie usunięte znicze pozostałe po 1 listopada, poprzewracane przez wiatr kwiaty. O zaświeceniu nowych zniczy oczywiście nikt nie pomyślał. Jedynie osoby odwiedzające groby swoich bliskich wstępują na wojskową część cmentarza, odmawiają krótką modlitwę i zostawiają małe, symboliczne światełko pamięci i wdzięczności.
A władza bawi się w swoim gronie, uważając że wszystko jest w porządku. I składa okazałe wiązanki kwiatów pod tablicą niekoniecznie związaną z dzisiejszym dniem.
Pozdrawiam wszystkich
11 listopada 2015
+26
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x