Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2018.10.31 07:32

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu drogowego związanych z zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych. Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie w dniach 31 października oraz 1 listopada w obrębie cmentarza komunalnego w Łańcucie.
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu

Od godz. 6 w środę 31 października do godz. 22 w czwartek, 1 listopada obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy na ul. Rodziny Ulmów od strony ul. Mościckiego w kierunku ul. Traugutta. Możliwość zatrzymania i postoju na ul. Rodziny Ulmów będzie od strony cmentarza. Od strony ul. Traugutta w tych dniach obowiązywać będzie zakaz wjazdu na ul. Rodziny Ulmów.

Na ul. Mościckiego w dniu 1 listopada od godz. 6 do godz. 22 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy (w stronę Wysokiej) na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej (DK nr 94) do skrzyżowania z ul. Ulmów i dalej ulicą Ulmów do skrzyżowania z ul. Traugutta. Ruch na ulicy Traugutta będzie dwukierunkowy, natomiast wyjazd na ul. Armii Krajowej (DK nr 94) będzie możliwy tylko w prawo, w stronę Przeworska.

W dniu 1 Listopada w godz. 6 do 22 do użytku publicznego będzie dostępna droga wewnętrzna Zakładu Gazowniczego w Rzeszowie Rejon Dystrybucji Gazu w Łańcucie, którą będzie można dojechać od strony ul. Mościckiego do ul. Armii Krajowej (wyjazd na wysokości Lidla).

W dniu Wszystkich Świętych zatrzymanie i postój pojazdów dopuszczalny będzie po prawej stronie na ul. Mościckiego od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej (DK nr 4) do skrzyżowania z ul. Ulmów. Natomiast na ul. Ulmów pojazdy będzie można pozostawić na drodze od strony cmentarza.

Osoby majce trudności z poruszaniem się będzie można dowozić na plac przy kaplicy cmentarnej. Kierowców pojazdów zobowiązuje się do niezwłocznego odjechania z tego miejsca po wykonaniu przewozu, tak by nie blokować dostępu innym potrzebującym.

Objazdy do ul. Armii Krajowej (DK nr 94) od strony Dynowa.

Od strony Dynowa w kierunku Rzeszowa wyznaczony objazd będzie przez Kraczkową - skrzyżowanie przy Pizzerii Starym Młynie w Albigowej. Natomiast dla osób jadących od strony Dynowa w kierunku Przeworska objazd do ul. Armii Krajowej przez Wysoką (droga obok Zespołu Szkół w Wysokiej) i Soninę.

KPP Łańcut/Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
KPP Łańcut/Red dodany
 
Odsłon: 5659
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
443-cdc
~ pezdioch   jesteś pan śmieszny reklamy Pani Pilawy są, a to ze sobie artykułów sponsorowwancyh jej komitet nie wykupił to chyba nie lancut gada wina
1 listopada 2018
+6
-5
428-06f
~ j   To jest partyjna strona pana Kumka. To jest niezaprzeczalne, bo inni kandydaci nie mają tu wejścia. Albo artykuły typu ktoś ukradł krowę albo Kumek. Ciekawe co w zamian dostaną "dziennikarze" Łańcut gada. Jestem pewien, że Kumek tak samo wykorzysta do swoich celów mieszkańców Łańcuta jak wykorzystał mieszkańców spółdzielni. Dla hejtujących przypomnę jak rozdawał "darmową kiełbasę" na pikniku za którą zapłacili mieszkańcy spółdzielni.
1 listopada 2018
+6
-9
022-62e
~ własciciel   a pozwolenie właścicieli na ruch po ich własnosci (drodze) jest?
31 października 2018
brak ocen
278-078
~ rh+  do ~ rh+   miało być koleżankom. Przepraszam
31 października 2018
+1
-0
278-078
~ rh+  do ~ Aga   Pani Dorota oszukana? przecież to jest karierowiczka. Jak ona teraz spojrzy swoim wyborcom , swoim kolegom i koleżanką. Jak się pani teraz czuje spoglądając w lustro. Co pani zrobi jak wygra p. Pilawa? Myślałam, ze jest pani poważniejsza.
31 października 2018
+10
-2
39b-f01
~ Marek  do ~ Aga   Wszyscy wiemy, ze to coś więcej niż programy. A nie piszę na "ciemną stronę", bo która to ta "ciemna" to sie okaże za pare lat.
31 października 2018
+2
-0
d9a-4e1
~ Aga   Czy aż "na drugą stronę mocy" to bym nie powiedziała bo programy wszystkich kandydatów nie da się ukryć badzo podobne
31 października 2018
+0
-3
39b-f01
~ Marek  do ~ Aga   Nie znam prywatnych wypowiedzi poszczególnych kandydanów. Nie muszę znać. Znam tylko oficjalne deklaracje. Nie potępiłęm tej pani tylko podjąłem temat. Sam jestem ciekawy jej motywacji, bo to jednak przejście "na drugą stronę mocy". A brak szumnej kampanii pani Rupar raczej wskazywał na taki finał w II turze. Mnie to nie zdziwiło.
31 października 2018
+2
-1
d9a-4e1
~ Aga   A uważasz że uczciwe jest poparcie przez Panią Rupar Pani Pilawy Kraus ,na którą przed I turą opowiadała różne "nieładnie" delikatnie mówiąc rzeczy ? Czy Pani Dorota nie ma prawa czuć sie oszukana przez kandydatkę z której komitetu startowała?
31 października 2018
+8
-1
39b-f01
~ Marek  do ~ Olek   Cmentarne tematy, tak to idealne miejsce na kontynuowanie kampani. A na pierwszy ogień powinna pójść pani, która przeszła do Kumka. Czy to uczciwe wobec swoich wyborców? Jak myślicie?
31 października 2018
+10
-7
112-29e
~ Olek   Skoro pod finałowym sportem Pana Kumka zamknięte to może tu... Wszystko ładne piękne ale ludzie nie chcą pustych słów... Tyle padło obietnic, my będziemy Was rozliczać jeśli wygracie, jeśli wygracie, to ma być dobra zmiana w Łańcucie!!! Problem polega na tym, skąd Wy na to weźmie ie kasę... I obawiam się że to mogą być słowa, hasła rzucone na wiatr... Obym się mylił....
31 października 2018
+11
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x