Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Chciał sprzedać, a stracił prawie 2 tys zł.
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
home > Start > Aktualności > Studniówka maturzystów I LO
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2017.02.05 14:08

Studniówka maturzystów I LO

Zanim kolejne trzy miesiące wypełnią im przygotowania do egzaminu dojrzałości, wczoraj ostatni raz mogli beztrosko bawić się na jedynym takim balu w życiu.
Studniówka maturzystów I LO
Studniówka maturzystów I LO

- Dzisiejszy bal to granica między czasem kiedy przestajecie być dziećmi, czyli tymi, którzy wymagają opieki, a stajecie się tymi, którzy dają opiekę innym. Chciałbym, abyście dziś nie śpieszyli się do tej dorosłości i bawili się tak, jak na młodych przystało. Mimo, że stoicie 88 dni od jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu, to nie chciałbym, żebyście dziś o nim myśleli. Myślcie o tym żeby dzisiejszy wieczór wypełnić zabawą, którą zapamiętacie na całe życie - przemawiał do swoich podopiecznych dyrektor szkoły Robert Szura, który uroczyście otworzył wczorajszą imprezę.

Podziękowania za wysiłek włożony w wychowanie i naukę młodzieży całemu gronu pedagogicznemu przekazał Witold Wiśniowski przedstawiciel Rady Rodziców, który mówił: - mijają trzy szkolne lata od momentu, kiedy przekroczyliście progi tego zacnego liceum. Były to lata waszej wytężonej pracy, doskonalenia siebie, ale to dzięki waszym nauczycielom i wychowawcom przeżyliście lata wzlotów i upadków, wspólne chwile szczęścia i radości, czasem smutku i żalu. Szanowni nauczyciele i wychowawcy, nadszedł czas podziękowań za czas poświęcony naszym dzieciom, za wysiłek, cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy, że poradziliście sobie Państwo z ich niesfornymi charakterami, buntowniczą, dojrzewającą naturą. Dziękujemy, że ukształtowaliście ich postawy i myśli […] Nasze dzieci wyjdą z tej szkoły z mądrością i siłą, którą im przekazaliście, będą podążać za marzeniami, które im zaszczepiliście.

Bal maturalny I Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie, jako jeden z dwóch, zakończył sezon studniówkowy w powiecie.

Wzorem lat ubiegłych maturzystów gościł Hotel Łańcut.

Redakcja
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Studniówka maturzystów I LO, 3.7500 out of 5 based on 4 ratings
Redakcja dodany
 
Odsłon: 19601
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Forum tego artykułu zostało zamknięte.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x