Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
50-latek wszedł pod pociąg, zginął na miejscu
Rozpoczęto budowę ronda w Dąbrówkach
Zmiany dotyczące basenu w Wysokiej
home > Start > Aktualności > Deklaracja o współfinansowaniu tunelu
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.10.18 12:15 | aktualizacja: 2019.10.18 12:16

Deklaracja o współfinansowaniu tunelu

W Starostwie Powiatowym w Łańcucie zakończyło się posiedzenie Konwentu Samorządów Powiatu Łańcuckiego. W spotkaniu brali udział starosta łańcucki, burmistrz miasta Łańcuta, wójtowie gmin powiatu łańcuckiego, dyrektor Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Łańcucie.
Deklaracja o współfinansowaniu tunelu
Deklaracja o współfinansowaniu tunelu

Głównym tematem spotkania była sprawa budowy skrzyżowania bezkolizyjnego w Łańcucie przy ul. Podzwierzyniec w ciągu drogi wojewódzkiej nr 877. Powiat Łańcucki oraz wszystkie gminy powiatu są zainteresowane budową. Podpisano stosowny dokument wypracowany na poprzednim posiedzeniu Konwentu w dniu 6 września 2019 r., na mocy którego burmistrz miasta Łańcuta, starosta łańcucki oraz wójtowie poszczególnych gmin powiatu łańcuckiego złożyli deklaracje o współfinansowaniu przedmiotowego zadania.

W opinii samorządów powiatu łańcuckiego nie można pozwolić, aby tak potrzebna inwestycja nie została zrealizowana z powodu braku środków finansowych. Uchwały poszczególnych samorządów w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Podkarpackiemu w 2022 r. będą skierowane na posiedzenia rad gmin, miasta i powiatu do 31 grudnia 2019 r.

Powiat/Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Deklaracja o współfinansowaniu tunelu, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Powiat/Red dodany
 
Odsłon: 9146
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
MGM  A co Panie Burmistrzu z Przewodniczącym Rady, dlaczego Pan milczy, dlaczego milczą Radni i to wszyscy. Przecież to wstyd dla tego miasta, żeby na takim stołku była osoba, która jest tego niegodna. Chyba, że nie ma on honoru a wy Radni z Panem Burmistrz nie macie odwagi na podjęcie decyzji o odwołaniu Pana Opałki. Przecież jego zachowanie było wręcz skandaliczne. W Polsce nie ma miejsca w przestrzeni publicznej na takie zachowania. Takie osoby powinny odchodzić w polityczny niebyt.
18 października 2019
+71
-9
kingabu  Milcześć będą i nic z tym nikt nie zrobi, w sondie ponad 80% ludzi jest za odwołaniem opałki a ze chop nie ma przysłowiowych jaj to sam nie zrezygnuje, kasa musi sie zgadzać :] https://lancut.gada.pl/aktualnosc,4595,0,0,0,Czy-Adam-Opalka-powinien-nadal-byc-przewodniczacym.html
18 października 2019
+56
-5
G  Problem z planowanym łącznikiem polega na tym, że przebieg jego był zaplanowany w okolicy w której mieszka pewna Pani radna , która to znana jest z tego, że stara się zablokować wszystko co tylko da się zablokować :(
19 października 2019
+49
-0
Ostatnio dodane komentarze
tupas   Czyli znowu powiat sięga po nie swoje pieniądze. Na szczęście nie wszystkie gminy się zgodziły na dofinansowanie inwestycji która nie należy do ich zadań - może dlatego deklaracja zniknęła ze strony powiatu.
Niestety jaki gospodarz takie zarządzanie, a urzędnik zabetonowany na stanowisku od 1998 roku niestety nie rozumie, że pieniędzy trzeba szukać wyżej, a nie niżej.
Jakoś nowy poseł, a były starosta jarosławski potrafił ściągnąć w ciągu jednej kadencji około 200 mln zł do powiatu z zewnątrz. Ale nie Pan Adam - przecież trzeba by się wysilić/zaangażować.
30 października 2019
+3
-0
oliwkowy kogut   tunel jeszcze raz tunel.niech wylot będzie nawet koło PKS-u
22 października 2019
+4
-3
oliwkowy kogut  do G   a kto wybiera takich radnych? i to po raz kolejny,tylko ludzie jej podobni
22 października 2019
+2
-0
Miron   Koniecznie muszą być 2 drogi: Łącznik oraz bezkolizyjny przejazd przez PKP. Samochodów nie ubędzie, a raczej przybędzie jeszcze więcej. Kto wie, czy włodarze już nie powinni myśleć o możliwości przebicia się od strefy ekonomicznej w kierunku ul. Kraszewskiego w Łańcucie. Już dzisiaj ta droga jest potrzebna, a co dopiero gdy wprowadzą opłaty za autostrady!
21 października 2019
+9
-0
adminek  do G   Pani radna zapewne jest typem człowieka, co zawsze wieczorem odmawia Modlitwę Polaka.
21 października 2019
+18
-3
G  do BabaJaga   Problem z planowanym łącznikiem polega na tym, że przebieg jego był zaplanowany w okolicy w której mieszka pewna Pani radna , która to znana jest z tego, że stara się zablokować wszystko co tylko da się zablokować :(
19 października 2019
+49
-0
G  do BabaJaga   Dokładnie tak jak piszesz
Niestety ale w Łańcucie ludziom odpowiedzialnym za komunikacje jak by rozum odebrało. Dowodem na to jest mega kosztowna przebudowa pseudo obwodnicy , która to nie dość, że nic nie zmieni to jeszcze doprowadzi prawdopodobnie do paraliżu tego odcinka drogi ( wprowadzenie opłat za autostrady lub wypadek których to na A4 nie brakuje...)
Pomysł budowy tunelu wpisuje się doskonale w tok myślenia ludzi, którzy są odpowiedzialni za radosny pomysł przebudowy obwodnicy...Droga biegnąca przez Podzwierzyniec nie jest w stanie przyjąć takiego ruchu !!!! szkoły, sklepy, skrzyżowania i należy pomyśleć o NOWEJ drodze, która wyprowadzi ruch tranzytowy z północnej częsci miasta i okolicznych miejscowości szczególnie w kier. Rzeszowa
Zobaczycie co się będzie działo po wprowadzeniu opłat na A4
Wszyscy którzy dziś do pracy jadą przez A4 pojadą albo starą trasą albo na PKP :)
19 października 2019
+31
-0
BabaJaga   Przecież ten wiadukt niewiele zmieni. Wszystkie samochody jak jeździły i jeżdżą tak nadal będą jeździć przez Podzwierzyniec. Należy wybudować łącznik do autostrady i wyprowadzić ruch z tego przejazdu poza miasto. Tylko jakoś na razie sprawa łącznika ucichła.
18 października 2019
+30
-2
adminek  do MGM   Najwyraźniej burmistrz kryje pana Adama O.
Sam burmistrz nie ma jaj to jak mam mieć jaja Adam O. Skoro nie chce odejść sam :P
18 października 2019
+27
-5
kingabu  do MGM   Milcześć będą i nic z tym nikt nie zrobi, w sondie ponad 80% ludzi jest za odwołaniem opałki a ze chop nie ma przysłowiowych jaj to sam nie zrezygnuje, kasa musi sie zgadzać :] https://lancut.gada.pl/aktualnosc,4595,0,0,0,Czy-Adam-Opalka-powinien-nadal-byc-przewodniczacym.html
18 października 2019
+56
-5
MGM   A co Panie Burmistrzu z Przewodniczącym Rady, dlaczego Pan milczy, dlaczego milczą Radni i to wszyscy. Przecież to wstyd dla tego miasta, żeby na takim stołku była osoba, która jest tego niegodna. Chyba, że nie ma on honoru a wy Radni z Panem Burmistrz nie macie odwagi na podjęcie decyzji o odwołaniu Pana Opałki. Przecież jego zachowanie było wręcz skandaliczne. W Polsce nie ma miejsca w przestrzeni publicznej na takie zachowania. Takie osoby powinny odchodzić w polityczny niebyt.
18 października 2019
+71
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x