Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Wisłok Czarna - Szarotka Rogóżno
AAA
CZARNA
2014.09.29 15:12 | aktualizacja: 2014.09.29 18:00

Wisłok Czarna - Szarotka Rogóżno

Pierwsze minuty spotkania nie zwiastowały porażki gości. Gracze Szarotki już na samym początku meczu przejęli inicjatywę na boisku, stwarzając sobie dogodne sytuacje pod bramką Wisłoka.

Zawodnicy z Czarnej, ustawieni na grę z kontry, próbowali długimi podaniami za obronców uruchomić swoich szybkich graczy: Petryka i Pasierba, jednak piłkarze Szarotki dobrze radzili sobie z taką taktyką.

Gracze Wisłoka swoja pierwszą dogodna sytuację do strzelenia bramki mieli po złym wybiciu piłki przez bramkarza gości. Ta spadła pod nogi zawodnika gospodarzy, który ruszył na bramkę. Z trudnego położenia Szarotkę wyciągnął jednak bramkarz. Piłka spadła jeszcze pod nogi gracza Wisłoka, który oddał strzał, jednak ostatecznie futbolówka wylądowała na poprzeczce.

W 36 minucie źle podał obrońca Szarotki i do piłki doszedł Petryk, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza przyjezdnych.

Już w pierwszej połowie za Słysza na plac gry wszedł Wąsacz, który finalnie w drugiej części spotkania musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

Mimo iż gracze Szarotki dominowali w końcówce pierwszej połowy, nie udało im się doprowadzić do remisu.

Druga połowa to znowu dobra gra Szarotki. Dobrze jednak również spisywali się obrońcy gospodarzy, którzy blokowali i wybijali dośrodkowania gości.

W drużynie gospodarzy na boisko desygnowany został Kubiak, który zastąpił Pasierba i w przeciągu zaledwie 2 minut strzelił bramkę na 2-0. Po długim podaniu za obrońców zawodnik posłał piłkę obok źle ustawionego bramkarza Szarotki.

Po stracie bramki gracze Szarotki dalej próbowali atakować, jednak dzielnie bronili się piłkarze Wisłoka, którzy wypracowywali kolejne akcje z kontrataku.

Po faulu obrońcy Szarotki na graczu z Czarnej i podyktowanym przez sędziego rzucie wolnym, do piłki podszedł Gorzelany i strzałem w okienko podwyższył wynik na 3-0

Wynik spotkania na 4-0 ustalił Petryk po raz drugi trafiając do bramki.

Wisłok Czarna - Szarotka Rogóżno 4-0 (1-0)

Bramki: Petryk 2 (36, 80), Kubiak (66), Gorzelany (75).

WISŁOK : Szyszko - Cisek, Ferenc, Kucharczyk Kula - Frączek (75. Skoczylas), Petryk, Gorzelany, Gaweł (45. Stopyra) - Michno (85. Janas), Pasierb (65. Kubiak).

SZAROTKA : J. Markowski - Dąbek,K. Skupień, D. Łapa, B. Skupień - M. Markowski, Mateusz Skupień, Michał Skupień, Słysz (40. Wąsacz, 60. Pacuła) - Żółtek (80. M.Łapa), Marek Skupień.