Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Czarni Kraczkowa - Orzeł Harta
AAA
KRACZKOWA
2014.10.13 10:28 | aktualizacja: 2014.10.13 10:34

Czarni Kraczkowa - Orzeł Harta

Szybką akcja już w pierwsze minucie popisali się gospodarze. Strzał na bramkę oddał Tomasz Lech, jednak dobrze ustawiony Domin pewnie złapał futbolówkę.

Kolejne minuty to ostra gra z obu drużyn - akcja za akcję. Kibice co chwilę mogli oglądać sytuacje podbramkowe.

Podczas jednej z nich zawodnik Czarnych Robert Dudzik próbował dośrodkowaniem zaskoczyć bramkarza gości, jednak Domin pewnie wybił piłkę nie dając się przelobować.

Dobrze w meczu zaprezentował się Lech, który nękał obrońców Harty, zmuszając ich do faulów przed własnym polem karnym. Po jednym z takich zagrań, sędzia podyktował rzut wolny z ok. 18 metrów. Do piłki podszedł Wojciech Pieńkosz, ta jednak po jego strzale minęła bramkę.

W 25 minucie długim podaniem uruchomiony został Kamil Kielar, który przewrócił się w polu karnym. Obrońca Harty wybił piłkę spod nóg Kielara, sędzia jednak podyktował 11. Dogodną sytuację wykorzystał kapitan drużyny gospodarzy Robert Domoń.

Po dyskusyjnym karnym gra jeszcze bardziej się zaostrzyła.

Harta miała kilka okazji do strzelenia bramki ze stałych fragmentów gry, jednak zawodnikom zabrakło celności. Drużyna Orła nie wykorzystała również sytuacji w ostatnich minutach pierwszej połowy, kiedy to ofiarnie w polu karnym strzał piłkarza z Harty zablokował Kamil Kielar.

Po przerwie gospodarze powtórzyli sytuację z początku meczu. W pierwszej minucie drugiej odsłony w dogodnym położeniu po indywidualnej akcji znalazł się Tomasz Lech. Piłka jednak minimalnie minęła bramkę gości.

Gracze Harty atakami z dystansu próbowali pokonać bramkarza gospodarzy, jednak strzały Krasnopolskiego i Pępka nie trafiały w światło bramki.

Coraz częściej dawał o sobie znać Dominik Bartkiewicz, który na lewej stronie dobrze radził sobie z obrońcami Harty. Zawodnik korzystną sytuację stworzył Tomkowi Lechowi, ten jednak trafił prosto w dobrze wychodzącego bramkarza Orła.

Kolejna bramka dla Czarnych to strzał z głowy Bartkiewicza, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najwyżej wyskoczył w polu karnym.

10 minut później Bartkiewicz jeszcze raz umieścił piłkę w bramce. Po akcji Kielara z prawej strony, piłkarz zamknął dośrodkowanie i pewnie pokonał bramkarza przyjezdnych.

Wynik spotkania ustalił Robert Domoń wykorzystując drugą 11. W polu karnym faulowany przez bramkarza był Lech.

Czarni Kraczkowa - Orzeł Harta 4-0 (1-0)

Bramki: R. Domoń 2 (25 - karny, 80 - karny), Bartkiewicz 2 (64,75).

Czarni: Stanisław Kisała - Wojciech Pieńkosz, Krzysztof Bartkiewicz, Piotr Kunysz, Robert Dudzik - Piotr Szczepański, Radosław Różański, Kamil Kielar, Robert Domoń (K), Dominik Bartkiewicz - Tomasz Lech.

Orzeł: Bartłomiej Domin - Mateusz Potoczny, Mariusz Potoczny, Sławomir Domin, Marcin Krasnopolski - Marcin Bieńko, Filip Pępek, Grzegorz Hus, Tomasz Wandas - Dariusz Kuś, Rafał Dudysz.