home > Start > Sport > Rakszawa wygrywa z Wolą Dalszą
RAKSZAWA
2015.05.16 21:11 | aktualizacja: 2015.05.18 09:10

Rakszawa wygrywa z Wolą Dalszą

Powiedzieli po meczu:

Kapitan LKS Wola Dalsza Konrad Wojtyła - Szybko tracimy pierwszą bramkę, druga bramką to ewidentny błąd obrony, niestety nie wyszedłem do przeciwnika tracimy bramkę na 2:0. Mieliśmy kilka okazji ale w I połowie to Rakszawa przeważała. Druga połowa jest bardziej wyrównana, Rakszawa cofnęła sie a my musieliśmy atakować udało sie strzelić bramkę jednak w całym meczu zabrakło dokładności i skuteczności -

Zawodnik Włókniarza Rakszawa Andrzej Mączka - Dobrze weszliśmy w mecz strzelamy szybko bramkę. Wysokim pressingiem nie pozwalaliśmy Woli wyjść z własnej połowy. Ok 30 minut Wola przejęła inicjatywę na boisku, trochę nas przycisnęli, ale nic z tego nie wynikło i przed końcem pierwszej połowy popisowa akcja i strzelamy bramkę do szatni na 2:0. Druga połowa w naszym wykonaniu wygląda gorzej jednak udaję się wygrać 2:1 i trzy punkty zostają w Rakszawie. Bardzo ciężki mecz, zawodnicy z Woli postawili wysoko poprzeczkę.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.