Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Stracił prawie 85 tys. zł
"Markowianie" o swoim projekcie
Wpadła w poślizg i dachowała
Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w Łańcucie
home > Start > Aktualności > Cyberprzemoc w sieci
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2017.05.25 09:40

Cyberprzemoc w sieci

To temat debat przeprowadzonych z młodzieżą przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.
Cyberprzemoc w sieci
Cyberprzemoc w sieci

Od początku miesiąca policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie przeprowadzili szereg spotkań z dziećmi, młodzieżą, ich rodzicami, opiekunami, pedagogami oraz nauczycielami powiatu łańcuckiego. Przedsięwzięcia te spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród odbiorców. Dlatego też tego typu spotkania będą cyklicznie realizowane w ramach programu profilaktycznego.

W trakcie spotkań łańcuccy policjanci przybliżyli uczestnikom aspekty dotyczące bezpieczeństwa w Internecie. Omówili również zasady bezpiecznego komunikowania się w sieci. Mówili o cyberprzemocy i negatywnych jej skutkach.

W trakcie spotkań policjanci zaprezentowali młodzieży również filmy informacyjno-edukacyjne oraz prezentacje multimedialne dotyczące powyższej tematyki.

Wojewódzki program profilaktyczny "Cyberbezpieczni" ukierunkowany na aktywność profilaktyczną w zakresie podnoszenia świadomości i zwiększania bezpieczeństwa użytkowników Internetu został opracowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i jest realizowany na terenie całego województwa podkarpackiego.

KPP Łańcut/Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Cyberprzemoc w sieci, 0 out of 5 based on 0 ratings
KPP Łańcut/Red. dodany
 
Odsłon: 4923
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
fd0-5ac
~ Tomek   Najciekawsze jest to, że sam minister zieliński wiedział o wszystkim co było na komisariacie we wrocłąwiu, bo sam mówił tamtego roku jeszcze, że nieodpuszczane jest traktowanie skutego człowieka paralizatorem i to podwójnie. Teraz wszystkiego sie wypiera.
26 maja 2017
+1
-1
544-1ef
~ dirty harry   kto jest najmniej narażony na cyberprzemoc ? ten, kto nie ma fejsbóka i tłitera, albo nie popada w paranoje i nie traktuje tych komunikatorów jako jakiegoś bóstwa, gdzie ogłasza wszem i wobec kim jest, co ma, kogo lubi, kogo nie lubi, kim chciałby być itd. Ludzie, zarówno młodzi jak i starzy, którzy nie popadli w paranoje i nie tracą głowy dla lansu oraz nie przejmują się tym "co inni powiedzą" nie narobią sobie kłopotów i nie trafia do czubków przez to, że sąsiadka wymyśliła i napisała na FB, że się innej mąż puszcza (jak miało to miejsce w parę tygodni temu w sieci)
25 maja 2017
+5
-0
544-1ef
~ dirty harry  do ~ Tomek   to prawda, w policji jest kupa skurczybyków i trzeba tam zrobić czystki. ale to nie jest wina tylko tej ekipy rządzącej ale poprzedniej i trwania w przekonaniu wyniesionym jeszcze z peerelowskiego systemu, że policjanta uczciwi ludzie maja się bać, a nie tenże policjant ma ich bronić
http://niezalezna.pl/99213-byly-szef-policji-ekspertem-tvn-co-robil-gdy-bito-uczestnikow-marszu-niepodleglosci
25 maja 2017
+4
-1
14c-6d6
~ Chris  do ~ Tomek   Gościu przeczytaj mój komentarz ;-) Ja nie bronię tych przestępców którzy się takich czynów dopuścili, tylko mówię, że nie wszyscy są tacy sami - Ty o jednym, ja o drugim... Jest sporo porządnych policjantów, ale zdaję sobie sprawę że jest sporo nieporządnych (wręcz przestępców) i powinni ponieść surową karę.
25 maja 2017
+9
-1
fd0-5ac
~ Tomek  do ~ Chris   Wszyscy zamieszani w tą afere powinni ponieść kare. Ale nie taką, ze polecą ze stanowiska. Ale taką że powinni wylecieć ze służby w trybie natychmiastowym.. Ta szostka gliniarzy w kiblu za udzial w torturach chlopaka, a ich przełożeni za brak nadzoru i (lub ) przymykanie oka na zaistniały fakt. A tu szef tego komisariatu dostał awans na zastepce komendanta. Szef tego komisariatu, w ktorym dziwnym trafem nie zadziałał monitoring w środku posterunku? I oni śmią nosić mundur i orzełka na czapce? A ty i ja takie kreatury utrzymujemy? Jeszcze ich bronisz?
25 maja 2017
+6
-5
563-ab2
~ jan  do ~ Chris   pies to pies. Jak matka nie nauczyła to i komendant nie pomoże
25 maja 2017
+7
-8
14c-6d6
~ Chris  do ~ Tomek   Wrzucać wszystkich policjantów do jednego "wora"... Jakby ci łańcuccy odpowiadali za działania kolegów po fachu z Wrocławia... Koledze nie po drodze z logiką.
25 maja 2017
+12
-4
fd0-5ac
~ Tomek   ,,Uczył Marcin Marcina,a sam głupi jak świnia ". Po znanych wydarzeniach we Wrocławiu to raczej policja powinna sie przeszkolic w temacie przemocy. Może należy im przypomnieć, gdzie dokonuje się przesłuchań i że nie dokonuje sie tego w łazience?
25 maja 2017
+7
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x