Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Pożar w Husowie
Sportowa Osobowość Roku
Pierwszy taki zabieg w Łańcucie
Był pijany i poszukiwany do odbycia kary
home > Start > Forum > W moim mieście/miejscowości > Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej A . Micke opinie
REKLAMA
luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Nadchodzące

Pogoda Łańcut

7 lutego 2023
-2°
odcz. -6 °C
słabe opady śniegu
zachmurzenie 100 %
wiatr 9 km/h
wilgotność 90 %
ciśnienie 1039 hPa

Sonda z dnia 12.01

Co na miejsce pomnika?

Społeczność

Forum

opinie o prezesie SM w Łańcucie

 

Odsłon: 8094
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Dzięki Tobie Forum może być lepsze! Klikaj w ikonę kosza Kosz aby zgłosić wpis do usunięcia z powodu nadużycia.
Autor Treść
~ pytacz
Oceniano 11 razy   +7   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej A . Micke opinie Proszę o podawanie opinii o Panu Micke, jakim jest prezesem, czy zna się na robocie ?
~ spółdzielca
Oceniano 15 razy   +7   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
ŻENADA. ZAPYTAJ STARYCH PRACOWNIKÓW,KTÓRYCH SIĘ POZBYŁ POD BYLE JAKIM POZOREM, ZAPYTAJ MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY LATAMI CZEKAJĄ NA REMONTY.A CZYNSZE W GÓRĘ, W GÓRĘ.
~ Ja
Oceniano 6 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ale jak to się pozbył? Dlaczego? Ktoś coś pisał że wyleciał z Rzeszowa? O co z tym chodziło?
~ mieszkaniec
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Czy ktoś ma więcej informacji na temat tego Pana. Sposobu jego prezesowania, jaki jest dla ludzi i czy jest to fachowiec?
~ spółdzielca
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
A od czego ma być fachowcem???
~ Ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
czy jest fachowcem od zarządzania? a co jest jeszcze fachowcem od czegoś więcej? Chodzi mi o to że ten Pan nie był wobec mnie uczciwy i szukam prawdziwych i szczerych informacji na temat tego człowieka.
~ ja
Oceniano 4 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej A . Micke opinie Kolego kogo pytać z jego byłych współpracowników?
~ do dd
Oceniano 9 razy   +7   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Spóldzielnia mieszkaniowa Pytaj byłego długoletniego viceprezesa, byłą księgową, byłego pracownika eksploatacji, byłe sprzątaczki,
~ Ja
Oceniano 6 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Rozumiem że ten pan pozbywa się fachowców i sam we wszystkim jest fachowcem? Czy to że mało tu ludzi się wypowiada to efekt strachu przed prezesem? Bardzo proszę o wypowiedzi. Każda opinia się przyda. Za co tych ludzi zwolnił. Chciałbym poznać ich opinie a nie mam kontaktu z tymi osobami. Chodzi mi o bezstronna opinie.

~ nn
Oceniano 10 razy   +6   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Prezes z przypadku tak by się wydawało obecnie tylko inwestycja Wyszyńskiego nowa budowa a stare osiedla popadają w ruinę . Malowanie klatek na odp....l że lepiej tego nie robić instalacje stare nic nie robi w kierunku poprawy bytu mieszkańcom w szczególności że czynsz coraz większy . Moje zdanie jest że to nie jest człowiek do zarządu oczywiście mogę się mylić ale myślę że wiele osób poprze mnie .
Jakby nie Zastępca prezesa to wgl już by była komuna na osiedlach ... Pozdrawiam

~ Ja
Oceniano 9 razy   +3   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Dziękuję za info. Moze niebawem nastąpią zmiany bo w mojej ocenie ten Pan nie jest żadnym fachowcem i bardzo ma parcie na władzę. Proszę też jeśli ktoś coś wie co pomoże ujawnić prawdę o jego fachowość aby zabrał głos. Pozdrawiam.
~ Darek
Oceniano 13 razy   -9   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Opinia o Micke A od czego Ty kolego jesteś fachowcem od donoszenia. Uwazaj nie jesteś anonimowy sprwdzę Twoje IP i na Ciebie doniosę fachowcu.
~ ja
Oceniano 6 razy   +4   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Gamoniu czy może Andrzeju ... I co doniesiesz po moim IP że zasięgam opinii na twój temat? Tak tak jak się ma " coś" za uszami i nie gra fair to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Więc śmiało sprawdzaj IP i donoś tylko co i na co?
~ ja
Oceniano 12 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Darek czy Andrzej jak ci tam ... wiesz że zastraszanie i mataczenie jest karane? I też nie jesteś anonimowy.
~ darek
Oceniano 7 razy   -3   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
opinie masz chorą wyobraznię- lecz się z nienawiści.
~ ja
Oceniano 4 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Z jakiej nienawiści? O czym ty człowieku bredzisz? chory to jesteś ty . Zero uzasadnienia do twoich wypocin i zastraszania. Po co piszesz w tym wątku jak nie masz nic mądrego do powiedzenia?
~ Wojtek
Oceniano 8 razy   +6   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Pan Miki zanim trafił do Łańcuta, zatopił dwa przedsiębiorstwa w Rzeszowie. Na osiedlu również widać efekty jego 'talentów'.
Od nowego roku kolejna podwyżka, uzasadniona koniecznością podniesienia pensji minimalnej 22 pracownikom. Kumek stworzył sztuczne stanowiska i naprzyjmował znajomych a mieszkańcy muszą teraz ich utrzymywać. Pracownicy spółdzielni jeżdżą nowym autem i we trzech kopią dołek aby posadzić krzaczek. W cieplutkim i zacisznym budynku biurwy całe dnie spędzają na fejsie i ploteczkach z łaską przyjmując nielicznych petentów. Oto są zdolności organizacyjne i gospodarność prezesa, który nawet wąsów sobie nie potrafi dobrze ufarbować. Gdyby mieszkańcy byli mądrzejsi i gdyby było więcej jedności to pozbyliby się myszki Miki, armii niepotrzebnych biurw i założyli wspólnotę mieszkaniową w miejsce niezwykle drogiej spółdzielni.
~ Aga
Oceniano 8 razy   -2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Wojtek zachowaj Boże od takiego zarządcy jak Ty!
~ czytelnik
Oceniano 5 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Czyli jednak nie jest takim ekspertem od zarządzania. Mam tez wątpliwe zdanie o fachowości tego Pana. Dlaczego członkowie Spółdzielni toleruja takie niedbalstwo? Pan Micke położył dwa przedsiębiorstwa? Serio jako prezes? A taki podobno fachowiec
~ czytelnik
Oceniano 5 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
swoją drogą to chyba ma małe poparcie społeczeństwa skoro w wyborach zdobył tylko 86 głosów. To raczej kiepski wynik zaufania
~ szpec
Oceniano 5 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
A jak sie nazywały te przedsiębiorstwa które zatopił Pan Micke? W jakiej branży działali? Ciekawe czemu
~ Ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ludzie śmiało wypowiadajcie się. Jeśli chcecie żeby coś się zmieniło to nie można chować głowy w piasek. Każda opinia jest ważna . To daje jakiś obraz kim jest Pan Prezes. Może są tu byli pracownicy. Ktoś ma wiedzę jakie to przedsiębiorstwa "zatopił" ? Śmiało wypowiedź nie gryzie.
~ nim
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Proszę o informację co ile są wybory na prezesa spółdzielni albo co zrobić żeby go zmienić .
~ instruktor
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Instrukcja zmiany prezesa zatrudnionego przez aktualną Radę Nadzorczą na czas nieokreślony.
1. W roku bieżącym będą na Walnym Zgromadzeniu wybierani członkowie do nowej Rady Nadzorczej( 9 osób). Do Rady Nadzorczej należy zgłosić kandydatury członków, którzy będą przedstawicielami interesów ogółu członków i mieszkańców osiedli spółdzielczych, a nie prezesa - jak aktualna Rada. Nowo powołana RN, która będzie reprezentować członków może w każdej chwili odwołać prezesa, co do działalności którego będzie miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ale!!!! Zwycięstwem będzie wybór Takiego składu RN. Powodzenia!!!!

~ czytelnik
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Czy należy przez to rozumieć że obecny prezes jest tak mocno obsadzony swoimi ludźmi że będzie porblem z wybraniem przedstawicieli którzy będą reprezentowali interesy wszystkich a nie tylko Pana Prezesa? Co on takiego robi ze ludzie sie go boją? Albo jak to możliwe że taki mocny sie czuje
~ nim
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Dziękuję za informację mieszkam od kilku lat pod tą wspaniałą Spółdzielnią .... i jestem członkiem zarządu i wybiorę się na zgromadzenie po raz pierwszy i na pewno zabiorę głos w sprawie rządów obecnej władzy bo jest to niedopuszczalne co się dzieje .
~ ja
Oceniano 1 raz   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Kolego Nim czy mozesz przybliżyć co sie dzieje? Będę wdzięczny za wszelkie info, poniewaz Pan prezes wyrządził krzywdę i zamierzam wyciagnąć z tego konsekwencje. Czy masz może wiedzę o tym co takiego uczynił Pan prezes o wątpliwej fachowości?.
~ czytelnik
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Każda opinia o poczynaniach Pana M. jako prezesa jest bardzo ważna. Czy ktos wie coś o jego poprzednich miejscach pracy i efektach? Albo o tym jak zarządza spółdzielnią? Pozdrawiam
~ mieszkaniec
Oceniano 9 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
prawda o zarządzie spółdzielni Co za bzdury piszecie? Pan Kumek, który był wiceprezesem, nie utworzył żadnego nowego stanowiska. Chyba jeden nowy pracownik został przyjęty na miejsce zwolnione po kimś, może stażyście. Dwóch pracowników, prawie siedemdziesięcioletnich odeszło na emerytury. Nie zamierzali jeszcze rozstać się ze spółdzielnią, ale czy w tym wieku pracuje się efektywnie. Co do zarobków, to słyszałem, że są tak niskie, ze większość pracowników ma płace minimalne. W moim odczuciu, to pierwszy prezes, który wziął się za remonty, za korzystanie z funduszy unijnych. Mówiło się o tym, że władze miasta bardzo przeszkadzają,utrudniają inwestycje itp. Zobaczymy, jak teraz będzie po zmianie. Z tego, co tu czytam, to ktoóś szykuje się na stanowisko prezesa. Może chce zadłużyć spółdzielnię, tak jak miasto.
~ ja
Oceniano 4 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Nikt nie szykuje się na stanowisko prezesa a jedynie ktoś szykuje sie żeby prezes otrzymał to na co sobie swoim postępowaniem zapracował. Absolutnie nie mam zamiaru zajmować jego miejsca . Jeśli jest taki super to nie powinien się tak obawiać. Z tego co tu czytam to Pan prezes chyba poczuł lekką obawę w związku ze swoim postępowaniem. Ale po to chciałem zasięgnąć opinii mieszkańców bo 86 głosów w wyborach to trochę małe zaufanie. No i o co chodziło z tymi firmami co zatopił? CHcę być rzetelny bo ogólnie już teraz to co mam wystarczyłoby żeby Pan prezes co najmniej się tłumaczył.
~ czytelnik
Oceniano 5 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Widać że albo Pan prezes albo poplecznicy ze spółdzielni przeszli do ataku i próbują atakować osoby o odmiennej opinii. Nie jest to eleganckie ale kto z kim przystaje....
maw
Oceniano 2 razy   -2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Takie publiczne zbieranie haków? Trzeba być "małym" człowiekiem. Cokolwiek by nie powiedzieć o panu Micke, cokolwiek by o nim nie myśleć. No cóż, współczuje...
~ ja
Oceniano 3 razy   +3   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
maw Napisałeś publiczne zbieranie haków? Nie żadne publiczne zbieranie haków a zbieranie opinii prawdziwych. Nic więcej. To nie sejm żeby zbierać haki na kogoś. Poza tym chodzi mi o opinię o tym Panu , bo on sam oczywiście przedstawia sie jako wielkiej klasy eksperta i podobno jego zarządzanie jest po prostu cudowne. Chciałem poznać opinię innych niż jego samego. Uczciwosć wymaga aby poznać zdanie innych. Od kiedy poznawanie opinii jest wyznacznikiem tego czy ktoś jest wielki czy mały? Sądząc po twoich wypocinach jesteś albo bliskim tego Pana albo ... :) masz na imię Andrzej? Jak jest taki super to przecież nie powinien sie obawiać. Boi sie tylko ten kto ma coś za " uszami"
~ Czytelnik
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Przecież prezes jest osobą publiczną i ma zwolenników jak i przeciwników. Sądząc po wyniku w wyborach raczej więcej tych drugich. W mojej ocenie ma bardzo lekceważące podejście do drugiego człowieka. Opinie ludzi są bardzo ważne bo można poznać te złe i dobre opinie. Chyba ludzie się obawiają wyrażać swoje opinie, co też o czymś świadczy.
~ gość
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
do ja Opinię wyrabia się raczej na podstawie faktów, a nie cudzych przekonań. Z tego, co piszesz, masz o nim kiepskie mniemanie i OK. W czym Ci pomoże zebranie garstki ludzi myślących podobnie? Nie wiem. Możesz to wyjaśnić? A według mnie ma swoje wady i zalety. Irytuje mnie na przykład jego sposób bycia, ale jako prezes jest w porządku.
~ Ja
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No widzisz i to jest jedna z opinii za którą dziękuję. Widzisz nie muszę Tobie wyjaśniać niczego. Dodatkowo chyba wyraźnie napisałem że uczciwe jest poznanie wielu opinii. Widzisz mało wiesz. Bo np na podstawie wielu opinii zapadają ważne decyzje, czy zawierane są umowy itd. A to że ja mam taką a nie inna opinie na temat tego pana to chyba mam do tego prawo. Ale uczciwie jest poznać opinię innych ludzi. Jako prezes jest ok bo? To mnie ciekawi.
~ Ja
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No właśnie opinie się wyrabia na podstawie faktów. Przecież chodzi mi o opinie prawdziwe a nie zmyślone. Jeśli faktem jest że np na czymś się nie zna lub zna to o to chodzi żeby dowiedzieć się jaki jest. I chodzi o fakty a nie wymysły. Mam wrażenie że cały czas środowisko prezesa próbuje ucieszyć dyskusje o tym.
~ ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Obecny prezydent miasta Rzeszowa był wcześniej prezesem jednej z rzeszowskich spółdzielni mieszkaniowych i pracodawcą pana Micke - pełniącego prawdopodobnie obowiązki BHPowca, dlaczego stamtąd się go pozbyli i jak trafił prosto na stołek prezesa w Łańcucie dowiedz się od członków byłej rady nadzorczej spółdzielni.Czy to aby nie linia PSL.
~ gość
Oceniano 2 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
stanowisko Mnie się wydaje, że za czasów Ferenca był wiceprezesem spółdzielni Nowe Miasto
~ ja
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Dziękuję za wypowiedź. No właśnie wcześniej był w PSL i z tego ugrupowania startował w wyborach a teraz zmiana partii bo tam raczej nie było szans. Może jest ktoś na forum z tamtego okresu kto wie jak to było? Mam jeszcze pytanie o sposób zarządzania spółdzielnią czy są to słuszne decyzje i trafione czy może bardziej z przypadku i chybione. Dlaczego swoją drogą został zmieniony statut zwiększający władzę prezesa. Tak to przynajmniej wygląda.
~ czytelnik
Oceniano 4 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ludzie piszą w komentarzach pod artykułem na temat bloków na Księzych Górkach ze podobno wykonawca nie dostał pieniędzy i zszedł z budowy. Czy to prawda? Podobno pan prezes zadłużył spółdzielnię. Czy ktoś to może potwierdzić? Zastanawiające jest to że BHP owiec zostaje prezesem...
~ gość
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Nie, to nieprawda, budynki na Księżych Górkach zostały rozliczone, spółdzielnia nie jest zadłużona. Ale o tym wiedzą mieszkańcy, którzy chodzą na walne.
~ gość
Oceniano 4 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
statut Statut nie został zmieniony, a propozycja wcale nie przewidywała zwiększenia uprawnień prezesa. Po co robicie ludziom wodę z mózgu. A może tylko sobie, bo niewiele osób tu zagląda. Jakieś odgrzewane kotlety. Ja znam osobę z poprzednich władz Łańcuta, która była w SLD, potem chyba w PO, a na końcu sympatyzowała z PIS-em. Fajnie nie :)
~ ja
Oceniano 4 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Skoro niewiele osób tu zagląda to po co tu zaglądasz i siejesz propagandę? Dlaczego tak bardzo chcesz uciszyć temat. Dlaczego mówisz nieprawdę że statut nie został zmieniony a zmiany nie zakładały większych uprawnień? Przecież na stronie spółdzielni jest ogłoszony nowy statut i sprzeciwy jakie były wnoszone. Dlaczego próbujesz zrobić ludziom wodę z mózgu ? Jaki masz w tym interes? Skoro nie było żadnych zmian to po co była nagła zmiana statutu?
~ czytelnik
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
To się chwali że budowa została rozliczona, ale pytanie brzmiało o co chodziło z tym że wykonawca zszedł z budowy , podobno ktoś mówił że nie dostał pieniędzy wtedy. No i czy wtedy spółdzielnia była zadłużona? Skoro chodzisz na walne to w takim razie jesteś z grona które wybrało prezesa na urząd. Znaczy jesteś jego elektoratem. Rozumiem i dziękuję za wypowiedź, bo kazdą doceniam. Byłoby miło gdyby była to odpowiedź na pytanie i to nie częściowa
~ ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Co do statutu to proszę bardzo link do statutu po zmianach w 2018 roku.
http://smlancut.pl/Content/Files/Informacja-i-STATUT-po-zmianach.pdf
~ ja
Oceniano 4 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Gość kim ty jesteś że tak kłamiesz? z dokumentów finansowych za 2017 rok z KRS wynika ze spółdzielnia z tytułu pozyczek i kredytów ma ok 10 milionów 908 tysięcy zotych zobowiązań długoterminowych. To jak to sie ma do twojego wywodu że spółdzielnia nie ma długów? No chyba że 2018 był rokiem prosperity. Jak to wyjaśnisz Gościu?
~ ja
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Spóldzielnia nie ma statutu!!!!!!! To co prezentuje na swojej stronie ,to propozycja przedstawiona na walnym we wrześniu, która nie została zaakceptowana przez członków. Uchwała o przyjęciu nowego statutu nie została przyjęta.Na dzień dzisiejszy spółdzielnia może działać wyłącznie na podstawie ustawy, która zobowiązywała do zmiany statutu do września 2018r. Pokazując na swojej stronie nie obowiązujący statut, oszukuje swoich członków.
~ czytelnik
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No właśnie bo na stronie jest zakłądka w aktualnościach pt: " statut po zmianach" z datą 31.08.2018.
Czytam sprawozdania finansowe i spółdzielnia chwali się pół milionowym zyskiem ale pozostałe miiony zadłużenia to się upcha w następnych latach to można mówić że nie ma zadłuzenia a wkład w KG to ponad 6 milionów. To trochę hipokryzja. Koszt zarządu to pona 700 tyś złotych. Spora suma
~ ja
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
i zeby nie było ktos się podpisał ja pisząc ze spółdzielnia nie ma statutu. Ktoś niefajnie podszywa się , chyba bojąc w inny sposób wyrazić swojej opinii.
~ gość
Oceniano 4 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Statut nie został zatwierdzony przez walne, więc obowiązuje stary, spółdzielnia nie jest zadłużona, miała nawet coś na plusie i ta kwota została rozdysponowana przez walne. A ty nie cieszysz się z tego Kolego :)))
Uchwała nr 6
http://smlancut.pl/Content/Files/uchwala-1-18-WZC.pdf
~ gość
Oceniano 3 razy   -1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
A wisi na stronie jak wszystkie materiały przygotowane na walne, ale nie ma uchwały podpisanej przez prezydium walnego. Długów nie ma, a nierzetelny wykonawca, z którym na szczęście rozwiązano umowę, ma dług wobec spółdzielni. Niewielki, ale ma :))) A te głupoty o zadłużeniu, to po raz który wypisujecie? Chyba w nadziei, że ktoś komu nie chce się poczytać Wam uwierzy. Pokończyły się stanowiska w mieście i macie chrapkę na prezesurę?
A dlaczego piszę. Bo nie lubię, jak innych nabijają w butelkę. Hejka!
~ gość
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Nie napisałem, że wykonawca, o którym piszecie, przegrał w sądzie. Chciał się dorobić kosztem spółdzielni i spółdzielców, ale mu nie wyszło :)))
~ ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
do Gość:
Człowieku jaki masz interes w tym zeby kłamać? To ze spółdzielnia napisała o zysku ze względu na to ze te prawie 11 milionów długu nie jest wymagane od razu ale jest długiem długoterminowym to juz zapomnialeś dodać. No tak 11 baniek długu ale te czterysta kilkadziesiat tysiecy niby zysku to przecież nic. A koszty zaarządu większe niż zysk. Wejdź na stronę KRS :
https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df i tam wpisz krs spółdzielni i zobaczysz ile spółdzielnia ma długu madralo. Chyba jesteś z zarządu skoro takie brednie wciskasz ludziom albo myślisz że ktos do KRS nie zagląda. Prawie 11 milionów długu to dla ciebie nic ? zyski? dobry jesteś.Chyba to ty za bardzo do stołka się przywiązałeś. Ostatnią rzecza którą chcę to stołek w tej spółdzielni. Wierz mi że nie mam takiego zamiaru.
~ ja
Oceniano 4 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
piszesz że nie lubisz jak innych nabijają w butelke ? sam to robisz bo nawet sprawozdania do KRS nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem. Jak byk jest napisane o długu. A co do tej firmy co oszukała. To jak oszust to jak najbardziej należało się pgonić. Stąd moje pytanie czy to prawda. ALe nie kłam ze spółdzielnia nie ma długu bo wystarczy zobaczyć sprawozdanie z KRS gdzie zawarty jest dług długoterminowy to zobaczysz że te niby pół bańki zysku to raczej kiepsko przy pozostaym zadłużeniu wygląda. Raty w danym roku były o wiele mniejsze stąd niby zysk sie pojawił ale reszte długu trzeba oddać i wtedy brakuje ponad 10 baniek.zgodnie ze sprawozdaniem za 2017 rok
~ gość
Oceniano 4 razy   -2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Najwyższa suma zobowiązań to nie dług. To możliwość zaciągnięcia kredytu. Myślę, że o tym tam jest, bo link się nie otwiera. Nie chce mi się tłumaczyć, wystarczy zapytać zaufaną księgową, a wyłoży kawę na ławę. Albo głównego księgowego w Spółdzielni, wiem, bo sam pytałem. I przestańcie już zmyślać o tym długu i straszyć starszych, niewykształconych ludzi, tym, że będą go spłacać, że będzie się im odbierać mieszkania. Spółdzielnia nie ma długu, natomiast miasto tak, i to niemało!!! Kto będzie go spłacał? Nie Ci, którzy do niego doprowadzili. Ale Ty przecież o tym wszystkim wiesz i wypisujesz głupoty, żeby odwołać prezesa, bo... Nie masz pracy???
~ gość
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No, otworzyłem. Tam są materiały z walnego :))) To wszystko jest na stronie spółdzielni :))) Ty nie chodzisz na walne, czy celowo udajesz mało kumatego???
~ Ja
Oceniano 4 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Wiesz co jesteś zwykłym klamcą. Link się nie otwiera? A to ciekawe to podpowiem. Wejdź na stronę krs i tam w zakładkę dokumenty finansowe wpisz numer krs. Jak się otworzy to poczytaj sprawozdanie po stronie pasywów Suma ok 17 milionów a same pożyczki i kredyty to ok 11 milionów. Nawet tego impertynencie nie czytałeś. Kłamiesz że link się nie otwiera. Dobrze ze przyznałeś się że jesteś ze spółdzielni. Czyżby sam prezes? Poziom podobny. I nie chodzi o możliwość zaciągnięcia kredytu tylko o zaciągnięty kredyt. Od kiedy do zestawień finansowych podaję się zdolność kredytową. O czym ty chłopie bredzisz. Zmieńcie może tego ksiegowego. Ja niby nie mam pracy? Ha dobre. Mam i nie zamierzam zmieniać. Za to ktoś tu porządnie trzęsie portami. I absolutnie nie chciałbym być prezesem tego wesołego stadka. No chyba że dokumenty pod którymi podpisał się zarząd są nieprawdziwe. A ja nie wiem jakie dokumenty pokazano wam na walnym. Wiem jakie są w KRS. Na walnym to chyba to zestawienie z samymi sukcesami pół miło owymi było. Proponuję w takim razie porównać z KRS i samemu ocenić. Ale jesteś gościu zwykłym klamcą.
~ Ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
I nigdzie nie powiedziałem że komuś będą mieszkania odbierać. Tak długo jak spółdzielnia spłaca pożyczki to nie ma ku temu powodów. Było gdzieś tak że zabierali mieszkania za długi ale nie znam szczegółów. Na walnym też podaluscie te 10 milionów 900 tys pożyczek i kredytów? Czy zapombieliscie napomknać? Pytam bo to dziwne analizując twoja wypowiedź gościu. Bardzo nieładnie tak wywyższać się nad mniej wykształconych mieszkańców. W końcu to m in z ich pieniędzy idzie te ponad 700 tys na utrzymanie zarządu.
~ Ja
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
I najważniejsze. Miasto ma dług? A co mnie to obchodzi? Jak ktoś zaciągnął dług to niech spłaca. Jak źle zarządza to wyborcy podziękują. To nie temat o mieście tylko o spółdzielni i opiniach o prezesie. Załóż temat zadłużenia miasta i tam wstawiaj swoje złote myśli. Może ktoś to łyknie. Swoją drogą taka postawa z zadluzaniem miasta powinna nieść że sobą odpowiedzialność swoim majątkiem. Takie moje zdanie. A ty myślałeś że ja z władz? Dobre.
~ członek
Oceniano 1 raz   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
do gość;
Proponuję przeczytać Ustawę o Spółdzielniach Mieszkaniowych z 2017 r ze zrozumieniem i nie pisać głupot, że obowiązuje stary statut.Mógł obowiązywać wyłącznie do września ubiegłego roku, bo wtedy obowiązkowo należało go zmienić. Skoro nie udało się go zaakceptować na walnym to obowiązuje Ustawa!!!
~ gość
Oceniano 1 raz   -1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Na pewno nie nowy statut :)))) Co sugerowałeś nieco wyżej. W tym, czego nie rozstrzyga ustawa, obowiązuje stary statut!!! Bajki o zadłużeniu są już nudne. Straszą nimi różni ludzie od czterech lat. Nie da się wyjść na plus i mieć zadłużenie. Czy w sprawozdaniu finansowym są kwoty przeznaczone na spłatę zadłużenia - nie! I jeszcze raz powtarzam - to są sprawozdania prezentowane na walnym. I nie ma w materiałach KRS niczego tajemniczego. Jeżeli jesteś członkiem Spółdzielni, możesz się cieszyć, że kondycja finansowa spółdzielni jest dobra. No i nie jestem pracownikiem Spółdzielni, ale "nie chce mi się już z tobą gadać", tyle że pisać głupot nie pozwolę.
~ Ja
Oceniano 1 raz   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Gościu. Skończ te kłamstwa. Nie da się wyjść na plus i mieć zadłużenie? A no to na księgowości widać znasz się tak jak na ustawie o spółdzielniach. To oświece cię że da się teoretycznie wyjść na plus mając zadłużenie. Naucz się terminu zadłużenie krótko i długoterminowe. Zadłużenie krótkoterminowe to takie co splacasz np w rok. Długoterminowe zaś to takie na lata. Skoro raty masz rozłożone na lata to np rocznie masz np 700 tys rat. To jak w bilansie umiesz tylko te raty to wtedy może wyjść zysk. Teoretyczny bo do spłaty zostało ponad 10 milionów 300 tysięcy jeszcze. To właśnie ten myk w księgowania rocznym pozwolił pokazać zysk. Ale zadłużenie jest. Co taki uparty jesteś i bronisz się przed przeczytaniem w KRS zestawienia pasywów. Nie znasz się na tym a bzdury piszesz. Czy założysz się o to że w KRS w bilansie pozycji kredyty i pożyczki jest kwota ok 10 milionów 900 tys złotych? A ogólna kwota zobowiązań to ok 17 milionów? To ty jesteś niekumaty albo cwaniacko kit wciskasz.
~ Czytelnik
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Czy jak pożyczę tobie milion na 10 lat po 100 tys roczna spłata, a rocznie zarabiasz 120 tys to wg ciebie nie masz długu po roku bo po oddaniu rat zostało Ci w danym roku 20 tysięcy? Nie kolego masz jeszcze 900 tysięcy długu przez 9 lat do oddania. I tu właśnie ten twój zysk znika w perspektywie 10 lat.
~ Ciekawy
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Do Gość
Czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego na stronie w aktualnościach spółdzielni jest tekst statutu po zmianach bez dopisku że on nie obowiązuje? Wręcz przeciwnie raczej można wywnioskować że uległ zmianie i ktoś kto chciałby poznać statut byłby wprowadzony w błąd, bo wg kilku osób nie został uchwalony i przegłosowany. Czy to jest uczciwe? Trochę takie sprytne kłamstwo w mojej ocenie. Bo skąd taka starsza babcia może o tym wiedzieć? Takie żartownisie w cudzyslowie widzę w tej spółdzielni zasiadają.
~ Ja
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Mam pytanie do Pana Gościa.
Podobno nie jesteś ze spółdzielni a piszesz jakbyś był z kims z wewnątrz. Rozmawiałeś z głównym księgowym na temat długu, znasz nowy i stary statut. Czy u was tak zawsze główny księgowy rozmawia o finansach z ludźmi z ulicy? Trochę się nie zgadza w twojej opowieści.
~ członek
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
do Ciekawego
po pierwsze: gdyby nowy statut obowiązywał to musi być podpisany przez przewodniczących i sekretarzy wszystkich trzech zebrań które odbyły się we wrześniu, a nie jest
po drugie: istnieje obowiązek rejestracji statutu w KRS, a spółdzielnia ma wpisany tylko stary statut ( dla porównania wejdź sobie do KRS i wybierz dowolną spółdzielnię - wszystkie maja wpisy nowych statutów)
po trzecie: spółdzielnia celowo nie usunęła swojej propozycji zmiany z sierpnia 2018 , żeby członkowie myśleli, że ten obowiązuje( a w zakładce dokumenty figuruje stary statut właściwie podpisany- ten który pozostaje w KRS)
Masz rację jest to bardzo nieuczciwe wprowadzanie członków w błąd!
~ Ciekawy
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No właśnie też uważam że co jest nie tak z władzami spółdzielni skoro takie rzeczy robią. To jest brak szacunku do osób które utrzymują że swoich środków. Zarząd jest dla członków a nie odwrotnie.
~ Ciekawy
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ciekawe czyj to pomysł? Prezesowi to nie przeszkadza? Aż tak czuję się pewnie? W KRS jest pozycja o zadłużenia a tutaj ktoś pisze że nie ma... Brak słów co się wyprawia. To taka strategia zaprzeczać wszystkiemu? Widzę że jedynie Pan Członek rzetelnie się wypowiedział za co dziękuję
~ Ja
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Wracając jednak do sedna proszę o opinie na temat prezesa spółdzielni, tylko oczywiście te prawdziwe. Pozytywne czy negatywne ale prawdziwe. Interesuje mnie to bo chce porównać to z moją opinią. Nie mam zamiaru zajmować stanowiska tego pana. Nie chcę pracy w spółdzielni. Chcę poznać opinie i tyle.
~ Bt
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Po co?
~ Gw
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Po jajco jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu inteligencję.
~ Członek
Oceniano 5 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ja zakupiłem mieszkanie to postanowiłem iść na zebranie członków, aby się wypowiedzieć. Pan prezes usiłował przeforsować wprowadzenie funduszu na termomodernizcję. Większość obecnych była przeciwna wprowadzeniu takiej opłaty. Pan prezes postanowił więc nie głosować tego punktu, a w podsumowaniu powiedział, że i tak ten fundusz wprowadzi. To przykład jak liczy się z opiniami członków. Byłem kilkakrotnie na takich spotkaniach. Prezes otacza się swoimi klakierami, którzy zawsze głosują jak on chce. Jest też grupa starszych osób, którzy często nie wiedzą o czym mówi np. księgowy spółdzielni, a duża grupa członków, która mogłaby by coś zmienić nie chodzi na te posiedzenia i tak to wygląda ...
~ ja
Oceniano 8 razy   +4   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
do Członek:
Dziękuję za dopowiedź. Dokładnie tak samo wobec mnie i innych osób zachowywał sie Pan Micke. Skandaliczne podejście i nie liczył się z nikim tylko ze swoim ego. I też dzięki poparciu ułożonych po jego mysli osób. Najgorsze jest to że za nic ma obowiązujace prawo w swoich niezrozumiałych działaniach. Wnioskuję po wypowiedzi, ze nie jest to jego epizodyczne zachowanie tylko norma. Mam wrażenie że wcześniej ktoś od niego pisal bo styl w jaki była prowadzona wypowiedź bardzo przypominała tą znaną mojej osobie. Może gdy będzie wiecej osób przeciwnych w końcu prezes się opamięta. Pozdrawiam i dziękuję.
~ Mason
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ciekawe dlaczego ludzie nie chodzą na walne jak chcieliby coś poprawić? Zastanawia mnie fakt jak z BHPowca można zostać wiceprezesem i prezesem? Ktoś wcześniej napisał że pełnił te funkcje. Trochę taki Dyzma wychodzi na to. Albo po prostu fachowiec :)
~ Sikorskiego
Oceniano 5 razy   +3   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Z tym statutem to też wałek. Zaproponowany w ostatniej chwili (gdzie komisja statutowa? dyskusje? propozycje mieszkańców? itp), z bardzo niepokojącymi zapisami, ograniczającymi prawa spółdzielców. Był poddany głosowaniu na walnym, podzielonym na trzy spotkania (po co? aby wprowadzić chaos, mętlik, uniemożliwić wspólne dyskutowanie nad jego formą) o mały włos nie przegłosowany przez pracowników spółdzielni, którzy na walne przychodzili z upoważnieniami członków (czy to aby zgodne z prawem???), zablokowany dzięki mieszkańcom Sikorskiego, którzy tłumnie stawili się na ostatnim spotkaniu w ilości, która zaskoczyła samego prezesa. A nieważny statut nadal wisi na stronie i wprowadza w błąd mieszkańców. Myślę, że to wymowny symbol tego, jak spóldzielcy są traktowani przez samą spóldzielnię i pana prezesa.
~ Gość
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Kolego znam ten sposób działania dokładnie. To taki sposób troche poza prawem. Cieszy to że mieszkańcy potrafią się zebrać i walczyć o swoje prawa. Nie wolno się poddawać łamaniu prawa. Nie wiem skąd w tym człowieku tyle lekceważenia dla innych. I że ludziom to nie przeszkadza że potrafi w czasie pracy zajmować się prywatnymi sprawami.a sprawdzaliscie czy te pełnomocnictwa aby były prawdziwe? Jak czytam ten opis działania to tak jakbym widział w akcji prezesa
~ członek
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Gościu!
Może i były prawdziwe, tylko,że wg prawa pracownicy nie mogą być pełnomocnikami, więc ich głosy się nie liczą. Tylko,że w tej spółdzielni obowiązuje "inne prawo". Pracownicy zostali zobowiązania do przyjścia na walne, wzięcia pełnomocnictwa i głosowanie.Kto się sprzeciwi, jak każdy boi się utraty pracy?
~ Gość
Oceniano 3 razy   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Ogólnie nie wiem jak to wygląda ze spółdzielniami każdy moze być pełnomocnikie jeśli ma umocowanie. Ale faktycznie pracownicy spółdzielni nie powinni brać udziału jako strona choćby ze względów etycznych i właśnie z obawy o utratę pracy mogli być bardzo po stronie prezesa. Ale nie dziwi mnie takie postepowanie bo już miałem okazję zobaczyć lepsze rzeczy ze strony prezesa. Uwierz mi że to podobne do waszych doświadczeń w wersji bardziej hardcorowej. Jednak będę starał się aby prezes tym razem poniósł konsekwencje takiego postępowania. Jeśli u Was tyle osób przyszło w sprawie statutu to jest szansa że będzie można rozliczyć tak samo prezesa z dotychczasowych działań. Szacunek dla ludzi z Sikorskiego że nie pozwoli na takie działania. Prezes powinien zrozumieć że prawo go też obowiązuje zarówni w sferze prywatnej jak i służbowej. A jest to człowiek paskudnego charakteru i w dodatku kłamie że nawet mu "brewka nie tyknie". Ale jak widać dobrze się zabezpieczył poplecznikami. Znam tą jego metodę
~ ja
Oceniano 2 razy   0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Wychodzi na to że w spółdzielni obowiązuje prawo prezesa a reszta to jest po to by kasa wpływała.
~ Gość
Oceniano 4 razy   +4   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Nie wiem jaki status mieli pracownicy spółdzielni ale przepisy ustawy stanowią :
Art. 36. § 1. Walne zgromadzenie jest najwyższym organem spółdzielni.
§ 2. Każdy członek ma jeden głos bez względu na ilość posiadanych udziałów. Statut spółdzielni, której członkami mogą być wyłącznie osoby prawne, może określać inną zasadę ustalania liczby głosów przysługujących członkom.
§ 3. Członek może uczestniczyć w walnym zgromadzeniu przez pełnomocnika, jeżeli ustawa lub statut nie stanowią inaczej. Osoby prawne będące członkami spółdzielni biorą udział w walnym zgromadzeniu przez ustanowionego w tym celu pełnomocnika.
§ 4. Pełnomocnik nie może zastępować więcej niż jednego członka. Pełnomocnictwo powinno być udzielone na piśmie pod rygorem nieważności i dołączone do protokołu walnego zgromadzenia.
§ 5. Członek zarządu spółdzielni nie może być pełnomocnikiem na walnym zgromadzeniu. Nie dotyczy to spółdzielni liczących nie więcej niż dziesięciu członków, o ile statut nie stanowi inaczej.
§ 6. Pracownik spółdzielni może być pełnomocnikiem na walnym zgromadzeniu, tylko jeżeli jest również członkiem spółdzielni zatrudnionym na podstawie spółdzielczej umowy o pracę.
§ 7. Członek ma prawo korzystania na własny koszt z pomocy prawnej lub pomocy eksperta. Osoby, z których pomocy korzysta członek, nie są uprawnione do zabierania głosu.
§ 8. W walnym zgromadzeniu mają prawo uczestniczyć z głosem doradczym przedstawiciele związku rewizyjnego, w którym spółdzielnia jest zrzeszona, oraz przedstawiciele Krajowej Rady Spółdzielczej.
~ Gw
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Przecież mieszkańcy też mogą wziąć pełnomocnictwa od innych członków i głosować. Problem tylko w tym że jedna osoba może reprezentować jednego członka. A to podwaja szansę na sukces. Tylko jak tu napisales że ludzie się boją o pracę. Z drugiej strony nikogo nie można zwolnić bez powodu.
~ członek
Oceniano 1 raz   +1   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
i właśnie paragraf 6 wyklucza pracowników spółdzielni gdyż w większości nie są członkami spółdzielni, a nawet jeśli są to nie są zatrudnieni na podstawie "spółdzielczej umowy o pracę".
~ Gość
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No to faktycznie w takim przypadku kogoś fantazja poniosła jak uznał ich prawo do głosowania. Ale przecież każdy sąd takie bezprawie odrzuci. Prezes nie le kombinuje myśląc że ludzie tego nie zauważą.
~ Sikorskiego
Oceniano 4 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Do GW: Problem nie jest w pełnomocnictwach, ale w ilości chętnych do ich brania i dawania. Skoro na kilka pozostałych osiedli, należących do spółdzielni, 5 może 6 osób poszło na walne głosować przeciwko statutowi to o czym my mówimy. Z Sikorskiego pełnomocnictwa mieli wszyscy, którzy prawnie mogli. Ale spróbuj namówić kogoś, kto się nie zna/nie interesuję się albo z natury jest nieufny itp. do oddania Ci w ciemno pełnomocnictwa do głosowania. Nie jest to łatwe. A póżniej taka jedna, czy druga starsza, mniej zorientowana Pani, po przekazaniu pełnomocnictwa, usłyszała w spółdzielni "Co Pani takiego zrobiła!". I pewnie do tej pory babina zastanawia się czy dobrze zrobiła czy źle i następnym razem może już się nie zdecyduje.
~ Gw
Oceniano 7 razy   +5   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
No właśnie problem w tym żeby ludzie zrozumieli że ich rękach jest szansa na zmiany. Chyba że im taki stan rzeczy odpowiada. Ale czytałem artykuł o tej kobiecie z kotami. Pan Micke straszył ją że sprzeda jej mieszkanie bez prawa do innego mieszkania. Prawo jednak chroniło lokatorów i nie można było nikogo zostawić bez mieszkania. Pan Micke wolał ja straszyć, co potwierdził w wypowiedzi. Zakazywac czegoś może sąd a nie Pan Micke. To trochę pachniało naginaniem prawa. Kobieta mogła zawału ze strachu dostać. Mieszkańcy powinni zrozumieć że nie przychodzę ie na zebrania to młyn na wodę dla takich działań prezesa jak że statutem. Szacunek dla rozwagi ludzi z Sikorskiego .
~ były pracownik
Oceniano 14 razy   +12   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Gratulacje dla ludzi, którzy wreszcie zainteresowali się tym, co dzieje się w spółdzielni, czas na zmiany, a wszystko w rękach świadomych członków. W tym roku będzie okazja , bo w pierwszej kolejności trzeba wybrać do RN takich ludzi, którzy będą występować w interesie i dla dobra członków, a nie ukrywać się przed mieszkańcami i ślepo popierać politykę prezesa. Czy znacie kogoś komu udało się zaprosić na spotkanie z mieszkańcami któregokolwiek członka RN, nawet nie ma nigdzie podanego do nich kontaktu- ani telefonów, ani adresów, ani żadnych informacji gdzie można ich spotkać. Jak reprezentują członków jeśli nie mają z nimi żadnego kontaktu, a ludzie nawet nie wiedzą kto jest kim w RN, bo nigdy nie mieli odwagi się przedstawić, A dzieje się oj dzieje.
"Mieszkaniec" 5 dni temu napisał, że dwóch pracowników prawie siedemdziesięcioletnich poszło na emeryturę, a jak było:
1)viceprezes o dużym doświadczeniu z wykształceniem budowlanym o długoletnim doświadczeniu dostał wypowiedzenie z pracy ( z racji wieku???) a na to miejsce został przyjęty pan Kumek,( więc jak poszedł na emeryturę?)
2) z księgowości również bez przyczyny została wypowiedzenie długoletnia pracownica - zastąpiona od razu osoba zaufaną
3) techniczny pracownik z eksploatacji również zastąpiony został osobą zaufaną
Ci ludzie byli za starzy. Ale nikt nie napisał, że zostało jeszcze czterech pracowników również prawie siedemdziesięcioletnich, z których pani będąca pracownikiem ds. pracowniczych i organizacyjnych od kilku lat na emeryturze została po odejściu pana Kumka mianowana przez radę nadzorczą viceprezesem - bez żadnego przygotowania zawodowego ( na tym stanowisku wskazane jest posiadanie wykształcenia budowlanego). Wcześniej na dwa dni odszedł z pracy jej mąż po to by nabyć prawo do emerytury i wrócić powtórnie do pracy w spółdzielni, jako podwładny swojej żony. Pewnie przy okazji pobrał odprawę emerytalną.
Widać ,że niektórzy prawie siedemdziesięciolatkowie do pracy się już nie nadają, a inni wręcz dostają awanse. I wszystko to dzieje się za akceptacją obecnej rady nadzorczej. Czy nikogo nie dziwi, że w radzie nadzorczej zasiadają 4 osoby z jednego bloku, w tym małżeństwo. Żadnej reprezentacji nie ma osiedle Wyszyńskiego, 3-go Maja ani Sikorskiego.
Widać komuś zależy na tym , żeby taka sytuacja trwała jak najdłużej.
Ważne jest, żeby na Walnym zgromadzeniu członkowie zgłosili, a później wybrali swiadomie swoją radę nadzorczą.
~ Gość
Oceniano 7 razy   +7   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Dokładnie tak jak napisał Były Pracownik. Ludzie powinni pomyśleć nad wybraniem swoich przedstawicieli , którzy będą dbali o dobro ogółu i każdego z osobna. Powinny to być osoby z wykształceniem i doświadczeniem w danym kierunku. Dobrzy managerowie a nie osoby po kursach które nie do końca są wymagane po uwolnieniu zawodu. Myślę, że może wyjść więcej kreatywnych działań tego Pana. Tak dziwnie właśnie to odsyłanie na emeryturę wygląda jak się czyta wypowiedź byłego Pracownika. Widzę że prezes nie tylko w spółdzielni tak sobie wesoło działa lekceważąc ludzi i czuje się ponad prawem. Myślę , że ludzie w końcu otworzą oczy i ujrzą prawdziwe oblicze pana prezesa, który swoja nieudaczność i winę przerzuca na innych. Nie mówiąc jak potrafi arogancko się odzywać. Jedno jest pewne że ci którzy nie chcą akceptować takiej postawy powinni sie trzymać razem i ujawniać wszystkie nieprawidłowości. To mieszkańcy utrzymują zarząd a nie odwrotnie.
~ Gość
Oceniano 2 razy   +2   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Widać że klakierzy zaczynają sabotaż . Czyżby niewygodne było to co inni zauważyli? . Brawo
~ ja
Oceniano 7 razy   +3   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
A gdzie w tym wszystkim nadzór i kontrola rady nadzorczej, od czego oni są/
~ ja
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
a czemu podpisałeś sie ja? piszący o nadzorze rady nadzorczej.
~ Gw
Oceniano 12 razy   +10   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Wychodzi na to że rada nadzorcza to sprzymierzeńcy prezesa. To jak grają do jednej bramki to nic nie widzą bo nie chcą. Ale mogę się mylić
~ Ja
  0   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z prezesem? Ktoś może wyrazi opinie?
~ Gość
Oceniano 17 razy   +13   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Juz niebawem może ten wątek się rozwinie. Mam nadzieję że wypowiedzą się jeszcze osoby majace w tej materii doświadczenia
ck
Oceniano 22 razy   +18   Ocena Ocena | Zgłoś do usunięcia
Witam. Miałem tą nieprzyjemność zobaczyć jak Pan Micke działa ale w Kielcach gdzie jego rodzina ma udziały w nieruchomości i Pan Micke posługiwał się sfałszowanym pełnomocnictwem swojej ciotki która nie żyje od 2013 roku natomiast ten Pan stwierdził że ciotka wystawiła pełnomocnictwo w 2017 roku , na tej podstawie ten Pan negocjował w jej imieniu aneksy do umów i pobierał vat za osobę nieżyjącą!!! Ten Pan również mianował się bezprawnie zarządcą nieruchomości i stwierdził że zakłada wspólnotę mieszkaniową wbrew prawu i woli współwłaścicieli. Sprawa utknęła w Sądzie w Kielcach a prokuratura umywa ręce . A Pan Micke stwierdziła że życzy gumowych słupów w udowadnianiu tego. Niebawem opiszę więcej bo to cy wyczynia ten człowiek to jest jakaś parodia
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Odpowiedz:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imię lub nazwa:
Temat:
Treść:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
REKLAMA

Ostatnio na forum

Najpopularniejsze

Aktualności

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x