Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Czy tak powinno być?
Wypadek w Woli Małej [AKTUALIZACJA]
Zdetonował ładunek, chciał okraść bankomat
Uczestnik z Łańcuta w finałowej 14-tce
home > Start > Aktualności > Nowy burmistrz
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2018.11.08 07:59 | aktualizacja: 2018.11.08 08:02

Nowy burmistrz

Pierwszy powyborczy komentarz zwycięzcy wyborów w Łańcucie.
Nowy burmistrz
Nowy burmistrz

"Dziękuję"

-Chciałbym serdecznie podziękować za bardzo silny mandat społecznego zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo w wyborach samorządowych. Jest to dla mnie osobiście wielka radość, spełnienie swego rodzaju marzenia, ale przede wszystkim to ogromne zobowiązanie. Mogą być Państwo pewni, że zarówno ja, jak i wszyscy współpracujący ze mną Radni Rady Miasta Łańcuta nowej kadencji zdajemy sobie sprawę z pokładów nadziei na pozytywne zmiany, jakie ulokowaliście Państwo w naszym komitecie W Trosce o Łańcut. Zapewniam Państwa, że nie zabraknie nam determinacji, aby każdego dnia zmieniać naszą najbliższą okolicę na lepsze.- dziękuje wybrany burmistrz Rafał Kumek

Wspólnie dla dobra Miasta Łańcut

-Zakończył się czas kampanii wyborczej, a powoli rozpoczyna się okres sumiennej pracy wszystkich samorządowców. Jako Burmistrz elekt rozumiem, że jedną z moich ról będzie troska o możliwą jedność naszego łańcuckiego środowiska. Dlatego cieszę się, że czas rywalizacji w kampanii i często szukania tego co nas dzieli zakończył się, a nadchodzi czas szukania tego co nas Mieszkańców Łańcuta łączy. W związku z tym chciałbym złożyć publiczną deklarację, że w swoich działaniach zawsze będę kierował się dobrem wspólnym wszystkich Mieszkańców. Łańcut to nasz dom, w którym jest miejsce dla każdego. Zachęcam wszystkich, którym leży na sercu dobro naszego Miasta do współpracy i proponowania swoich rozwiązań problemów trapiących naszą społeczność. Tak jak w okresie kampanii wyborczej pozostaję do Państwa dyspozycji.- mówi Rafał Kumek

Praca już rozpoczęta

-Chciałbym Państwa poinformować, że zwróciłem się do kierowników Urzędu Miasta i jednostek podległych z prośbą, aby do czasu przejęcia odpowiedzialności za Miasto przez osoby wyłonione w tegorocznych wyborach samorządowych nie podejmowali decyzji i działań, które bez żadnego uszczerbku będą mogły zostać zrealizowane już po zaprzysiężeniu Burmistrza i Rady Miasta nowej kadencji- informuje Rafał Kumek.

Red
REKLAMA
Oceń:
8 głosów
Nowy burmistrz, 3.1250 out of 5 based on 8 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red dodany
 
Odsłon: 11174
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (17)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
dca-b9b
~ Audytor  TYLKO KOMPLEKSOWY AUDYT - bez tego w ogóle niech Pan nie zaczyna planowania czegokolwiek. Histeryczne decyzje dotyczące przekazania wpływów m.in. z parkingów na rzecz innych podmiotów oraz paniczne "czyszczenie" dokumentacji to teraz temat numer jeden w UM. Brać się za ten beton! Mam nadzieję, że informacje dotyczące (opłakanego) stanu administracji Łańcuta zostaną upublicznione!
8 listopada 2018
+36
-7
2e0-e4e
~ ...  Ogromne nadzieje, tym większa odpowiedzialność, powodzenia !
8 listopada 2018
+25
-3
0a5-6e0
~ Maverick  Proponuję Panie Burmistrzu zrobić "remanent" poprzedniej władzy i poinformować o tym stanie łańcucką społeczność. I wtedy zacząć pracę na według swoich założeń. Mam obawy, że poprzednia władza przewidując, iż nadchodzi jej koniec mogła podjąć decyzje, które będą miały negatywny wpływ na przyszłe lata, a które mogą nie udać się już wycofać.
8 listopada 2018
+39
-18
Ostatnio dodane komentarze
87d-450
~ Genek Wyrwipalka  do ~ jjaa   Jest już plan, wodę obniżamy parę groszy Ale śmiecie podwyższony. Ot nowa władza.
15 listopada 2018
+2
-2
bfe-cf1
~ ryho22   na początek należy sprawdzić inwestycje w oczyszczalni ścieków.Tam jest coś nie tak
13 listopada 2018
+4
-0
a82-49e
~ Jolanta   To czekamy na remonty ulic, chodniki, przekształcenie bażantarni na miejsce rekreacyjne, może nawet ktoś pomyśli o jakimś bufecie i toaletach w centrum komunikacji ( jest to karygodne żeby turyści przyjeżdżający w weekend do Łańcuta nie mieli gdzie skorzystać z toalety, bo centrum komunikacyjne jest zamknięte ).
11 listopada 2018
+8
-1
66f-f4f
~ Mirek   Panie Burmistrzu!
W pierwszej kolejności proszę rozwiązać problem komunikacyjny przy ul. Podzwierzyniec. Jakby przeprowadzono badania, gdzie są najgorsze korki w Polsce, to gwarantuję Panu, że Łańcut byłby w pierwszej dziesiątce polskich miast.
To co się tam dzieje, to już nie jest korek, a całkowity paraliż życia mieszkańców. O smrodzie z setek samochodów stojących w korkach nie wspomnę. Trujecie ludzi brakiem rozwiązania tego problemu.
Ten problem trzeba rozwiązać na już!!!
11 listopada 2018
+19
-2
0c2-56a
~ jjaa   czekam na obniżkę opłat za wodę i ścieki
9 listopada 2018
+19
-2
6b8-6d8
~ Irek  do ~ MGM   A dotychczas kto podejmował decyzje w UM jak nie HP (niezłomny działacz ZMP i wobec braku błyskotliwej kariery politycznej - emigracja do USA , po czym ucieczka ... ) ? Do teraz kariera w UM Łańcut i ponowne "przefarbowanie się" ( nie dało się tylko resztki włosów ).
8 listopada 2018
+17
-8
51d-7d4
~ zjaśniacz  do ~ ciekawy   Może nie wszystko jest możliwe, ale tyle ile da się zrobić, na pewno można. Obawa tylko z powodu kłód pod nogi.
8 listopada 2018
+9
-4
51d-7d4
~ zjaśniacz   Widzę, że każdy z komentujących uważa się jakby za kogoś bardziej kompetentnego na stanowisko burmistrza. Tylko dlatego, że odniosłem takie wrażenie, ośmielam się apelować o rozsądek jeśli nie stać kogoś na głębsze przemyślenie sytuacji. Najłatwiej jest krytykować i dyrygować niemądrze nie mając pojęcia o wymaganiach narzucanych na sam urząd burmistrza. Wielu ludzi zaufało panu Kumkowi i pojawiła się nowa nadzieja dla tego miasta, któremu należy się prawdziwe uznanie, a nie etykietka "ostoja ciemnogrodu" w tym kraju, o której mieszkańcy mogą nawet nie wiedzieć. Potrzeba dużo siły i wytrzymałości do realizacji zamierzeń, a może nawet zdziałania czegoś więcej z naszą pomocą. Szacunek dla pana burmistrza.
8 listopada 2018
+20
-2
a6b-399
~ ciekawy   Buta i bezczelność nowego burmistrza? Założę się, że gro jego wyborców o tym nie wiedziało. No ale w końcu wywodzi się z PSL, gdzie takie cechy to standard. Końcówka listu daje zresztą do myślenia.Żadnych obniżek opłat komunalnych, czy komunikacji miejskiej nie będzie, bo będą podwyżki. Te wszystkie obietnice to ściema i nawet najbardziej wierni wyznawcy nowego burmistrza muszą to przyznać. Bo to są rzeczy po prostu niemożliwe do zrealizowania.
8 listopada 2018
+22
-28
692-1e0
~ olek  do ~ MUCEK   haha ,.,,, no tak, możesz mieć rację
8 listopada 2018
+1
-4
692-1e0
~ olek   też tak myślę, ileż to osób zupełnie niepotrzebnie zostało zainstalowanych w mieście przede wszystkim w ostatniej kadencji... każdy wie o kogo chodzi więc bez nazwisk się obędzie
8 listopada 2018
+15
-0
1f9-f3e
~ MUCEK   Nie audytuj, a nie będziesz audytowany :)
8 listopada 2018
+7
-4
dca-b9b
~ Audytor 2  do ~ Audytor   A Pan HP i SG za to odpowiedzą prawnie !
8 listopada 2018
+14
-1
dca-b9b
~ Audytor   TYLKO KOMPLEKSOWY AUDYT - bez tego w ogóle niech Pan nie zaczyna planowania czegokolwiek. Histeryczne decyzje dotyczące przekazania wpływów m.in. z parkingów na rzecz innych podmiotów oraz paniczne "czyszczenie" dokumentacji to teraz temat numer jeden w UM. Brać się za ten beton! Mam nadzieję, że informacje dotyczące (opłakanego) stanu administracji Łańcuta zostaną upublicznione!
8 listopada 2018
+36
-7
2b6-c2b
~ MGM   Ponieważ nigdy panu Kumkowi nie wierzyłem (jego działalność w SM) jest tego najlepszym dowodem - buta i bezczelność to jego cecha. Ale mieszkańcy mu zaufali i to w pełni akceptuję i rzeczywiście liczę, ze będzie Burmistrzem wszystkich mieszkańców i zrealizuje swój program wyborczy, tj. obniży podatki i ceny za wodę, ścieki i śmiecie, uruchomi komunikację miejską. To są te w mojej ocenie priorytety na pierwsze 100 dni nowego Burmistrza. Mieszkańcy tego oczekują i z tego rozliczą.Na pozostałe rzeczy przyjdzie czas w trakcie trwania kadencji. Tylko się obawiam, że za 2 tygodnie np. ogłosi, że sytuacja miasta jest tak tragiczna, że musi się z obietnic wycofać, jednocześnie pompując pieniądze dla swoich.
8 listopada 2018
+28
-17
2e0-e4e
~ ...   Ogromne nadzieje, tym większa odpowiedzialność, powodzenia !
8 listopada 2018
+25
-3
0a5-6e0
~ Maverick   Proponuję Panie Burmistrzu zrobić "remanent" poprzedniej władzy i poinformować o tym stanie łańcucką społeczność. I wtedy zacząć pracę na według swoich założeń. Mam obawy, że poprzednia władza przewidując, iż nadchodzi jej koniec mogła podjąć decyzje, które będą miały negatywny wpływ na przyszłe lata, a które mogą nie udać się już wycofać.
8 listopada 2018
+39
-18
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

 • Czy tak powinno być?
 • Jakie 15 miesięcy, "dopiero" 7 miesiąc leci :)
  pożyjemy zobaczymy przedwczoraj
  czytaj forum
 • Czy tak powinno być?
 • to jest punkt do dezynfekcji opon tylko jeszcze nie opisany
  rakszawiak przedwczoraj
  czytaj forum
 • Czy tak powinno być?
 • Z góry ziemi i gruzu, którą usypali drogowcy przy okazji budowy "pseudo obwodnicy" - ul. Potockich tak się lała woda, ...
  Zdzich Traktorzysta 3 dni temu
  czytaj dalej
 • Czy tak powinno być?
 • To jeszcze jeden z "plusów ujemnych" tej przewspaniałej pseudoobwodnicy. A jest ich wiele, wystarczy choćby spojrzeć na "zamurowanie" nieprzezroczystymi ekranami ...
  andyla 3 dni temu
  czytaj dalej
 • Czy tak powinno być?
 • Ej, ludzie, ludzie! Woda jest specjalnie mineralizowana. Naukowcy z Bierutowic łamią sobie głowy, jak tu dogodzić ludziom, a społeczeństwo niezadowolone. ...
  tupolef 3 dni temu
  czytaj dalej
REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x