Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
127 km/h przez miasto
Czy tak powinno być?
Kolejny problem, woda i błoto zalewa Bogdanke
Kompleksowo dbamy o Twój wygląd i samopoczucie
home > Start > Aktualności > Będzie więcej miejsc parkingowych w centrum Łańcuta

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@lancut.gada.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2015.09.23 08:40 | aktualizacja: 2015.09.23 22:10

Będzie więcej miejsc parkingowych w centrum Łańcuta

Jeszcze w tym roku wzrosnąć ma liczba miejsc postojowych w centrum miasta. Gdzie będzie można zaparkować?
Będzie więcej miejsc parkingowych w centrum Łańcuta
Będzie więcej miejsc parkingowych w centrum Łańcuta

Zgodnie z planami władz Łańcuta jeszcze w tym roku zrealizowana ma zostać inwestycja polegającej na poszerzeniu ulicy Kowalskiej i części ulicy Rzeźniczej. Pozwoli to na zmianę organizacji parkowania, a co za tym idzie zwiększenie liczby miejsc postojowych. Na tych drogach pojawią się linie wyznaczające parkowanie skośne. - Tym sposobem zyskamy kilkanaście nowych miejsc postojowych - zapowiadał podczas ostatniego posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Łańcuta Janusz Bełz, kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej, inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta.

W najbliższych dniach rozpisany zostanie przetarg na realizację tej inwestycji. Rozpoczęcie prac planowane jest na przełom października i listopada.

puch
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Będzie więcej miejsc parkingowych w centrum Łańcuta, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
puch dodany
 
Odsłon: 6911
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (28)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
c8f-18e
~ ratatam  Wszystkie miejsca parkingowe w centrum powinny być darmowe przez pierwszą godzinę, a potem zaczynając od 2 zł, opłatę zwiększać co godzinę np o 1 zł. Rozwiązało by to problem, bo teraz darmowe parkingi zajmują przez 8 godz. urzędnicy, a ktoś chcąc cokolwiek szybko załatwić musi płacić za postój.
23 września 2015
+58
-2
d7c-647
~ grześ przez wieś  Zlikwidować parking dla urzędasów pod UM i G. Parking ten powinien być dostępny tylko i wyłącznie dla petentów załatwiających sprawy w urzędzie. Gdy tamtędy przechodzę, krew mnie zalewa, jak urzędasy cały parking zablokują, że igły nie wciśniesz...Panie Wójt, co Pan na to???
23 września 2015
+35
-5
ed8-dc9
~ miś  "kilkanaście nowych miejsc postojowych" - brawo władzo, za tak ogromną inwestycję i udogodnienie dla kierowców wypada sobie podnieść pensję!!!
23 września 2015
+23
-3
Ostatnio dodane komentarze
c7e-ba9
~ ja  do ~ mieszkaniec   Skoro puste ulice to powinieneś mieć same zielone - ja tak mam :)
28 września 2015
+1
-0
c7e-ba9
~ ja  do ~ (c)   Złotko! nie robi sie przetargów na coś, czego koszt usunięcia wymaga wkładu 10 zł. Przetargi organizuje się na usługi, dostawy czy roboty budowlane, których koszt przekracza ustaloną w ustawie kwotę ponad kilkaset tys euro (nie jest to wymyślone przez Urząd czy Burmistrza, tylko nakazane z góry). Koszt organizacji przetargu jest żaden. A organizuje się przetarg po to aby usługa została wykonana za jak najniższą cenę i żeby wykluczyć faworyzowanie firm, przedsiębiorstw itp. :)
28 września 2015
+1
-1
4e6-ead
~ (c)  do ~ Nunu   Nie chodzi mi konkretnie o ten przetarg jak również o personalne atakowanie pewnie :-) sympatycznej osoby zajmującą się przetargami:-) którą pozdrawiam
Mam w pamięci pierwszy dzień urzędowania pana Ferenca,wchodząc do urzędu pierwszego dnia pracy a więc sporo lat temu zauważył na ścianie budynku graffiti,przechodząc przez sekretariat rzucił przez ramię aby się tym ktoś zajął.
Po godzinie zapytał co w sprawie słychać i usłyszał,,rozpiszemy przetarg na usunięcie malowidła" Pan prezydent zatrzymał się zrobił wielkie oczy i poprosił panią aby wzięła wiadro płyn i szczotkę.
27 września 2015
+4
-1
c7e-ba9
~ Nunu  do ~ iza   Rozumiem tych co pracują w mieście ale trzeba też zrozumieć tych co chcą coś załatwić.
Wiem, że niektórzy pracujący w mieście mają pół km do pracy, a jadą samochodem i zastawiają na 8 godzin miejsce. Może jakby tak uruchomić komunikacje miejską to częściowo rozwiązało by problem, chociaż wątpię bo każdy wygodny i woli wsiąść pod domem i wysiąść pod pracą.
To głębszy problem nad ktorym trzeba przysiąść i zacząć działać.
27 września 2015
+5
-0
af8-ca0
~ art   Tak pierwsza godzina powinna być darmowa bądz za parkingi niech wnoszą stałą opłatę sklepy, firmy, urzędy znajdujące się przy nich to w końcu do nich jezdzimy zostawiać pieniądze, choć nie wiem czy w tym czasie załatwi się coś w urzędzie a zwłaszcza komunikacji.
27 września 2015
+2
-0
0e7-dc2
~ iza  do ~ Nunu   No takie życie ale Ci co pracują w Łańcucie no gdzieś te auto muszą postawić na te 8 godzin.
26 września 2015
+0
-6
de6-ebd
~ Nunu  do ~ (c)   A wytłumacz mi to na przykładzie przetargu zorganizowanego przez UM? bo pracuje tam jedna osoba ktora się tym zajmuje.
25 września 2015
brak ocen
4e6-ead
~ (c)  do ~ Nunu   widzę,ze nie rozumiesz problemu,chodziło mi o to,że u nas w kraju powstaje nieustannie nowe,,miejsca pracy" miejsca,które są tworzone sztucznie...za nasze wspólne pieniżązki.
25 września 2015
+3
-2
121-763
~ ADA   MOŻE POLICJA ZOBACZY W GODZINACH PRACY JAK SIĘ PARKUJE PRZY SŁOWACKIEGO I PODWALU CAŁY ZAKRĘT NA PODWALE ZASTAWIONY NIE MA JAK WYJECHAC Z OSIEDLA >CHODNIKI ZASTAWIONE TRZEBA WCHODZIĆ NA JEZDNIE BO NIE MA JAK PRZEJŚC NIE MÓWIĄC O PARKINGU OSIEDLOWYM PODWALE PARKUJĄ NAWET WŁASCICIELE DOMÓW PRYWATNYCH
25 września 2015
+3
-0
9d7-c60
~ babcia  do ~ zygfryda   A babcie też będą gwałcić?
25 września 2015
+0
-4
14b-443
~ turysta  do ~ mieszkaniec   Ja nigdzie nie jeżdżę ale odpowiedź znam- pomarańczowe są za drogie ;-)
A na poważnie to po to się zatrzymuje na światłach żeby fotkę zrobić- ot, taki monitoring :-)
24 września 2015
+2
-1
a4b-8af
~ mieszkaniec  do ~ $$$   No sukces Łańcut ma gospodarza? Jestem kierowca jezdze po Polsce i Europie i co? Jedyne miasto ktore w nocy nie wyłacza switeł komunikacyjnych, po prostu paranoja ruchu zero a stoisz na kazdych swiatlach
24 września 2015
+5
-1
6d4-624
~ Nunu  do ~ ratatam   ... i to jest super pomysł!
Może zorganizuje się jakąś zbiórkę podpisów w tym cel?
W przypadku ogródków piwnych dało radę, więc może warto spróbować?
24 września 2015
+5
-0
6d4-624
~ Nunu  do ~ (c)   No nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma, bo akurat przetargi w UM są bardzo często, jest do tego zatrudniona jedna osoba, która dostaje stałe wynagrodzenie (niezależnie od ilości przeprowadzonych przetargów) więc w tym możesz być spokojny.
24 września 2015
+3
-3
6d4-624
~ Nunu  do ~ ratatam   Prawda! O 7 nie ma już gdzie zaparkować, czyli wszystkie miejsca zajmują osoby pracujące i zostawiają samochody na cały dzień, kiedy to można coś na mieście załatwić. Problem jest, bo chcąc załatwić coś w 10 minut nie ma szans blisko zaparkować.
24 września 2015
+6
-0
748-fce
~ ZX  do ~ miś   Ta , postawią stojak na rowery,
24 września 2015
+1
-0
14b-443
~ zygfryda  do ~ 123   A gwałcić?
Gwałcić też będą??
24 września 2015
+5
-1
4e6-ead
~ (c)   :-)super... przetarg:-) pewnie aby go zorganizować będzie potrzeba zatrudnienia kolejnych urzędników,bo ci obecni są zarobieni po kokardki:-) Pan Ferenc by to zrobił inaczej...a tak pewnie na miejscach parkingowych nowo powstałych będą w nagrodę za zorganizowanie przetargu parkować nowo zatrudnieni urzędnicy
ale jak na Łańcut to :-) nie ma się czemu dziwić. Amen
23 września 2015
+8
-6
96d-2d2
~ Mieszkaniec  do ~ a   Nie karetki, a wozy strażackie. Podczas ćwiczeń ewakuacji okazało się że to jest poważny problem. I jak władz nie lubię, to tu mają rację - bezpieczeństwo przede wszystkim.
23 września 2015
+8
-3
14b-443
~ a  do ~ Aga   Zgadza się.
Oficjalne uzasadnienie przedstawione na Łańcutgada jest takie, że karetki nie mogą przejechać jak samochód z dostawą do delikatesów Centrum parkuje pod sklepem. Ot logika... ;-)
23 września 2015
+5
-3
fef-dbe
~ 123  do ~ nan   jak policja przeniesie się do nowej siedziby, to w centrum będą pić, bić i rabować
23 września 2015
+4
-1
bf4-a9f
~ Aga   Za to ktoś mądrze wymalował pod szpitalem miejsca parkingowe - zmniejszając liczbę miejsc parkingowych. A od lat parkowano tam pod kątem i było dobrze. A wymalowywanie miejsc parkingowych na auta wielkości matiza - to pseudozwiększanie ilości miejsc parkingowych. Ja parkując - stoję kołami na prawie liniach (szerokość auta 2 metry)- tak jest wąsko - a trzeba jeszcze wysiąść.
23 września 2015
+7
-3
f47-277
~ timo  do ~ miś   Ciekawe ile milionów będzie kosztować to poszerzenie i pomalowanie. Np w Rzeszowie pomalowanie BUS pasów kosztowało 1,3 mln zł.
23 września 2015
+4
-0
d7c-647
~ grześ przez wieś   Zlikwidować parking dla urzędasów pod UM i G. Parking ten powinien być dostępny tylko i wyłącznie dla petentów załatwiających sprawy w urzędzie. Gdy tamtędy przechodzę, krew mnie zalewa, jak urzędasy cały parking zablokują, że igły nie wciśniesz...Panie Wójt, co Pan na to???
23 września 2015
+35
-5
f14-ec3
~ nan   A jak policja się przeniesie do nowej siedziby to będzie jeszcze więcej.
23 września 2015
+11
-2
c8f-18e
~ ratatam   Wszystkie miejsca parkingowe w centrum powinny być darmowe przez pierwszą godzinę, a potem zaczynając od 2 zł, opłatę zwiększać co godzinę np o 1 zł. Rozwiązało by to problem, bo teraz darmowe parkingi zajmują przez 8 godz. urzędnicy, a ktoś chcąc cokolwiek szybko załatwić musi płacić za postój.
23 września 2015
+58
-2
ed8-dc9
~ miś   "kilkanaście nowych miejsc postojowych" - brawo władzo, za tak ogromną inwestycję i udogodnienie dla kierowców wypada sobie podnieść pensję!!!
23 września 2015
+23
-3
c73-90b
~ $$$   będą płatne?
23 września 2015
+5
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x