Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > LKS Wola Dalsza - Grom Handzlówka
AAA
WOLA DALSZA
2014.09.08 13:25 | aktualizacja: 2014.10.05 16:11

LKS Wola Dalsza - Grom Handzlówka

LKS Wola Dalsza do wczoraj nie przegrał u siebie żadnego spotkania od 28 kwietnia 2012 r., co daje 1530 minut i 17 meczów bez porażki na własnym stadionie.

Dwie podobne bramki padły jedna po drugiej w kolejnych minutach pierwszej połowy. Najpierw w 12 minucie gola dla Gromu zdobył Wójtowicz. Minutę później wyrównał Olszaniecki.

Chwilę później dogodną sytuację stworzyła sobie drużyna z Handzlówki. Jednak po strzale piłkarza Gromu, piłka trafiła w obrońcę Woli.

W 30 minucie, po błędzie obrony LKS-u, gola na 1-2 znów strzelił Wojtowicz.

Tuż przed końcem pierwszej połowy kolejny błąd popełniła obrona gospodarzy. Do interwencji w polu karnym zmuszony był bramkarz. Faulu natomiast dopuścił się napastnik gości, który został ukarany żółtym kartonikiem. Karnego na bramkę zamienił Maciej Paluch.

Drugą połowę Wola zaczęła od dokonania 3 zmian. Na boisku pojawił się m.in. Kusz, który chwilę później popisał się asystą. Bramkę po dośrodkowaniu strzelił Miś.

Po skutecznej akcji zawodnicy LKS-u atakowali znacznie częściej. Ich zagrania nie przyniosły jednak zamierzonego efektu. Bezpośrednio z rzutu wolnego do bramki próbował trafić Kusz. Jego strzał był jednak zbyt lekki, a przede wszystkim niecelny.

Pomimo przewagi gospodarzy, w okolicach 80 minuty błąd popełnił ich środkowy obrońca zagrywającna środku boiska głową za siebie. Do piłki doszedł Wójtowicz, który po samotnym rajdzie na bramkę pokonał bezradnego bramkarza gospodarzy. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

LKS Wola Dalsza - Grom Handzlówka 2:4 (1:3).

Bramki: Olszaniecki (13), Miś (60) - Wojtowicz (12, 30, 80) Paluch (45).

LKS: Kula - Szmuc, Florek, Borcz, Cisek, - Ziaja, Magryś, Wojdyła, Pożyczek, Miś - Olszaniecki

GROM: Lutak - Florek, Macha, Mijalny, Micał, - Fara, Wojtowicz, Bekierski, Osiniak - Ruszel, Paluch.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
6a9-574
~ anonim   Dawid Wojtowicz a nie Wójtowicz!!!
5 października 2014
brak ocen
60f-4b5
~ monka2  do ~ monka   może wiecej zdjęc publiczności i fanek w kolejnych meczach ??
12 września 2014
+1
-0
00c-d4c
~ monka   na jakich meczach bedzie Pan fotograf??
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.