Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Sawa Sonina mistrzem okręgówki!
AAA
SONINA
2014.06.19 20:43 | aktualizacja: 2014.06.19 23:08

Sawa Sonina mistrzem okręgówki!

Awans do IV ligi Sawa Sonina zapewniła sobie już w poprzedniej kolejce zwycięstwem z Jaworem Krzemienicą. Dziś, po wygranej z Dynowem, zespół świętuje mistrzostwo Klasy O.

Wynik, wyrównanego w pierwszej połowie spotkania, rozstrzygnął się po przerwie. W 60 minucie piłkę do bramki skierował Tomasz Bartman, ustalając tym samym rezultat meczu na 2-1. W końcówce świetną interwencją popisał się bramkarz Sawy Radosław Cisek, niwecząc szanse Dynovii na wyrównanie.

Z okręgówką pożegna się także Włókniarz Rakszawa. Przegrane ostatnio mecze przesądziły o spadku drużyny do A Klasy.

Sawie życzymy powodzenia w IV Lidze!

Sawa Sonina - Dynovia Dynów 2-1 (1-1)

Bramki: Porada (5), Bartman (60) - Rebizak (30).

Sawa Sonina: Cisek - Dołęga, Wożniak, Kruk, Paczocha - Grad, Pelc, Porada, Haber - Bukała, Florek.

Dynovia Dynów: Kurdziel - Siry, Gierula, Hadam, Winiarz - Pudysz, Szczawiński, Chrzan, Pantoł - Domin, Rebizak.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
redaktor   Witam,
Z kolejnych wydarzeń sportowych zdjęcia dodawane będą w wyższej rozdzielczości.
Pozdrawiam.
20 czerwca 2014
+2
-0
afd-ba9
~ Soniniak   Jeśli się nie mylę to można dodać własną galerię ?
+2
-0
569-001
~ amator   Zdjęcia gościu robił dość dobrym aparatem z tego co widziałem,może brak umiejętności no i po co dawać na stronę zdjęcia w dużej rozdzielczości??, ja widzę wszystko po co więcej ?
+2
-0
24a-77a
~ Saw   Ja tu żadnej przesady nie widzę. Zdjęcia nie wyglądają źle, no chyba że nie widziałem jeszcze dobrych...
Może kolega podrzuci jakieś fotki :D
+2
-1
1a1-5a2
~ foto   Dajcie waszemu fotoreporterowi jakiś aparat, wiem że komórką też da się zrobić relacje, ale bez przesady...
+1
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.