Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Kierowcy przez tunel przejadą w przyszłym roku
16-latek wyrwał się napastnikowi i uciekł
Pożar w Żołyni
"Markowianie" o swoim projekcie
home > Start > Aktualności > Akcja "Znicz"
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2015.10.30 06:30 | aktualizacja: 2015.11.01 07:56

Akcja "Znicz"

Zobacz, jak przebiegać będzie tegoroczna akcja "Znicz".
Akcja "Znicz"
Akcja "Znicz"

Działania prewencyjne "Znicz", związane z dniem Wszystkich Świętych potrwają od piątku (30 października) do poniedziałku (2 listopada). W tym czasie policjanci przy wsparciu innych służb będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby bliskich.

Zmiany w organizacji ruchu w powiecie łańcuckim:

Rejon Cmentarza Komunalnego w Łańcucie przy ul. Mościckiego.

Na ul. Mościckiego od godz. 6.00 w sobotę do godz. 22.00 w niedzielę obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy (w stronę Wysokiej) na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej (DK nr 4) do skrzyżowania z ul. Ulmów i dalej ulicą Ulmów do skrzyżowania z ul. Traugutta.

Ruch na ulicy Traugutta będzie dwukierunkowy, natomiast wyjazd na ul. Armii Krajowej (DK nr 4) będzie możliwy tylko w prawo, w stronę Przeworska. Zatrzymywanie i postój pojazdów dopuszczalny będzie na ul, Ulmów i na ul. Traugutta od strony cmentarza. Zachęcamy do korzystania z parkingów przy sklepie "Lidl", na placu targowym przy ul. Piłsudskiego, przy ul. Żardeckiego i przy kościele pw. św. Michała Archanioła przy ul. Górne. Udostępniony będzie również parking Łańcuckiego Zakładu Komunalnego przy ul. Traugutta.

Osoby majce trudności z poruszaniem się będzie można dowozić na plac przy kaplicy cmentarnej. Kierowców pojazdów zobowiązuje się do niezwłocznego odjechania z tego miejsca po wykonaniu przewozu, tak by nie blokować dostępu innym potrzebującym.

Rejon cmentarza parafialnego w Żołyni

Na drodze wojewódzkiej nr 877 na odcinku przyległym do cmentarza ograniczona zostanie dopuszczalna prędkość do 30 km/godz. od strony Leżajska.

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 maja 2012 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach (Dz.U. nr 147, poz. 1040) w dniach: 31 października od godziny 18:00 do godziny 22:00 (sobota) i 1 listopada od godziny 8:00 do godziny 22:00 (niedziela) obowiązywał będzie zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Pamiętajmy, że gesty i polecenia podawane przez policjanta mają absolutny priorytet. Jeśli na skrzyżowaniu działa sygnalizacja i policjant kieruje ruchem, wiążące dla nas są jego polecenia!

KPP Łańcut/red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Akcja "Znicz", 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
KPP Łańcut/red. dodany
 
Odsłon: 4845
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x