Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > W związku z dynamicznym rozwojem firma Tech - Project do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY

Społeczność

PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 4 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma Tech - Project do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY

W związku z dynamicznym rozwojem firma Tech - Project  do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:  KIEROWNIK BUDOWY
Opis:
Główny zakres obowiązków:
- organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfiką i umową z Zamawiającym
- przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu Wymagania:
- wykształcenie techniczne ? Budownictwo,
-doświadczenie w branży budowlanej - budowa,prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Atrakcyjne wynagrodzenie. CV
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 24 lutego 2021

Odsłon: 223
Email biuro@tech-project.pl
ID ogłoszenia: OB000014496
Wyświetleń: 223

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Fotowoltaika M. Nowy Sącz | Porównywarka Fotowoltaiki M. Nowy Sącz | Kalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej M. Nowy Sącz
x