Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Kierowcy przez tunel przejadą w przyszłym roku
16-latek wyrwał się napastnikowi i uciekł
Pożar w Żołyni
"Markowianie" o swoim projekcie
home > Start > Aktualności > "Bezpieczeństwo stadionowe"
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2018.12.07 10:53 | aktualizacja: 2018.12.07 10:54

"Bezpieczeństwo stadionowe"

W ramach cyklu spotkań pt. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ" w sali konferencyjnej łańcuckiej komendy odbyła się debata społeczna. Głównym tematem spotkania policjantów z samorządowcami oraz przedstawicielami klubów sportowych było szeroko rozumienia bezpieczeństwo na stadionach oraz problem pseudokibiców.
"Bezpieczeństwo stadionowe"
"Bezpieczeństwo stadionowe"

Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie insp. Marek Mendoń, który przywitał zaproszonych gości oraz przedstawił tematykę oraz cel spotkania. Następnie przełożony łańcuckich policjantów podsumował działania policji podjęte w celu zapewniania bezpieczeństwa uczestnikom zakończonego sezonu piłkarskiego.

Po nim głos zabrał sierż. szt. Wojciech Gruca, który przy pomocy multimedialnej prezentacji przedstawił zagrożenia związane z bandytyzmem stadionowym oraz formy i metody działalności pseudokibiców. Następnie omówił działania podejmowane przez łańcuckich policjantów mające na celu poprawę stanu bezpieczeństwa na boiskach oraz założenia profilaktycznego programu "Pseudokibic".

Następny prelegentem debaty był sierż. szt. Marcin Olejarz, który omówił prawa obowiązki organizatorów imprez sportowych oraz zagadnienia związane ze stosowaniem kar wobec kibiców łamiących prawo. Po jego wystąpieniu przyszedł czas na dyskusję i wnioski. Funkcjonariusze odpowiadali na pytania oraz odnosili się do uwag zgłaszanych przez uczestników debaty.

Na zakończenie uczestników spotkania poproszono o wypełnienie anonimowej ankiety. Jej wyniki pozwolą na lepsze organizowanie podobnych przedsięwzięć w przyszłości, jednocześnie wskażą kierunki i problemy, które należy wziąć pod uwagę w realizacji bieżących zadań.

KPP Łańcut/Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
"Bezpieczeństwo stadionowe", 0 out of 5 based on 0 ratings
KPP Łańcut/Red dodany
 
Odsłon: 4277
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
a9c-d5d
~ ola   to pisanie o parkowaniu staje się żałosne
podejrzewam, że to stare mohery
bo czynny kierowca rozumie kierowców
{ uwaga - nie dotyczy niedzielnych kierowców }
8 grudnia 2018
+5
-2
0a1-ed0
~ psikus   Nasz Policja z Łańcuta to zajęłaby się pieszymi a w szczególności tymi co przechodzą na przejściu dla pieszych koło Poczty Polskiej. Tam każdy chodzi jak chce, piesi w tym miejscu uważają się za jakieś fenomeny. zamiast zebrać się w jakąś grupkę to łażą w gęsiego. A powodowane tym korki będą się kończyć w sąsiednich miejscowościach. Ciekawe tylko co monitoruje kamera zamontowana nad tym przejściem????
7 grudnia 2018
+8
-6
457-025
~ kibic   łańcucka policja zwana przez samych policjantów blue taxi musi jednak pokazać że coś robi to organizują pogadanki żanujące.
7 grudnia 2018
+10
-5
497-f4b
~ lambadA   W Łańcucie bardziej przydałyby się piesze patrole ruchu drogowego do pouczania i karania za nieprawidłowe parkowanie. Kiboli w Łańcucie można na palcach policzyć i szkoda na nich czasu, bo to cienkie bolki są.
7 grudnia 2018
+13
-3
457-025
~ kibic   Nooo w Łańcucie i okoliach to aż się roi od pseudokibiców stadionowych bandytów - chyba na orlikach hahahaha
7 grudnia 2018
+13
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x