Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Miażdżące zwycięstwo PiS-u w powiecie łańcuckim
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2015.10.27 17:14 | aktualizacja: 2015.10.28 08:57

Miażdżące zwycięstwo PiS-u w powiecie łańcuckim

Aż 64,74% wyborców z powiatu łańcuckiego w wyborach do sejmu zagłosowało na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, na drugim miejscu znalazło się ugrupowanie Kukiz'15, na trzecim Platforma Obywatelska.
Miażdżące zwycięstwo PiS-u w powiecie łańcuckim
Miażdżące zwycięstwo PiS-u w powiecie łańcuckim

64,74% z 34 236 mieszkańców powiatu łańcuckiego, którzy w wyborach do sejmu oddali ważny głos, opowiedziało się za Prawem i Sprawiedliwością. KWW "Kukiz'15", który osiągał drugi wynik, zdobył 8,72% głosów. Na trzecim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska (8,65%).

KW KORWiN zdobył 4,07% głosów, Zjednoczona Lewica 3,61%, PSL 3,59%, Nowoczesna 3,45%, a Partia Razem 2,15%. Pozostałe komitety nie przekroczyły 1%.

Kandydat, który uzyskał najlepszy wynik w powiecie łańcuckim, to poseł Kazimierz Gołojuch. Zagłosowało na niego nieco ponad 13 tys. wyborców z tego terenu.

Frekwencja w powiecie wyniosła 55,19%. Najwyższą odnotowano w gminie Czarna (58,17%), najniższą w gminie Markowa (49,82%).

puch
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Miażdżące zwycięstwo PiS-u w powiecie łańcuckim, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
puch dodany
 
Odsłon: 6755
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (20)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
2b6-c2b
~ XYZ  W końcu wynik PSL na jaki zasługuje.
"Gratulacje" dla Burego, Kumka, Roman i innych. Daliście czadu. Może w końcu nadszedł czas końca dla tych państwa.
28 października 2015
+20
-5
2b6-c2b
~ XYZ  W końcu kandydowali z list PSL bodajże do powiatu to musieli dostać poparcie Burego. A tam to jak wiadomo nie ma przypadku. Pani Roman w kampanii też poparła PSL taka jaka prawda. Wcale nie popieram Gołojucha bo on rzeczywiście niewiele zrobił dla Łańcuta, (głosowałem na RAZEM), ale i tak go wolę. Ja się niezmiernie cieszę że nadchodzi czas końca dla PSL, tych układów, afer i innych tego typu rzeczy. Mam tylko nadzieję, że to się teraz skończy (ale to jest tylko nadzieja).
28 października 2015
+16
-2
Ostatnio dodane komentarze
d2b-749
~ Baśka Pierdzimąka  do ~ lewdm1   Takim małym młoteczkiem uderz się w pustą głowę może klepki naskoczą. Kogo kolego straszysz?
2 listopada 2015
+5
-3
f0b-767
~ prawmd2  do ~ lewdm1   widzieliśmy przez ostatnie 8 lat do czego doprowadziły tamte wybory, kiedy wygrała Przestępcza Organizacja, poleznyj duraku
2 listopada 2015
+4
-2
657-9bc
~ Imie lub nazwa:  do ~ lewdm1   tyle co napsuła i roztrwoniła publicznej kasy PO to trudno nawet opisać, bo rzecz wiarę ludzką przechodzi, ale tobie - Lewy, to oczywiście nie przeszkadza, przeszkadza ci za to, to co ewentualnie, może kiedyś wyda PiS. Jak PO pompowała miliony rocznie w prorządowe tv i gazety typu TVN i GoWno, poprzez reklamowanie tam spółek skarbu państwa, to ci to także Lewy nie przeszkadzało, ale przeszkadza ci Rydzyk, który utrzymuje się z pieniędzy darczyńców. Ty nie musiałeś i nie musisz dawać mu złamanego grosza, więc się o niego nie martw, bo tylko i... przejmuje się tym na co nie ma żadnego wpływu. Masz na oczach klapy wielkości nadajników z ulicy Wiertniczej (jeżeli wiesz co mam na myśli), które to klapy pozbawiły cie - Lewy zdolności samodzielnej oceny sytuacji, a zamiast tego, powtarzasz tylko szablonowe opinie wygłaszane w tefauenach, które ludzie nazywają już - pięknie opakowanym g... Posługujesz się znanym nie od dziś zabiegiem socjotechniczny: rzucasz oskarżenie, nie posługując się żadnym konkretem. A jak masz dowody że Rydzyk ma dostawać kase od PiS to proszę o linki, art. prasowe lub inne źródło twej wiedzy na ten temat. PS żeby nie było wątpliwości, nie słucham radia Maryja, a Rydzyk ma dla mnie takie same prawo głoszenia swoich opini jak jakiś Michnik, choc ten ostatni narobił takiego shitu w Polsce, że hej (wystarczy poczytać Stanisława Remuszke, byłego red. gazety wyborczej)
1 listopada 2015
+7
-3
756-ed5
~ lewdm1  do ~ Dude   co zepsują to trudne będzie do odrobienia... a ile pieniędzy wydadzą na Rydzyka i kościół to nigdy nie odzyskamy... ech, szkoda gadać, Polska zamieni się w wyznaniowo-policyjne pośmiewisko na cały Świat...
1 listopada 2015
+2
-8
756-ed5
~ lewdm1  do ~ hahahaha   tylko trzydzieści?? obawiam się, że więcej... smutne to, bo na naszych oczach, nasz kraj będzie się cofał w rozwoju a nie rozwijał...
1 listopada 2015
+2
-8
756-ed5
~ lewdm1   Ćmoki mieszkają w Łańcucie... za cztery lata zobaczycie do czego doprowadziły te wybory...
1 listopada 2015
+4
-5
fef-dbe
~ nn  do ~ Dude   PiS rządził 18 miesięcy, gdy PO pod rożnymi nazwami (KLD, UW, UD) rządziła w Polsce 17 lat, tak samo SLD (jako SDRP) było przy władzy 6,5 roku, o obrotowym PSL nie wspominając, a ty uparcie, za telewizornią powtarzasz "PiS już rządził"
Zadam ci retoryczne pytanie, wiesz co to "stupor"? jak nie, to poczytaj sobie o dolegliwości która cie spotkała, bo jest to stupor specyficzny, gdyż ty odbierasz bodźce i informacje, ale akcpetujesz tylko opinie z TVN et consortes
30 października 2015
+8
-2
fef-dbe
~ nn  do ~ hahahaha   taa, bo za rządów PO-PSL przeżyliśmy skok cywilizacyjny, i mamy najwolniejszego i najdroższego neta w EU, najdroższą energię, najniższe płace, niemieckie banki, nimieckie sklepy, niemieckie montownie aut, niemieckie gazety, a polskie (według tych gazet) są tylko obozy i tylko koncentracyjne. Ci twoi "POstępowi" europejczycy nabrali pieniędzy z EU na drogi i infrastrukturę, a pół z tego przepili, przejedli i POzasilali sobie konta. Powiedz gdzie jest w Polsce autostrada, która mógłbyś przejechać z zachodu na wschód albo z północy na poludnie ? W niemczech za taką kase budowali autostrady przez Alpy, które na płaskich odcinakach było conajmniej 4 pasmowe. a u nas co, 2 pasiaki porobione po kawałku w dodatku już zaczynające się sypać. Wyłącz telewizor i przestań czytać czosnkow-niemieckie portale i gazety, a zacznij mysleć samodzielnie, chyba żeś juz ostatni kiep dla którego szczytem intelektualnych możliwości jest zapamiętanie cytatu z "kiepskich"
30 października 2015
+9
-3
fef-dbe
~ abc  do ~ XYZ   Co zrobi Pis, zobaczymy, gorzej raczej nie będzie a jak się połaczą z Kukizem i dobiorą paru posłów, to z większości konstytucyją moogą zrobic wiele, a przecieżchcą następnej kadencji. Jeżeli chodzi o partie Burego i reszty szarlatanów, to nie jest tajemnicą, że dzisiejszy PSL nic nie ma wspólnego z dawnym PSL - Mikołajczyka, dzisiejszy PSL to dawne ZSL czyli wiejska wersja PZPR, to ukad rodzinny i klientelistyczny, który z demokracją i dobrem Polski i obywateli ma tyle wspólnego, co zwykłe krzesło z krzesłem elektrycznym. Bardzo dobrze że do sejmu nie dosatli się czerwoni komuniści i rózowi zboczeńcy, super że PO nie będzie miała nic do gadania. No ale ten PSL... miejmy nadzieje w sejmie zasiada ostatnią kadencje
29 października 2015
+10
-3
abd-dd8
~ Ten   Gdyby mi jeszcze ktoś 2 lata temu powiedział, że będę głosować na PiS, to bym go wysłał do czubków, ale 25 X zagłosowałem na PiS. Przyjrzałem się programowi PiS, przeanalizowałem 8 lat rządów PO-PSL i doszedłem do wniosku, że ci ostatni reprezentowali interesy wszystkich, tylko nie Polski i Polaków, zupełnie jak targowiczanie z XVIII wieku. A ten opluwany przez 8 lat PiS, chce coś zrobić dla zwykłego zjadacza chleba, poprzez chociażby nieutrudnianie mu życia i obniżenie podatków. Wiem, że to są w wiekszości obietnice wyborcze, ale żeby zrobili choć połowe z tego co obiecali i ulżyli nam finansowo, poprzez obiecane opodatkowanie zachodnich podmiotów gosp., to nasz byt może się znacznie poprawić. Druga sparwa to tzw. uchodźcy, bo to co nam od nich grozi można zobaczyć tylko na necie, bo w tefauenach o tym cisza
29 października 2015
+14
-3
390-355
~ kasia  do ~ XYZ   Gwizdak też startował z listy PO, a wiadomo nie od dziś, że jest on prawą ręką proboszcza. Więc to nie jest tak do końca.
28 października 2015
+3
-5
5d4-4fd
~ Polska  do ~ XYZ   PSL to jedna wielka klika na Podkarpaciu. Szkoda, że Korwin nie wszedł do sejmu zamiast nich.
28 października 2015
+12
-4
2b6-c2b
~ XYZ  do ~ henryk   W końcu kandydowali z list PSL bodajże do powiatu to musieli dostać poparcie Burego. A tam to jak wiadomo nie ma przypadku. Pani Roman w kampanii też poparła PSL taka jaka prawda. Wcale nie popieram Gołojucha bo on rzeczywiście niewiele zrobił dla Łańcuta, (głosowałem na RAZEM), ale i tak go wolę. Ja się niezmiernie cieszę że nadchodzi czas końca dla PSL, tych układów, afer i innych tego typu rzeczy. Mam tylko nadzieję, że to się teraz skończy (ale to jest tylko nadzieja).
28 października 2015
+16
-2
186-f3f
~ henryk  do ~ XYZ   A co poza Burym reszta ma wspólnego? Ani Kumek ani Roman legitymacji PSLu nie mają więc o co chodzi? A co do wyników to Pan poseł Gołojuch, którą to kadencje jest i co zrobił dla Łańcuta, że tyle głosów dostał?
28 października 2015
+9
-9
14b-443
~ Mieszkaniec   Szanowny Panie Pośle Gołojuch wzywam Pana do natycmiastowej interwencji w sprawie Łańcuckiego Polmosu który to może być lada dzień zlikwidowany.
28 października 2015
+11
-1
2b6-c2b
~ XYZ   W końcu wynik PSL na jaki zasługuje.
"Gratulacje" dla Burego, Kumka, Roman i innych. Daliście czadu. Może w końcu nadszedł czas końca dla tych państwa.
28 października 2015
+20
-5
c73-90b
~ pekaos   ładny wynik ale czy zasłużony?
28 października 2015
+11
-4
0ae-74f
~ Dude  do ~ hahahaha   Całkiem możliwe, że nie przetrwają czterech lat - wcześniej pozagryzają się nawzajem. Już raz pokazali, o potrafią. Ale co zepsują przez ten okres to ich.
27 października 2015
+15
-11
77a-ade
~ hahahaha   bedziecie miec konsekwencje pisu za 5 lat, własnie sie uwstecznlismy o 30 lat powodzenia
27 października 2015
+21
-22
60f-4b5
~ białko   białobrzeska urna :-D, dziwie się czemu Pan Masłoń na posła nie startuje, wygrałby z każdym , może za 4 lata ? no albo i wcześniej ?:-]
27 października 2015
+11
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x