home > Start > Sport > Sokół Łańcut liderem!
ŁAŃCUT
2015.02.21 19:49 | aktualizacja: 2015.03.01 18:12

Sokół Łańcut liderem!

Sokół Łańcut niepokonany w łańcuckiej twierdzy.

W pierwszych minutach meczu na prowadzenie wyszli goście. Zawodnicy Sokoła szybko jednak potrafili doprowadzić do przełamania. Mimo to, od samego początku było wiadomo, że bez ostrej sportowej walki się nie obędzie. Zawodnicy obu drużyn, przez swoje błędy, często zmuszeni byli walczyć o piłkę z poziomu parkietu- "na kolanach".

Druga kwarta była już bardziej wyrównana, jednak więcej z gry mieli zawodnicy gości.

Kolejna odsłona meczu to bezbłędna gra Sokołów. Dzięki prowadzeniu i mądrej grze zawodnicy z Łańcuta nie forsowali tempa też w ostatniej kwarcie. Do końca spotkania utrzymywali stałą ok. 13-punktową przewagę nad przeciwnikami.

To już 11 zwycięstwo Sokołów na własnym parkiecie. Po wygranej z Ostrowem Wielkopolskim, drużyna z Łańcuta wraz z zespołem z Krosna mają po tyle samo punktów (37).

W przerwie i po meczu wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy i trenerzy z Łańcuta (Plebiscyt na sportowca, talent i trenera roku rozstrzygnięty).

PTG SOKÓŁ Łańcut - BM SLAM STAL Ostrów Wielkopolski: 93:80 ( 16-11, 16-21, 30-15, 31-33).

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
89b-3d3
~ sok  do ~ zuczek   dzięki za informację mój błąd to tylko zostaje jeden problem...KASA i jeszcze raz KASA
23 lutego 2015
+4
-0
029-69e
~ zuczek  do ~ sok   i tu sie mylisz poniewaz mecze ekstraklasy moga byc rozgrywane w lancuckiej hali sa to slowa prezesa Polskiego Zwiazku Koszykówki ktory byl na podkarpaciu w koncowce tamtego roku :)
+4
-0
89b-3d3
~ sok   Szkoda że hala nie spełnia warunków na wyższą ligę no ale to mały pikuś w porównaniu do wymagań finansowych na wyższą ligę, musiałby się jakiś sponsor urodzić z naprawdę duża flota aby Sokoły zagrały wyżej, w playoffach trzeba będzie mecze na wyjazdach wszystkie poprzegrywać...a SZKODA
+5
-0
0c9-6d6
~ ja ;-)   jedno małe ALE. Sokół jest wiceliderem a nie liderem. Przegrywa z Krosnem małymi punktami. Jeżeli byłby to koniec rundy zasadniczej to faktycznie byliby liderem (lepszy bilans meczy z drużyną z taką samą ilością punktów) a tak to wicelider. Mam nadzieję, że już niedługo faktycznie będzie LIDER :-)