Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
home > Start > Aktualności > Akcja rewitalizacja: Miejska Biblioteka Publiczna
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2015.11.25 07:17

Akcja rewitalizacja: Miejska Biblioteka Publiczna

Kawiarnio-czytelnia czy "czytelnia pod chmurką" - to pomysły, które w ramach rewitalizacji mogą zostać zrealizowane przy Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Akcja rewitalizacja: Miejska Biblioteka Publiczna
Akcja rewitalizacja: Miejska Biblioteka Publiczna

Przebudowa dachu, dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych i adaptacja nieużytkowanych pomieszczeń to trzy najważniejsze projekty, jakie zaproponowano w ramach rewitalizacji budynku MBP w Łańcucie. W tych ostatnich miałyby powstać: multimedialna sala wystawienniczo-konferencyjna dająca możliwość przeprowadzenia konferencji, seminarium, narad, wystaw i wernisaży z wykorzystaniem nowoczesnego wyposażenia do wizualizacji i nagłośnienia czy kawiarnio-czytelnia. Ponadto w planach jest również utworzenie "czytelni pod chmurką", zarówno na terenie przyległym do biblioteki, jak i na terenie całego miasta.

Niezbędne inwestycje

W ramach przedsięwzięcia władze miasta chcą wykonać: przebudowę dachu, montaż windy lub innej platformy na potrzeby osób niepełnosprawnych, remont i adaptacja nieużytkowanych pomieszczeń na potrzeby multimedialnej sali wystawienniczo-konferencyjnej, a także dokonać zakupu: wyposażenia multimedialnej sali, projektora oraz ekranu (składany ekran ramowy, projektor do tylnej projekcji), standów ekspozycyjnych do prezentacji plenerowych wystaw czasowych (ścianki wystawowe w plenerze, ścianki ekspozycyjne w plenerze), wyposażenia kawiarnio-czytelni oraz niezbędnych akcesoriów do organizacji "czytelni pod chmurką", np. leżaków, siedzisk, stolików, parasolek, itp.

Szacunkowa wartość projektu to 1,5 mln zł.

puch
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Akcja rewitalizacja: Miejska Biblioteka Publiczna, 5.0000 out of 5 based on 3 ratings
puch dodany
 
Odsłon: 4109
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
e46-c32
~ Fido   Koszt do pożytku jaki to przyniesie jest niewspółmierny. Jak miasto ma za dużo kasy to można takie wodotryski zrobić, ale to chyba trochę za drogie.
1 500 000 / 18 000 to ok. 80 zł od każdego mieszkańca. 90% mieszkańców nigdy z tego nie skorzysta, czy chcą się na to zrzucić? Gdyby tak iść "po domach" i zbierać po 80 zł od łebka na multimedialną bibliotekę, to burmistrza by chyba wywieźli na taczkach, ale jak już miasto ma kasę to trzeba wydać na wymysły i marzenia wybrańców.
26 listopada 2015
+1
-0
903-114
~ Łańcucianka   Kiedy będzie wiadomo cokolwiek czy jaki kolwiek projekt zostanie zrealizowany?
25 listopada 2015
+3
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x