Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
home > Start > Aktualności > Wybieramy wójta gminy Czarna
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA CZARNA
2014.11.03 12:59 | aktualizacja: 2014.11.03 13:01

Wybieramy wójta gminy Czarna

W Czarnej o fotel wójta stara się dwóch kandydatów. Który z nich zwycięży? W naszej sondzie zagłosować możesz już dziś.
Wybieramy wójta gminy Czarna
Wybieramy wójta gminy Czarna

SONDA

Twój kandydat na wójta gminy Czarna to

Kandyduję na wójta gminy Czarna, ponieważ….

Edward Dobrzański: Chciałbym w następnych latach kontynuować rozpoczęte w obecnej kadencji zadania i zamierzenia inwestycyjne oraz podejmować działania mające na celu poprawę standardu życia mieszkańców poprzez dokończenie przebudowy i modernizacji stacji uzdatniania wody w Czarnej i Krzemienicy oraz rozbudowę obecnych ujęć wody. Budowę kolejnych odcinków chodników przy drogach publicznych. Dalszą rozbudowę oświetlenia ulicznego przy drogach publicznych. Modernizację i rozbudowę dróg gminnych we wszystkich miejscowościach. Dokończenie modernizacji i termomodernizacji kolejnych budynków użyteczności publicznej (Ośrodek Kultury w Krzemienicy, Woli Małej oraz Ośrodków Zdrowia i innych budynków). Dalszą rozbudowę bazy sportowej, placów zabaw, tras rowerowych w porozumieniu z Zarządem Lasów. Zapewnienie dalszej edukacji młodzieży z terenu gminy na odpowiednim poziomie z utrzymaniem dotychczasowej sieci szkół i przeszkoli. Usprawnienie i dalsze wsparcie transportu publicznego (MKS, PKS). Dalsze zapewnienie opieki przedszkolnej wszystkim dzieciom z terenu gminy. Udzielanie stałego wsparcia z zakresu pomocy społecznej dla potrzebujących mieszkańców gminy w tym prowadzenie akcji dożywiania uczniów we wszystkich szkołach w gminie. Zapewnianie pomocy i wsparcia finansowego przy odnawianiu i renowacji obiektów zabytkowych na terenie gminy. Zapewnienie stałego wsparcia finansowego dla Ochotniczych Straży Pożarnych m.in. poprzez wyposażanie w samochody, sprzęt, umundurowanie oraz utrzymanie obiektów. Zapewnienie mieszkańcom dostępu do Internetu szerokopasmowego w technologii światłowodowej wraz z telefonem i telewizją kablową. Kontynuację skutecznych działań w z akresie przebudowy i modernizacji mostu na rzece Wisłok jak i drogi wojewódzkiej nr 881.


Tadeusz Kramarz: Nie zgadzam się ze sposobem zarządzania gminą, stopniowego jej zadłużania, "uprawiania polityki". Chcę działania dla dobra wszystkich jej mieszkańców!


Pierwsza sprawa, którą zajmę się, gdy zostanę wójtem...


Edward Dobrzański: W pierwszej kolejności zajmę się budżetem gminy na rok 2015, starając się, aby był to budżet zrównoważony i realny, uwzględniający rozpoczęte inwestycje i zamierzenia oraz spełniający potrzeby i oczekiwania mieszkańców gminy.

Tadeusz Kramarz: W pierwszej kolejności chciałbym zachęcić radnych, pracowników Urzędu Gminy do pracy na rzecz jej mieszkańców słowami Wielkiego Polaka - Świętego Jana Pawła II, autorytetu dla nas wszystkich: "Musicie od siebie wymagać, nawet wtedy gdyby inni od was nie wymagali". A wymagania rozpocznę od siebie.

redakcja
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Wybieramy wójta gminy Czarna, 3.6667 out of 5 based on 3 ratings
redakcja dodany
 
Odsłon: 10012
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
451-0ed
~ self   Nareszcie jakiś mądry mikołaj się odezwał. Już niedobrze się robi od tych dyrdymałów, jak to pięknie jest, bo chodniki, oświetlenie i jakiś ranking. Przecież ludzie chyba jeżdżą i widzą, że chodniki, oświetlenie, sklepy i ogólny postęp jest wszędzie !!! To wynik pieniędzy unijnych, o które wszystkie miasta i gminy się starają. A rankingi zawsze kogoś wyróżnią, bo to zależy , co się bierze pod uwagę, wystarczy tylko dobrać pytania. Przy wyborze na stanowisko wójta trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy mam własne zdanie, czy daję sobie wmówić wszystko, co inni mi narzucają ? Widać , że z upływem czasu na forum odezwało się paru logicznie myślących.
14 listopada 2014
+1
-1
mikołaj   Tonący chwyta się brzytwy-tak mówi przysłowie i chyba tak jest naprawdę.
Dlaczego ciągle bronicie pana Dobrzańskiego i piszecie o nim same superlatywy .Jakim człowiekiem jest pan Dobrzański to każdy powinien rozstrzygnąć sobie sam. Bądźcie obiektywni, nie cukrujcie tylko jednemu, a drugiego tylko szkalujecie pisząc nieprawdę .Nie powołujcie się na młodych. Nie oczerniajcie pana Kramarza, bo każdy wie ile dobrego zrobił dla szkoły i młodzieży. Nie sugerujcie na kogo mamy głosować. Każdy obywatel ma wybór, podejmie go osobiście 16 listopada oddając swój głos. Wygra jeden z nich. Tylko żeby to było sprawiedliwie i uczciwie.
14 listopada 2014
+2
-2
ffc-498
~ sam   A jednak kandydatów na Wójta nie obchodzą Wyborcy tylko wybory
11 listopada 2014
brak ocen
ffc-498
~ sam   Interesuje mnie czy interesują się tym forum sami kandydaci na Wójta.
Pytanie do pana Edwarda Dobrzańskiego. co PAN miał na myśli pisząc o zapewnieniu dalszej edukacji młodzieży z terenu gminy na odpowiednim poziomie?
Pytanie do Pana Tadeusza Karamarz. O jakich pracach radnych i pracowników UG PAN pisze i jaką pensje za te pracę mieli by pobierać? Czy prace te miały by wychodzić poza zakres obowiązków?
8 listopada 2014
brak ocen
fb6-b56
~ ozi   Czy posłużenie się cytatem, który zawiera w sobie aż tyle treści jest czymś złym ? Czy posłużenie się cytatem JP II jest czymś złym? Czy człowiek, który nie wstydzi się autorytetu, który go prowadzi przez życie jest złym kandydatem na wójta ? Może gdyby zaczął kłamać i manipulować, to wówczas mógłby liczyć a poparcie. O czym to świadczy???
6 listopada 2014
+1
-1
e5d-aca
~ sebastian   Kocham Julię
5 listopada 2014
brak ocen
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x