Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Nowa Rada Miasta Łańcuta
Tadeusz Pasieczny zdobył najwięcej głosów, II tura w Gminie Łańcut
Nowa Rada Powiatu Łańcuckiego
Kumek, Rupar, Rejman czy Szubart? [SONDA]
home > Start > Aktualności > Pożar naczepy na A4, [AKTUALIZACJA]
Rozmiar tekstu:
AAA
DĘBINA
2021.08.10 08:30 | aktualizacja: 2021.08.10 12:35

Pożar naczepy na A4, [AKTUALIZACJA]

Dziś około godziny 3 doszło do pożaru naczepy samochodu ciężarowego. Autostrada w kierunku od Przeworska na Łańcut jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin. [AKTUALIZACJA]
Pożar naczepy na A4, [AKTUALIZACJA]
Pożar naczepy na A4, [AKTUALIZACJA]

W akcji gaszenia brały udział 9 jednostek straży pożarnej. Nikt nie został ranny

Na naczepie były przewożone meble. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane przez Policję.

[AKTUALIZACJA] 9:30

Całkowity ruch na autostradzie ma zostać przywrócony po godzinie 10

[AKTUALIZACJA] 12:30

Z opóźnieniem ale ruch na autostradzie został już przywrócony

Fot. OSP Białobrzegi i OSP Żołynia

Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Pożar naczepy na A4, [AKTUALIZACJA], 0 out of 5 based on 0 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 8871
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (13)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
G  Niech to co dzieje się od rana na Podzwierzyńcu i Sikorskiego będzie przestrogą dla tych, którzy blokują budowę łącznika do autostrady.
Mamy paraliż komunikacyjny miasta i żaden tunel tego nie zmieni !!!!
Podzwierzyniec jest obecnie najbardziej zatłoczonym odcinkiem drogi w okolicy , potrzebne tam są ronda i bezpieczne przejścia dla pieszych.
Dlaczego nikt nie pomyśli nad przedłużeniem drogi biegnącej do SSE i połączeniem jaj z nowo wybudowaną drogą przy skrzyżowaniu ul Polnej z torami ???
Czy mieszkańcy Podzierzyńca to ludzie gorszej kategorii ???
10 sierpnia 2021
+24
-0
MGM  To i bardzo dobrze, że to nie Burmistrz i jego świta realizują inwestycję o szumnej nazwie Tunel. Bo patrząc jak remontują ulicę Danielewicza (300 metrów ulicy a robota trwa już 14 miesiąc) to gdyby musiał wykonywać tunel to pewnie by mu to zeszło ze 20 lat. Danielewicza pokazała indolencję naszego Burmistrza, ale w promowaniu się to jest mistrzem świata
11 sierpnia 2021
+20
-3
Bartek  Ta "obwodnica" to jakiś bubel, ten kto ją projektował to chyba ledwo po podstawówce albo tmr, jeden pas i na środku łąka z trawą na której można grać w piłkę zamiast zrobić dodatkowy pas dla aut, czekam aż jakiś tir się wysypie na tym jednym pasie i zablokuje drogę.
11 sierpnia 2021
+15
-0
Ostatnio dodane komentarze
Hunter  do Bartek   To nazywa się szanowanie pracy ( nie mylić z szanowaniem budżetowych pieniędzy). Za rok, dwa, lub dziesięć ktoś zauważy , że jest jednak miejsce na dodatkowe pasy i zamiast tego boiska do piłki lub łąki na środku tej pseudoobwodnicy wykona kolejne pasy dla ruchu samochodowego.
14 sierpnia 2021
+3
-2
Koleś  do PJU   No to wygląda na to, że burmistrz przypadkowo znalazł się na stołku: obca agenda wchodzi mu na teren miasta i dyktuje warunki a ten jeszcze dokłada z budżetu, za który odpowiada.
Po prawniczemu to chyba doprowadzenie do niekorzystnego zarzadzania powierzonym mieniem.
12 sierpnia 2021
+6
-2
Bartek  do G   Ta "obwodnica" to jakiś bubel, ten kto ją projektował to chyba ledwo po podstawówce albo tmr, jeden pas i na środku łąka z trawą na której można grać w piłkę zamiast zrobić dodatkowy pas dla aut, czekam aż jakiś tir się wysypie na tym jednym pasie i zablokuje drogę.
11 sierpnia 2021
+15
-0
G  do PJU   Droga Wojewódzka ale to On odpowiada za miasto przez które przebiega i to właśnie Burmistrz powinien dbać o interesy mieszkańców a nie zarządu dróg wojewódzkich czy Krajowych.
Patrząc na obie inwestycje Obwodnicę i tunel mieszkańcom one za wiele nie dają a utrzymanie obu dróg w obecnej lokalizacji skazuje część mieszkańców na ciągłe życie w spalinach i hałasie.
Reasumując Burmistrz nie działa w interesie mieszkańców a wydanie tak gigantycznych pieniędzy na da projekty jest zwykłym marnotrawstwem i nie ważne kto te pieniądze wykłada....
Ciekawe dla czego wszędzie dookoła budowane są NOWE drogi tylko nie w Łańcucie :(
11 sierpnia 2021
+9
-3
MGM   To i bardzo dobrze, że to nie Burmistrz i jego świta realizują inwestycję o szumnej nazwie Tunel. Bo patrząc jak remontują ulicę Danielewicza (300 metrów ulicy a robota trwa już 14 miesiąc) to gdyby musiał wykonywać tunel to pewnie by mu to zeszło ze 20 lat. Danielewicza pokazała indolencję naszego Burmistrza, ale w promowaniu się to jest mistrzem świata
11 sierpnia 2021
+20
-3
PJU  do BabaJaga   Przepraszam bardzo a co ma do tego Burmistrz? Szanowana BabaJaga nie wie, że to droga wojewódzka? Władze miejskie nie są decyzyjne w tym zakresie, miasto jedynie dokłada się do tej inwestycji.
11 sierpnia 2021
+3
-7
BabaJaga   Szanowni Państwo macie oczywiście wszyscy rację, że tunel nie rozwiąże problemów komunikacyjnych, ale burmistrz go wybuduje i kropka.
Celem tej zabawy nie jest poprawa życia mieszkańców, tylko żeby mieć tunel. Należy jeszcze zwrócić uwagę, że jak już tunel będzie, to PKP zapewne doprowadzi do likwidacji przejazdu, bo będzie niepotrzebny (oczywiście dopóki np. ulewa nie zaleje tunelu). Dopatrywanie się jakiejkolwiek logiki nie ma tutaj najmniejszego sensu.
10 sierpnia 2021
+8
-2
G  do bonifacy   A na odcinku pomiędzy rondami zmufloni się np. ciężarówka....:)
Najbardziej mnie wkkk... ia fakt, że zamiast najpierw wybudować łącznik czy przedłużyć drogę do SSE w kierunku kątów ci "geniusze" zaczynają od budowy tunelu, która to spowoduje dodatkowe utrudnienia w czasie prac a ruchu alternatywną trasą puścić się nie da :(
Nie mają za grosz wyobraźni ci nasi włodarze :(
10 sierpnia 2021
+14
-2
bonifacy  do G   Tunel lub wiadukt powinien już być z 12 lat temu, a łącznik do obwodnicy 3-4 lata temu. A oni remontują sobie obwodnice :)( w sumie na tej obwodnicy zapewne skorzysta nie jedna rodzina) strach pomyśleć co będzie jak autostrada zacznie być płatna !
10 sierpnia 2021
+13
-1
G   Dokładnie tak jak piszesz, podobna sytuacja miała miejsce przy skrzyżowaniu na Markową...
Dopiero kilka tragedii i blokad przescia dla pieszych sopwodowało, że matoły z GDDKiA dostrzegły potrzebę budowy sygnalizacji świetlnej...
Dziwie się , że nikt nie protestuje przeciwko budowie tunelu, który to jeszcze bardziej utrudni życie mieszkańcom Podzwierzyńca
Nasz Burmistrz pewnie myśli że od wybudowania tunelu ruch się zmniejszy i spadnie liczba samochodów...:)
10 sierpnia 2021
+12
-3
Hunter   Dobrze, że nie było dziś Tour de Pologne w Łańcucie, bo zablokowanie pożarem autostrady i asfaltowanie pseudoobwodnicy...wystarczy na zablokowanie miasta.
10 sierpnia 2021
+15
-3
bonifacy  do G   Ludzie z okolic podzwierzyńca powinni wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć blokować droge aż do skutku bo innego wyjścia nie mają. Wszystko to odczują na swoim zdrowi z czasem, dyle spalin, ciągłe korki, hałas itd....
10 sierpnia 2021
+10
-1
G   Niech to co dzieje się od rana na Podzwierzyńcu i Sikorskiego będzie przestrogą dla tych, którzy blokują budowę łącznika do autostrady.
Mamy paraliż komunikacyjny miasta i żaden tunel tego nie zmieni !!!!
Podzwierzyniec jest obecnie najbardziej zatłoczonym odcinkiem drogi w okolicy , potrzebne tam są ronda i bezpieczne przejścia dla pieszych.
Dlaczego nikt nie pomyśli nad przedłużeniem drogi biegnącej do SSE i połączeniem jaj z nowo wybudowaną drogą przy skrzyżowaniu ul Polnej z torami ???
Czy mieszkańcy Podzierzyńca to ludzie gorszej kategorii ???
10 sierpnia 2021
+24
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x