Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Dachowanie osobówki
Wkrótce otwarcie tunelu w Łańcucie
Śmiertelny wypadek w Markowej [AKTUALIZACJA]
Wypadek, 3 ranne osoby
home > Start > Aktualności > Damian Szubart kandyduje na burmistrza
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2024.02.10 08:11 | aktualizacja: 2024.02.10 08:14

Damian Szubart kandyduje na burmistrza

Kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców Łańcut Łączy na stanowisko burmistrza Miasta Łańcuta, został Damian Szubart.
Damian Szubart kandyduje na burmistrza
Damian Szubart kandyduje na burmistrza

-Podjąłem się wyzwania kandydowania w wyborach na burmistrza Miasta Łańcuta. Razem z Państwem moje marzenie o mieście miłym, otwartym, zachęcającym do odpoczynku, ale i do wspólnej pracy może się spełnić. Łańcut będzie po prostu dobry. Wiem, że przy naszych staraniach to się uda. To miasto, które kochamy jest nasze, każdego z nas bez wyjątku. Bez względu na płeć, światopogląd, zainteresowania. Każdy znajdzie tu miejsce i będzie potrzebny, będzie mile widziany, uszanowany i wysłuchany, a jego uwagi starannie przeanalizowane. Dobry przywódca łączy nie dzieli, nie boi podjąć się decyzji, ale szanuje zdanie innych. Wiem, że zdobyte wykształcenie, służba w Żandarmerii Wojskowej i ponad 20-letni staż jako naczelnik Wydziału Komunikacji wypracowały we mnie te cechy. Jesteśmy różni i to jest piękne, razem w tej różnorodności stanowimy wielką siłę. Siłę, która pozwoli zbudować jeszcze lepsze miejsce na ziemi. Nasz ukochany Łańcut- napisał na swoim profilu Damian Szubart

red.
REKLAMA
Oceń:
12 głosów
Damian Szubart kandyduje na burmistrza, 4.2500 out of 5 based on 12 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 15172
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (32)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
takiktos  Cieszę się że pojawił się kandydat trochę inny jak to nieszczęście dla Łańcuta w osobie obecnego Burmistrza. Jest Pan o niebo lepszy. Z tym, że ciąży na Panu zmienność decyzji, takie głośne to zmiana podejścia do kasyna w Łańcucie. Najpierw był Pan przeciw potem jak potrzebował wsparcia w wyborach do sejmu zagłosował Pan za. Świadczy że może być Pan osobą chwiejną. Na chwilę obecną wydaje się sensownym kandydatem Pan Sławomir Rejman, bo mówią że kandyduje. Ale będę patrzył na Pana działalność kampanijną. Jeszcze nie skreślam. Niestety nie mogą skomentować pod swoim imieniem i nazwiskiem bo jako pracownik jednostki miejskiej byłbym wywalonym przez aktualnego Burmistrza. Nienawidzi krytyki. Nawet merytorycznej.
Każdy tylko nie Kumek. Dość tego zakłamania.
Ps. Zajmijcie się sprawami, które Burmistrz przegrał w sądach. A jest to ciekawe.
12 lutego 2024
+33
-17
damian szubart  Stworzyliśmy bardzo przejrzysty sposób obsługi klientów, po rezerwacji internetowej, osobistej lub telefonicznej przychodzi się na umówioną porę i czas operacji rejestracji pojazdu na miejscu wynosi przeciętnie 15 minut. Nie ma potrzeby "załatwiania na boku", bo dostępność jest duża. Zdarza się konieczność rejestracji "nagłego" przypadku i wtedy jeżeli są wolne moce na referacie praw jazdy to wspierają referat rejestracji. To są przypadki losowe, nie uzależnione od znajomości. Poprzez drzwi referatu praw jazdy przychodzą także umówieni pracownicy dealerów samochodowych oraz producentów pojazdów, którzy obsługiwani są na stanowisku nie włączonym do regularnej obsługi (z prostej przyczyny ich np. 10 sztuk zablokowało by nam przyjmowanie "normalnych" ludzi. Ponadto rejestracja pojazdów i prawa jazdy to jedynie wycinek naszych zadań. Wydajemy uprawnienia, nadzorujemy i kontrolujemy na terenie powiatu ; stacje kontroli pojazdów (17), zatrudnionych tam diagnostów, ośrodki szkolenia kierowców i zatrudnionych tam instruktorów, przedsiębiorców prowadzących działalnośc (ponad 300) w zakresie transportu drogowego rzeczy, osób, organizaujemy, rozliczamy i kontrolujemy zbiorowy transport autobusowy (to ponad 850 000 wozokilometrów rocznie, 22 linie), zajmujemy holowaniem pojazdów z art. 130a pord, pojazdami ponadnormatywnymi, zajmujemy się bezpieczeństwem ruchu drogowego, kontrolujemy oznakowanie ponad 500 km dróg powiatowych i gminnych, zatwierdzam średniorocznie ok. 120 projektów organizacji ruchu, etc. Do tego dochodzi współpraca z Policją, Żandarmerią, sądami, prokuraturą, wojskiem, skarbówką, innymi wydziałami komunikacji, etc. Warunki lokalowe mamy takie, a nie inne i nie mam możliwści przyjmowania tych ludzi w wyodrębnionych pomieszczeniach, więc muszą przejść przez referat praw jazdy. Ponadto pragnę uspokoić, każda czynność pracownika rejestrowana jest przez system CEPiK, nie ma możliwości wykonania operacji bez kodu dostępu i logowaniu, a pomieszczenia są dodatkowo monitorowane kamerami.
10 lutego 2024
+33
-18
damian szubart  Jestem bardzo dumny ze swojej służby w wojsku i mam wielki szacunek do munduru. Po studiach zostałem powołany i ukończyłem Szkołę Podchorążych Rezerwy w Wyższej Szkole Oficerskiej im.S.Czarnieckiego w Poznaniu. Specjalność oficer dochodzeniowo -śledczy. Następnie służyłem w Oddziale Żandarmerii w Lublinie. Zdałem egzamin oficerski.
Z jakiego powodu miałbym się tego wstydzić?
10 lutego 2024
+29
-16
Ostatnio dodane komentarze
Fidel   Mam pytania do kandydata reprezentującego ugrupowanie Sz.Hołowni Trzecia Droga:1. Jak będzie organizował przyjęcia migrantów narzuconych nam przez UE- czy będą remontowane budynki dla nich czy będą dokwaterowywani do osób posiadających domy lub mieszkania; 2. czy władze miasta będą wspierać tęczowe piątki w szkołach i przedszkolach?
25 marca 2024
+2
-1
Zdzich Traktorzysta  do Kazek   Kaziu, wpadles na genialny sposób i wyjaśniłeś dokładnie z jakiej opcji politycznej jest reklamujący się Tu Kandydat.
19 lutego 2024
+8
-2
Ten komentarz został oznaczony jako spam
Kazek   A nasz miłościwie panujący to jakiego jest wyznania? nikt się o to nie pyta. Może ktoś wie do jakiej orientacji politycznej należy. Do PSL, PIS, Trzeciej Drogi bo nagle można zauważyć wszędzie go jest pełno !. Pełna hipokryzja. Byle do władzy. Dobrze , że startuje Pan Szubart. Człowiek o pełnych kompetencjach,a przede wszystkim grzeczny i uprzejmy nie zarozumialec. Panie Damianie ma Pan mój głos.
17 lutego 2024
+13
-10
balpa  do szzz.wicek   "Tertio, poniekąd ta zamglona odpowiedź na moje zapytanie dała mi już w tej materii pewien pogląd, więc chciałem się w nim utwierdzić. "
Ja pozwolę sobie na stwierdzenie, że odpowiedź znasz już od dawna na to pytanie i masz ochotę wdawać się w przepychanki z obecnym kandydatem, tylko na razie nie masz do tego podstaw.
Co do samochodu, to się pytasz właściciela z kim i gdzie w samochodzie uprawiał seks, czy samochodem jedzie na zakupy, do kościoła czy też na wycieczki. A może czy samochód też jest wierzący.
Chcesz zmian to się sam w końcu weź za jakąś robotę, a nie co 5 minut odświeżasz tą stronę i czekasz na odpowiedzi.
16 lutego 2024
+6
-3
szzz.wicek  do kozak   Ale dlaczego mam "se dać siana"?
Primo, jestem świadomym obywatelem (przez co nie uważam się za konia, który ma tylko przyjść i skreślić pierwszą lepsza pozycję na liście), który chce wiedzieć na kogo odda swój cenny głos. Jeżeli się startuje jako kandydat do pełnienia tak wysokiego stanowiska publicznego, to trzeba być przygotowanym na wszelkie pytania. Nie tylko te łatwe.
Secundo, jeżeli kupujesz auto używane to też chciałbyś o nim wszystko wiedzieć. A stanowisko burmistrza to jednak większa odpowiedzialność więc należy wiedzieć o danym kandydacie również wiele.
Tertio, poniekąd ta zamglona odpowiedź na moje zapytanie dała mi już w tej materii pewien pogląd, więc chciałem się w nim utwierdzić.
15 lutego 2024
+4
-6
kozak  do szzz.wicek   "wicek, dej se siana", co to konia (wyborcę) obchodzi czy kandydat jest wierzący i czy ty jesteś (podejrzanym) ateistą?
15 lutego 2024
+10
-2
ania1111  do redaktor   nie bedą jak nie zapłacą
15 lutego 2024
+3
-8
ania1111   dalej ten damian na głównej chyba reklama premium ??
15 lutego 2024
+3
-7
szzz.wicek  do Hetman Stanisław   Bardzo ciekawy zestaw informacji, ale skierowany tylko i wyłącznie na uderzenie w kontrkandydatów. Co najlepsze informacje te zostają rzucone w momencie, gdzie padło pytanie wprost o stosunek do wiary kandydata na burmistrza, Pana Damiana Szubarta. Dodatkowo moje ponowne zadanie tego pytania na otrzymaną wcześniej, mglistą odpowiedź spotkało się z dużą ilością negatywnych ocen. Jeszcze ciekawsze jest to, że są informacje takie puszczane w eter od użytkownika, którego nick kojarzy się wojskowością. Czyżby była to tylko celowo puszczona zasłona dymna? Tylko po co? W jakim celu? Na obecną chwilę można zobaczyć na prywatnym profilu danego kandydata, iż jego post o startowaniu polubił burmistrz z poprzedniej kadencji. Celowa dezinformacja?
14 lutego 2024
+6
-9
Hetman Stanisław   Brawo panie Szubart, nareszcie wychodzisz z tego kantorka w starostwie. Bardzo dobrze dla mieszkańców i miasta. Gorzej dla pana. Trzeba było przyjąć posady rządowe i robić karierę. Tak będziesz pan rywalizował z dotychczasowym władcą, uczniem Jana B. i prezesa spółdzielni, oraz Rejmanem, który posłusznie wykona każde polecenie starosty Krzysztonia. Podobno Rejmanowi doradza Pazdan, takie fajne połączenie, dzisiejszy Patriotyczny Ruch Odbudowy Narodowej. Prawdopodobnie czwarty komitet to była wiceburmistrz, a teraz sekretarz w Markowej Ruparowa, markowiaki się ucieszą.
Oj Szubart, uczciwy i uparty, patriota lokalny. Ja się cieszę, będzie z pana dobry, nowy burmistrz, chociaż wolałbym widzieć pana gdzieś wyżej. Pański wybór, powodzenia.
14 lutego 2024
+15
-12
Zdzich Traktorzysta   Czy Kandydat na Burmistrza pochyli się nad moim poprzednim "banalnym pytaniu"?
14 lutego 2024
+9
-10
szzz.wicek  do damian szubart   Bardzo piękna wypowiedź, ale pytanie było proste i nie zahaczało o sprawy finansowe a tym bardziej łóżkowe. Zadane pytanie nie zawierało w sobie próby oceny poprzez pryzmat wyznawanej lub nie wyznawanej religii, więc nie wiem skąd od razu takie skojarzenia. Tym bardziej, wg. przysłowia używanego od zarania dziejów "Kto pyta, nie błądzi", chciałem się dowiedzieć od prawdopodobnie przyszłego burmistrza jaki jest jego stosunek do wiary? Cóż w tym złego? Oddając swój głos w nadchodzących wyborach samorządowych, chciałbym jednak wiedzieć czy Panu tak jak mi nie po drodze z wiarą?
14 lutego 2024
+6
-13
damian szubart  do szzz.wicek   Banalnie prosta odpowiedź :
Nie zaglądam nikomu do łóżka, portfela i nie oceniam po poglądach religijnych.
Niewierzący i wierzący chodzą po tych samych chodnikach, jeżdżą po tych samych drogach, kupują w tych samych sklepach, ich dzieci uczą się w tych samych szkołach i tak samo potrzebują, boisk, parków, przedszkoli i żłobków.
13 lutego 2024
+20
-12
szzz.wicek  do damian szubart   A mnie ciekawi jako zadeklarowanego ateistę czy ujawniony kandydat na burmistrza w postaci Pana Damiana Szubarta jest osobą wierzącą czy też tak jak ja niewierzącą?
13 lutego 2024
+6
-13
Ten komentarz został oznaczony jako spam
damian szubart   Przeczytanie przepisów dotyczących gier hazardowych i kasyn to kwestia pół godziny, ale to nie daje przygotowania. Najważniejsze było przeanalizowanie dostępnych raportów policyjnych o przestępstwach, zasięgnięcie języka wśród znajomych radnych, urzędników i mieszkańców miejscowości, w których takie kasyna funkcjonowały. Na takie działanie trzeba czasu. Ponadto za drugim razem wnioskodawcy byli łaskawi wskazać sportowców, których sponsorują i tę wiadomość między posiedzeniem komisji, a sesją można było weryfikować. Oczywiście jak posiadło się wiedzę poprzednią. Przypuszczam, że Pan wie, że inni radni mogli nie szukać takich informacji. Dla świętego spokoju i zapewnienia poklasku politycznego mógłbym głosować przeciw, ale poważnie traktuję miasto. Proszę mi wierzyć przy tej wiedzy, którą posiadam z czystym sumieniem zagłosowałbym tak samo, nie było powodów by nie opiniować lokalizacji pozytywnie.
P.S. Zmierzamy do dobrym kierunku, warto rozmawiać.
12 lutego 2024
+19
-15
takiktos   Witam
Nigdzie nie napisałem, że Pan zabiegał o wsparcie ze strony Hotelu. Jest Pan według mnie zbyt uczciwą osobą żeby ubiegać się o takie "względy". Jeżeli czuje się Pan urażony wpisem to przepraszam. Uważam Pana za świetnego kandydata na Burmistrza, ale w pierwszej turze pewnie oddam głos na innego. Nie podoba mi się zmiana głosowania przy kasynie nie tylko Pana ale jeszcze kilku radnych. Pisze Pan że nie zdołał się przygotować na sesję za pierwszym razem. To nie jest tłumaczenie. I źle świadczy o radnych. Inni się przygotowali i zdanie nie zmienili. Ale dziękuję za szerokie odniesienie się do tematu.
Mimo wszystko życzę Panu powodzenie w wyborach. Łańcut potrzebuje zmiany i to szybkiej.
W załączeniu linki z głosowań radnych tak dla przypomnienia:
I głosowanie
https://lancut.esesja.pl/glosowanie/932610/e00807228854447
II głosowanie
https://lancut.esesja.pl/glosowanie/998836/0b28c72788b74e6
Zostawiam to bez komentarza.
Ps. Przy najbliższej okazji chętnie z Panem porozmawiam. Może będzie jakieś spotkanie na Podzwierzyńcu to chętnie przyjdę i Pana posłucham. Może i ja zmienię zdanie.
12 lutego 2024
+9
-7
redaktor  do klukinski   Jeśli tylko kolejni kandydaci ogłoszą, że startują będzie informacja na stronie.
12 lutego 2024
+8
-1
damian szubart  do takiktos   Dziękuję za opinię. Proszę się zastanowić nad brzmieniem zdania czwartego, anonimowość nie pozwala na pomówienia, proponuję polubownie usunięcie tego fragmentu. Nigdy nie zabiegałem i nie miałem żadnego wsparcie ze strony właścicieli Hotelu Łańcut, ja nawet nie organizował tam żadnej imprezy, a właściciela widziałem może dwa razy w życiu.
To, że zmieniłem zdanie w sprawie kasyna świadczy o mojej samodzielności i rozsądnej ocenie sytuacji. Pisałem już o tym kilkukrotnie. Przy pierwszym głosowaniu nie mieliśmy czasu na zapoznanie się z tematem, było to przekazane pod obrady bardzo szybko. Radca prawny przedstawiciel przedsiębiorców zainteresowanych lokalizacją kasyna nie był w stanie pokazać żadnych argumentów przemawiających za lokalizacją, dlatego głosowałem przeciw. Drugi wniosek był z większym wyprzedzeniem, na obrady przyszedł inny radca prawny i właściciel hotelu. Przedstawili rzeczowo sytuację. Sprawdziłem sobie (bo był czas) jaka jest sytuacja z kasynami gry w Polsce, jaki miały wpływ na miejscowość w której były, czy zwiększyła się ilość przestępstw, które można z kasynem powiązać. Okazało się, że nie mają negatywnego wpływu, nie ma większej ilości przestępstw, nie zwiększył się alkoholizm, prostytucja, etc, ba większość mieszkańców nawet nie wie gdzie są kasyna. Ponowne głosowania rad miejskich w miejscowościach gdzie były kasyna zawsze były pozytywne. Negatywnych ocen społecznych nie było, tylko sporadycznie. Z raportów policji wynika iż tam gdzie jest legalne kasyno jest mniejsze zagrożenie niż tam gdzie są nielegalne. Podawanie, że z kasynem legalnym wiąże się wzrost przestępstw, alkoholizmu, hazardu jest nieuczciwe i nie znajduje uzasadnienia w życiu. Każde kasyno legalne jest bardzo ściśle nadzorowane przez służby celno-skarbowe i policję. Przy ocenie projektów uchwał staram się podchodzić rzeczowo i stosownie do posiadanego wykształcenia, nie emocjonalnie i z uprzedzeniami.
12 lutego 2024
+22
-17
klukinski   podpiszcie ten artykuł jako sponsorowany ewentualnie reklama wisi to zdjęcie od 3 dni na głównej powinniście opisać wszystkich kandydatów co starują
12 lutego 2024
+11
-6
takiktos   Cieszę się że pojawił się kandydat trochę inny jak to nieszczęście dla Łańcuta w osobie obecnego Burmistrza. Jest Pan o niebo lepszy. Z tym, że ciąży na Panu zmienność decyzji, takie głośne to zmiana podejścia do kasyna w Łańcucie. Najpierw był Pan przeciw potem jak potrzebował wsparcia w wyborach do sejmu zagłosował Pan za. Świadczy że może być Pan osobą chwiejną. Na chwilę obecną wydaje się sensownym kandydatem Pan Sławomir Rejman, bo mówią że kandyduje. Ale będę patrzył na Pana działalność kampanijną. Jeszcze nie skreślam. Niestety nie mogą skomentować pod swoim imieniem i nazwiskiem bo jako pracownik jednostki miejskiej byłbym wywalonym przez aktualnego Burmistrza. Nienawidzi krytyki. Nawet merytorycznej.
Każdy tylko nie Kumek. Dość tego zakłamania.
Ps. Zajmijcie się sprawami, które Burmistrz przegrał w sądach. A jest to ciekawe.
12 lutego 2024
+33
-17
Zdzich Traktorzysta   Z jaką partią polityczną Pan się obecnie identyfikuje? Chyba poczuł Pan wiatr zmian.
11 lutego 2024
+17
-10
damian szubart  do rakszawiak   Jak przez ponad dwadzieścia lat nie obsadzałem się "swoimi" to teraz nepotyzm też mi nie grozi. Warto kandydować i próbować zmieniać na lepsze, a nie tylko po kryjomu, z głupawego profilu krytykować innych.
10 lutego 2024
+30
-17
rakszawiak   zmiany będą jak zawsze czyli obsadzanie swoimi, i tak co każde wybory :)
10 lutego 2024
+10
-16
damian szubart  do Zdzich Traktorzysta   Dla mnie słuzba w ZW jest ok, dla Pana nie. To nas różni, a ja się za taką opinię absolutnie nie obrażam.
10 lutego 2024
+13
-16
damian szubart  do ania1111   Stworzyliśmy bardzo przejrzysty sposób obsługi klientów, po rezerwacji internetowej, osobistej lub telefonicznej przychodzi się na umówioną porę i czas operacji rejestracji pojazdu na miejscu wynosi przeciętnie 15 minut. Nie ma potrzeby "załatwiania na boku", bo dostępność jest duża. Zdarza się konieczność rejestracji "nagłego" przypadku i wtedy jeżeli są wolne moce na referacie praw jazdy to wspierają referat rejestracji. To są przypadki losowe, nie uzależnione od znajomości. Poprzez drzwi referatu praw jazdy przychodzą także umówieni pracownicy dealerów samochodowych oraz producentów pojazdów, którzy obsługiwani są na stanowisku nie włączonym do regularnej obsługi (z prostej przyczyny ich np. 10 sztuk zablokowało by nam przyjmowanie "normalnych" ludzi. Ponadto rejestracja pojazdów i prawa jazdy to jedynie wycinek naszych zadań. Wydajemy uprawnienia, nadzorujemy i kontrolujemy na terenie powiatu ; stacje kontroli pojazdów (17), zatrudnionych tam diagnostów, ośrodki szkolenia kierowców i zatrudnionych tam instruktorów, przedsiębiorców prowadzących działalnośc (ponad 300) w zakresie transportu drogowego rzeczy, osób, organizaujemy, rozliczamy i kontrolujemy zbiorowy transport autobusowy (to ponad 850 000 wozokilometrów rocznie, 22 linie), zajmujemy holowaniem pojazdów z art. 130a pord, pojazdami ponadnormatywnymi, zajmujemy się bezpieczeństwem ruchu drogowego, kontrolujemy oznakowanie ponad 500 km dróg powiatowych i gminnych, zatwierdzam średniorocznie ok. 120 projektów organizacji ruchu, etc. Do tego dochodzi współpraca z Policją, Żandarmerią, sądami, prokuraturą, wojskiem, skarbówką, innymi wydziałami komunikacji, etc. Warunki lokalowe mamy takie, a nie inne i nie mam możliwści przyjmowania tych ludzi w wyodrębnionych pomieszczeniach, więc muszą przejść przez referat praw jazdy. Ponadto pragnę uspokoić, każda czynność pracownika rejestrowana jest przez system CEPiK, nie ma możliwości wykonania operacji bez kodu dostępu i logowaniu, a pomieszczenia są dodatkowo monitorowane kamerami.
10 lutego 2024
+33
-18
Zdzich Traktorzysta  do damian szubart   Wyraziłem swoją opinię która się Panu nie podoba?
Nie wiem po co Pan pisze że "Jesteśmy różni i to jest piękne.." i dziękuję za minusa!
Mam nadzieję, że jeszcze przeprowadzimy rzeczowy dialog po którym być może zmienię zdanie.
10 lutego 2024
+18
-15
damian szubart  do Zdzich Traktorzysta   Jestem bardzo dumny ze swojej służby w wojsku i mam wielki szacunek do munduru. Po studiach zostałem powołany i ukończyłem Szkołę Podchorążych Rezerwy w Wyższej Szkole Oficerskiej im.S.Czarnieckiego w Poznaniu. Specjalność oficer dochodzeniowo -śledczy. Następnie służyłem w Oddziale Żandarmerii w Lublinie. Zdałem egzamin oficerski.
Z jakiego powodu miałbym się tego wstydzić?
10 lutego 2024
+29
-16
Zdzich Traktorzysta   Nie wiem, kto Panu doradza, ale pochwalenie się służbą w Żandarmerii Wojskowej to żaden atut.
Myślę, że strzelił Pan sobie w lewe kolanko.
10 lutego 2024
+19
-26
tupolef   Wszystko zależy od tego czy rejestracja będziesz mieć w aucie z przodu czy z tyłu to proste.
10 lutego 2024
+12
-9
ania1111   nie rozumiałam nigdy jak to jest w urzędzie ze jedni rejestrowali auta od przodu w kolejce a inni rejestrowali wydziale praw jazdy
10 lutego 2024
+12
-17
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x