Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Nowa Rada Miasta Łańcuta
Tadeusz Pasieczny zdobył najwięcej głosów, II tura w Gminie Łańcut
Nowa Rada Powiatu Łańcuckiego
Kumek, Rupar, Rejman czy Szubart? [SONDA]
home > Start > Aktualności > Remont oddziału chorób zakaźnych na finiszu
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2017.03.20 12:28

Remont oddziału chorób zakaźnych na finiszu

Zakończenie prac remontowo-budowlanych przewidziano na 10 kwietnia br.
Remont oddziału chorób zakaźnych na finiszu
Remont oddziału chorób zakaźnych na finiszu

Remont Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku (więcej o tym w artykule: Ruszyła rozbudowa Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych ) i został przeprowadzony przez Konsorcjum firm CREO Sp. z o.o. (lider konsorcjum) i Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego REMBUD Sp. z o.o. (partner konsorcjum).

Całkowity koszt inwestycji to blisko 7 mln zł, z czego 2,5 mln zł stanowiło dofinansowanie z rezerwy celowej z budżetu państwa. Pozostała kwota została pokryta ze środków Starostwa Powiatowego i środków własnych Centrum Medycznego.

11 łóżek więcej

W nowym budynku oddziału zakaźnego znajdzie się: pięć sal 3-osobowych (w tym jedna sala intensywnego nadzoru), pięć sal 2-osobowych, trzy sale 1-osobowe (w tym 2 dla matki z dzieckiem i jedna dla osób niepełnosprawnych) oraz trzy izolatki. To łącznie 31 łóżek, czyli o 11 więcej w stosunku do stanu przed remontem.

Termin zakończenia prac remontowo-budowlanych to 10.04.2017 r. Podana data nie jest jednak równoznaczna z oddaniem budynku do użytku. Pozostaje jeszcze kwestia wyposażenia oddziału.

- Wartość wyposażenia to dodatkowo ok. 1,5 mln zł. Z uwagi na to, że będziemy starać się o pozyskanie środków na ten cel z rezerw celowych budżetu państwa, termin uruchomienia oddziału uzależniony jest od daty rozpatrzenia wniosku i przyznania tych środków. Chcielibyśmy zrobić to jak najszybciej, ale aktualnie nie znamy czasu uruchomienia oddziału dla pacjentów - wyjaśnia Agnieszka Tarnawska z Centrum Medycznego.

Chmiel
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Remont oddziału chorób zakaźnych na finiszu, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Chmiel dodany
 
Odsłon: 8184
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
eae-ca5
~ kum   11 łóżek więcej, a personelu ile będzie więcej?
dziwne że w tym szpitalu jeszcze w ogóle jeszcze ktoś pracuje, zadziwiające...
23 marca 2017
+3
-0
b8b-bfb
~ Maxxx  do ~ pirek   a Ty co za tymi czarnymi jesteś co za wszystko o pieniądze wołają jak tak to może idz im cztery litery nadstaw to któryś Cie ruszy ze dwa razy... dziecio roby i trzeba utrzymywać takie pazerne szczury wraz z Ojcem Tadkiem Ryd..
22 marca 2017
+5
-2
388-01d
~ kiri  do ~ pirek   Za udanie sięna uroczystość otwarcia będzie "co łaska" ale założę się że 1000zł to będzie minimum bez granicy górnej.
21 marca 2017
+8
-1
dc5-b40
~ pirek  do ~ jola   Jola czy ty umiesz myśleć i mówić swoim językiem a nie sloganami słyszanymi w radiu zet lub rmf. Z tego co napisałaś jesteś omamiona papką medialną lewackich mediów. Ciekawa jestem czy zrezygnujesz z uług tego " biznesmena w sutannie" przy chrzcie, ślubie czy pogrzebie. Polecisz i będziesz prosić a w internecie jest cwaniak wielki bo jesteś anonimowa. Zacznij sama myślec!!!
21 marca 2017
+6
-9
0bb-cf1
~ jola   Kiedy ponowne otwarcie z wielką pompą i poświęceniem przez biznesmena w sutannie?
21 marca 2017
+14
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x