Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Zaocznie? Za darmo? Atrakcyjne kierunki? Teraz to możliwe!
Rozmiar tekstu:
AAA
RZESZÓW Materiał Promocyjny
2019.02.19 12:06 | aktualizacja: 2019.02.19 17:26

Zaocznie? Za darmo? Atrakcyjne kierunki? Teraz to możliwe!

Rozmowa z Sylwią Osowicz, Dyrektorem Szkoły Żak w Rzeszowie.
Zaocznie? Za darmo? Atrakcyjne kierunki? Teraz to możliwe!
Zaocznie? Za darmo? Atrakcyjne kierunki? Teraz to możliwe!

Jesteście największą Szkołą Policealną na Podkarpaciu i ciągle się rozwijacie czy to oznacza, że niż demograficzny Was ominął?

Szkoła Żak w Rzeszowie powstała w 2004 roku i w tym czasie udało nam się mocno odznaczyć na edukacyjnej mapie Rzeszowa i właściwie całego województwa Podkarpackiego. Nasza pozycja oparta jest na jakości kształcenia jaką oferujemy, różnorodnych a dostosowanych do potrzeb rynku pracy kierunkach, szerokiego grona odbiorców naszych usług i oczywiście o naukę za darmo, co zawsze ułatwia ostateczny wybór naszej szkoły.

Nauka za darmo? Tu musi być jakiś haczyk…

Nic z tych rzeczy. Nasza szkoła policealna i szkoła medyczna dla dorosłych posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest finansowana na podobnych zasadach jak szkoły państwowe. Jeśli mówimy o nauce za darmo, to gwarantujemy brak opłat przez cały okres umowy, również w formie pisemnej Słuchacz dostaje od nas taką gwarancję. To jeszcze jedno co wyróżnia nas na rynku, jasne, przejrzyste zasady, brak ukrytych opłat czy kar.

Co oznaczają uprawnienia szkoły publicznej?

W największym skrócie oznacza to, że egzaminy, świadectwa i inne dokumenty które wydajemy mają charakter państwowy, więc są respektowane na terenie całej Unii Europejskiej. Uprawnienia Szkoły Publicznej zobowiązują nas również do utrzymywania odpowiedniej jakości prowadzenia zajęć. Wyróżnia nas na pewno podejście do klientów korzystających z naszych usług edukacyjnych. Naszym celem jest, by byli usatysfakcjonowani zarówno pod względem poziomu szkoły, kadry dydaktycznej jak i atmosfery która towarzyszy pozyskiwaniu nowych umiejętności.

Szerokie grono odbiorców? Kto w takim razie zapisuję się do Waszej Szkoły?

Słuchaczy Szkoły Żak, można umownie podzielić na trzy grupy. Pierwszą stanowią osoby świeżo po szkole średniej, zdobywają u nas kierunkowe wykształcenie po liceum lub przekierunkowują się po uprzednim ukończeniu technikum.

Drugą, nie mniejszą, a najdynamiczniej rozrastającą się grupę, stanowią studenci. Są to osoby, które wiedzą, że umiejętności i wykształcenie, które uda im się uzyskać w trakcie studiów będą miały bezpośredni wpływ na ich przyszłą pracę zawodową. Uczą się u nas studenci studiów stacjonarnych i zaocznych, kończą kierunki zbliżone z tym co studiują na uczelniach lub nierzadko zupełnie odmienne.

Trzecią z tych umownych grup, tworzą osoby które wracają do szkoły po przerwie, czasem i kilkunastoletniej. Przyczyny są różne: chęć rozwoju czy przekwalifikowania się zawodowego spowodowane wymagającym rynkiem pracy, czasem chęć przebywania pomiędzy ludźmi.

A jeśli ktoś pracuje, jest możliwość pogodzenia nauki u Was z pracą?

Oczywiście! Poza kształceniem na kierunku Masażysta, wszystkie pozostałe kierunki prowadzimy w formie zaocznej. Zjazdy odbywają się co 2 tygodnie.

Jak wygląda rekrutacja do Żaka?

Rekrutujemy 2 razy do roku, szkołę można rozpocząć w lutym lub we wrześniu. Przyjęcie do szkoły odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Obecnie domykamy grupy na semestr rozpoczynający się w lutym 2019.

Mamy jeszcze wolne miejsca, więc zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu Szkoła ŻAK.

Warto?

Oczywiście! Do skorzystania z oferty Żaka zachęcam wszystkie osoby, bez względu na dotychczas uzyskane wykształcenie. Dajemy możliwość rozwoju, bez ponoszenia kosztów za naukę, wystarczą chęci. Dla ułatwienia zapisu, od pewnego czasu mamy możliwość internetowej rezerwacji miejsca, wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy z naszej strony internetowej.

Do zobaczenia w Żaku!


Trwa Rekrutacja na semestr wiosenny - początek zajęć w lutym 2019:

Szkoła ŻAK Rzeszów

ul. Piłsudskiego 40

Tel.:17 850 19 45

www.zak.edu.pl

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Zaocznie? Za darmo? Atrakcyjne kierunki? Teraz to możliwe!, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Artykuł sponsorowany dodany
 
Odsłon: 6673
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x