Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Śmiertelny wypadek w Rakszawie
"Obwodnica" do poprawki
Utknęli między rogatkami
Nauczyciele nagrodzeni
home > Start > Aktualności > Zebrano ponad 27 tys złotych
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.11.08 08:30

Zebrano ponad 27 tys złotych

W dniu 1 listopada 2019 r. odbyła się na Cmentarzu Komunalnym w Łańcucie tradycyjna kwesta na rzecz kuchni i łaźni prowadzonej przez Koło Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Łańcucie.
Zebrano ponad 27 tys złotych
Zebrano ponad 27 tys złotych

-Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowanie, Bóg Zapłać za Państwa dar serca i wsparcie ubogich i potrzebujących. Serdeczne podziękowania składamy także osobom kwestującym: pracownikom samrządwym z Miasta i Powiatu, Radnym Miasta i Powiatu, Łańuckim Strzelcom, członkom naszego Koła oraz oraz uczniom- czytamy na stronie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie

W tym roku zebrano rekordową kwotę 27 tysięcy 436 złotych, która w całości zostanie przeznaczona na utrzymanie albertyńskiej kuchni i łaźni dla potrzebujących.

Dzięki ludziom dobrej woli osoby bezdomne i materialnie ubogie mogą otrzymywać tak bardzo potrzebną pomoc i wsparcie. Wspierając dzieło miłosierdzia prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta wyrażamy troskę o los ludzi dotkniętych ubóstwem. Możemy to czynić również poprzez wpłaty na konto łańcuckiego koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta: Pekao S.A. I O/Łańcut 25 1240 2643 1111 0000 3778 2265

Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Zebrano ponad 27 tys złotych, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red dodany
 
Odsłon: 4937
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
balpa  Szkoda że nie napiszecie jaka część tych pieniędzy pójdzie na utrzymanie "elity przysklepowej", pewnie większość. Rano taki jedzie do domu Alberta, zje, weźmie prysznic, dostanie ubranie, czasem kase, a resztę dnia spędza na chlaniu za pieniądze wysępione i z urzędu. Jeżeli takowego się spyta o pracę, albo chce się go zatrudnić przy pomocy, to oczywiście nie ma mowy, bo wszystko dostaje od ludzi i państwa i pracować nie ma potrzeby, a nawet nie chce. I do tego zatrudniona armia urzędników - nierobów, która "opiekuje się" kolejnymi nierobami.
9 listopada 2019
+13
-0
Ostatnio dodane komentarze
balpa   Szkoda że nie napiszecie jaka część tych pieniędzy pójdzie na utrzymanie "elity przysklepowej", pewnie większość. Rano taki jedzie do domu Alberta, zje, weźmie prysznic, dostanie ubranie, czasem kase, a resztę dnia spędza na chlaniu za pieniądze wysępione i z urzędu. Jeżeli takowego się spyta o pracę, albo chce się go zatrudnić przy pomocy, to oczywiście nie ma mowy, bo wszystko dostaje od ludzi i państwa i pracować nie ma potrzeby, a nawet nie chce. I do tego zatrudniona armia urzędników - nierobów, która "opiekuje się" kolejnymi nierobami.
9 listopada 2019
+13
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x