Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Ustalają okoliczności śmierci 38-latka
Będą spore utrudnienia
Autokar wjechał w drzewo
Areszt dla sprawców pobicia
home > Start > Aktualności > Opracowują plan łącznika A4 z DK 4 w Łańcucie
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2015.02.23 12:05 | aktualizacja: 2015.02.23 12:28

Opracowują plan łącznika A4 z DK 4 w Łańcucie

Mieszkańcy Łańcuta pytają, gdzie i kiedy na terenie miasta powstanie łącznik krajowej "czwórki" z autostradą A4. Publikujemy informacje, które udało nam się uzyskać na ten temat.
Opracowują plan łącznika A4 z DK 4 w Łańcucie
Opracowują plan łącznika A4 z DK 4 w Łańcucie

Zgodnie ze wstępnymi założeniami łącznik krajowej “czwórki" z autostradą A4 swój początek będzie miał przy rondzie autostradowym, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 877 (węzeł Łańcut). Przebiegać będzie on nowym śladem, przecinając drogę powiatową nr 1519R Łańcut - Białobrzegi oraz linię kolejową E30, łącząc się z drogą krajową nr 4 w miejscu skrzyżowania z ul. Graniczną.

Aktualnie Biuro Opracowywania Programów i Projektów Inżynierii Komunikacyjnej LISPUS z Chełma opracowuje Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) planowanej drogi. - W oparciu o posiadane podkłady mapowe analizowany jest wstępny przebieg drogi, zgodnie z zaplanowanym wstępnym przebiegiem przedstawionym przez Podkarpackie Biuro Planowania Przestrzennego w Rzeszowie. Ponadto trwa pozyskiwanie i analizowanie materiałów dotyczących różnego rodzaju uwarunkowań miejscowych - informuje Specjalista ds. Informacji Publicznej Ewa Sudoł-Sikora z Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Za wcześnie jest natomiast na to, by mówić o kosztach i terminach związanych z budową łącznika. Wiadomo jedynie, że inwestycja najprawdopodbniej będzie realizowana w perspektywie unijnej 2014 - 2020, a jej przebieg będzie się wiązał z koniecznością rozbiórek budynków.

Długość odcinka drogi zaproponowanego przez Podkarpackie Biuro Planowania Przestrzennego w Rzeszowie będzie wynosić około 3,3 km.

Na zdjęciu możliwy przebieg łącznika A4 z DK 4.

redakcja
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Opracowują plan łącznika A4 z DK 4 w Łańcucie, 5.0000 out of 5 based on 3 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
redakcja dodany
 
Odsłon: 21067
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
ee3-fae
~ marek  do ~ adam   Jedziesz drogą wojewódzką, wjeżdżasz na autostradę w Łańcucie i wyjeżdżasz w Rzeszowie. Gdzie tu potrzebny jakiś łącznik?
3 października 2015
+3
-0
5d4-4fd
~ adam   Prosiłbym o wykonanie tego łącznika w bardziej racjonalnym miejscu.
W miejscu ułatwiającym dojazd ludziom z Leżajska do Rzeszowa, w miejscu po stronie łańcuckiej strefy ekonomicznej. Dlaczego w miarę rozwoju cywilizacji ja z punktu A do B mam coraz dalej ?
3 października 2015
+2
-1
fcc-79c
~ henio  do ~ Lancucki   Niestety brakuję kogoś kto by tego dopilnował i "wychodził" w Warszawie. Ferenc raz w tygodniu jeździ do warszawy choćby na kawę i pilnuje żeby go żadna złotówka nie ominęła, zresztą większość wójtów i burmistrzów też tak robi. A u nas niestety nie ma kto:(
25 lutego 2015
+4
-1
14b-443
~ fak   obiecanki cacanki , a obwodnica Łańcuta będzie rozbudowana po 2050r.
23 lutego 2015
+8
-0
d7e-ee0
~ Lancucki   Oby powstal jak najszybciej. Jak ukonczą autostrade to naprawde ciezko bedzie przejechac przez Podzwierzyniec...
23 lutego 2015
+15
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x