Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Wkrótce otwarcie tunelu w Łańcucie
Awanturował się na stacji paliw, miał ponad 3 promile
Śmiertelny wypadek w Markowej [AKTUALIZACJA]
Nastolatka została odnaleziona [Aktualizacja]
home > Start > Aktualności > Kto zostanie wójtem gminy Markowa?[SONDA]
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA MARKOWA
2018.10.25 11:04 | aktualizacja: 2018.10.26 07:48

Kto zostanie wójtem gminy Markowa?[SONDA]

W II turze wyborów na wójta w gminie Markowa zmierzy się Mirosław Mac (43,88%) i Lucjan Kuźniar (36,77%). Jak przekonują do swojej kandydatury?
Kto zostanie wójtem gminy Markowa?[SONDA]
Kto zostanie wójtem gminy Markowa?[SONDA]

SONDA

Kto zostanie Wójtem Gminy MARKOWA

Lucjan Kuźniar:

Drodzy Mieszkańcy Gminy Markowa !

Na wstępie, chcę podziękować za wszystkie głosy w I turze. Przed nami II tura wyborów na wójta. Trzeba teraz jasno powiedzieć, że nowego wójta czeka ciężka praca. Gmina z racji wykonywanych inwestycji, korzystała również z kredytów. Ja nie boję się wziąć tego ciężaru na siebie. Zapewniam, że wszystko co jest napisane w naszym programie wyborczym będę wykonywał. Realizowane już i wymagające modernizacji inwestycje w całej gminie będę kontynuował. Te zaś, które nie były rozpoczęte, będę realizował zgodnie z wolą mieszkańców. Mam poparcie nowo wybranego sejmiku wojewódzkiego i zarazem zapewnienie pomocy dla naszej gminy. Nie jestem obcy, zamierzam do końca życia mieszkać w Markowej. Ponieważ mam doświadczenie samorządowe i biznesowe, zabiorę się do ciężkiej pracy już następnego dnia po wyborach. Celem pozyskania środków zewnętrznych do pisania wniosków zaangażuję najlepszych fachowców. Urząd Gminy będzie pomocny i przychylny mieszkańcom. Każdy z mieszkańców znajdzie miejsce na kulturalne spędzenie czasu i rozrywkę. Przedsiębiorcom i rolnikom stworzę odpowiednie warunki do rozwoju i poprawy stopy życiowej. Pełniąc funkcję wicemarszałka województwa, wielokrotnie wspomagałem Gminę Markowa m.in. w kwestii przydziału środków na drogi, na modernizację ujęcia wody,budowę oczyszczalni ścieków w Manasterzu i wiele innych.

Szanowni Mieszkańcy, jeżeli nie jest Wam obojętny rozwój naszej gminy, proszę o pójście do wyborów i oddanie głosu na moją osobę, a zapewniam, że nie zawiodę. Z wyrazami szacunku Lucjan Kuźniar

Mirosław Mac:

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za głosy oddane na mnie i członków Komitetu Razem dla Gminy Markowa. Wasze zaufanie i poparcie pozwoliło mi uzyskać najlepszy wynik w Gminie, to jest ponad 43% głosów. To dowód na to, że osób popierających mnie i nasz program jest bardzo dużo, i wierzę, że będzie jeszcze więcej.

Właśnie to poparcie i liczne głosy uznania przekazywane zarówno telefonicznie czy osobiście podczas spotkań, utwierdziły mnie w tej decyzji. Odważyłem się na kandydowanie licząc, że Państwa wsparcie i akceptacja, zostaną równie odważnie potwierdzone na karcie do głosowania.

Nasza współpraca z okresu gdy byłem radnym, czy pozytywne owoce z czasów mojej pracy zawodowej w Centrum Kultury niech będą elementem, który utwierdzi Was w przekonaniu, że warto mnie poprzeć. Człowieka, który w tej Gminie się urodził, dla której pracuje i z czystym sumieniem nadal chce jej służyć.

Liczę, że również praca społeczna, kiedy spotykamy się w kręgu ZHP czy OSP będzie mocnym argumentem, bo mieszkam w Husowie, ale działam na rzecz całej gminy.

Teraz proszę Was o wsparcie i zaufanie w drugiej turze, która zdecyduje, jaka wizja rozwoju Gminy Markowa będzie realizowana przez najbliższe pięć lat. Ja chcę aktywnie budować przyjazny urząd i samorząd, który w swoim działaniu widzi przede wszystkim dobro każdego mieszkańca. Samorząd, który zdecydowanie realizuje inwestycje i dba o zrównoważony rozwój wszystkich miejscowości.

Jestem przygotowany do ciężkiej pracy dla naszego wspólnego dobra.

Wyniki pierwszej tury: Mirosław Mac-43,88%. Lucjan Kuźniar-36,77%. Tadeusz Bar-19,35%

Red
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Kto zostanie wójtem gminy Markowa?[SONDA], 5.0000 out of 5 based on 3 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 12612
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (17)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
bd0-d51
~ Obserwator z zewnątrz  Powodzenia Panowie w II turze. Wójtem, dyrektorem, kierownikiem jest się przez chwilę a człowiekiem całe życie. W myśl tej zasady niech wygra lepszy. Jeszcze raz dla obu Panów powodzenia.
25 października 2018
+16
-3
Ostatnio dodane komentarze
c72-8bd
~ troll   tak własniegłosujmy na normalnych inaczej
4 listopada 2018
brak ocen
7b5-5a3
~ Markowianka   Radni od LK i radni od TB spotkali się razem we wtorek w skansenie i już wszystko uradzili za naszymi plecami. Zgoda buduje :-) Mamy to jak w banku, jeśli wygra LK - nic się nie zmieni. Będą razem współpracować, ugadali się i co do przekazania głosów i co do krycia swoich tyłków wzajemnie. To, że TB poparł LK na FB i Krycha HB go promowała w Tarnawce to nie przypadek. To jest ta sama sitwa, oni się od dawna kumplowali... Chcecie starego, dobrego dziadostwa - proszę bardzo.
2 listopada 2018
+1
-5
0a6-8c1
~ OBSERWUJĄCA  do ~ pezdioch   Brawo Sherlocku a może to 3 osoby z jednego kompa? lepiej tutaj napisać co się myśli o wyborach niż zachowywać się jak niektórzy ,,wyborcy " żeby ich nie nazwać łobuzerka czy wandale zrywająca plakaty czy niszcząca bilbordy wyborcze
31 października 2018
brak ocen
443-cdc
~ pezdioch   poniższe 3 komentarze napisała jedna i ta sama osoba :] obrazek i kod obok nicku :D
31 października 2018
+3
-3
0a6-8c1
~ OBSERWUJĄCA   Brawo Lucjan !!!!! POPIERAMY W CAŁOŚCI to wreszcie będzie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
31 października 2018
+3
-8
0a6-8c1
~ mieszkanieC  do ~ Gosc   hm byleby piszemy razem, niewinna piszemy razem. Należy do mafii hm coś więcej jakieś konkrety bo jakoś ciężko o tym znaleźć a co Kuźniar zrobił dla regionu widać bez większego szukania w necie. nazywanie idiotami wyborców? proponuję popatrzeć z rana w lustro skoro tak łatwo przychodzi obrzucanie błotem....
31 października 2018
+3
-1
748-7a0
~ Ktos   Hahaha on wybudował drogi i szpital dobre. On wybudował wytwórnie oleju co najwyżej i dom w markowej co to przed wyborami się do niego przeprowadzil.
30 października 2018
+6
-3
3cf-642
~ Mieszkaniec Gminy   Z przykrością Informuję, iż na terenie Gminy Markowa zrywane są przez młodzież plakaty kandydata na Wójta Lucjana Kuźniara. Wciąganie dzieci w rozgrywki polityczne jest niegodne, a zachowanie takie nie przynosi chwały opiekunom tych młodych nieletnich ludzi.
30 października 2018
+6
-0
ffa-ef0
~ wyborca husów   ludzie jak gościu był w urzedzie marszałkowski i potrafi dla nas wyciągnąć hajs to odpowiedz jest prosta na kogo głosowac. patrz co zrobił za swojej kadencji budowa dróg, oddział szpitala w łańcucie ?
30 października 2018
+4
-3
ffa-ef0
~ wyborca husów   ...
30 października 2018
+1
-3
7e3-c69
~ Ja   No właśnie Pan Kuźniar musi czuć dobry przekręt ( w tym jest dobry) skoro przeprowadził się z innej gminy żeby dostać się do markowej. Dlaczego nie startował u Siebie???? Pewno go tam lepiej znaja.
29 października 2018
+7
-6
00d-ea9
~ Mieszkaniec gminy   Pan Lucjan za jedno ze swoich osiągnięć kluczowych traktuje fakt posiadania domu na terenie gminy markowa, dokładniej w Markowej. Zupełnie przypadkiem ( :-) ) do gminy markowa wprowadził się kilkanaście dni przez zgłoszeniem swojej kandydatury na wójta. Aby być wójtem nie wystarczy tylko mieszkać na terenie gminy. Stare układy i tyle...
29 października 2018
+9
-6
138-986
~ Gosc   Nie może już być wicemarszałkiem to łapie się co popadnie byle by małe ale korytko może dla gminy też będzie wszystko bez Vatu tylko idiota zagłosuje na człowieka co należy do mafi. A jaki on biedny uwzięli się na jego żonę a ona taka nie winna.
28 października 2018
+10
-10
9ea-147
~ głosujący   ten farbowany swoje już zrobił w marszałkowskim (a czego się go pozbyli?) więc drodzy mieszkańcy GŁOSUJMY NA MŁODYCH i ŁYSYCH MIRO trzymaj się ;-)
26 października 2018
+18
-14
bd0-d51
~ Obserwator z zewnątrz   Powodzenia Panowie w II turze. Wójtem, dyrektorem, kierownikiem jest się przez chwilę a człowiekiem całe życie. W myśl tej zasady niech wygra lepszy. Jeszcze raz dla obu Panów powodzenia.
25 października 2018
+16
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x