Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Chciał sprzedać, a stracił prawie 2 tys zł.
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
home > Start > Aktualności > Dwie szkoły w programie
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2017.11.07 11:02 | aktualizacja: 2017.11.07 11:07

Dwie szkoły w programie

SP nr 3 z Łańcuta i SP z Brzózy Stadnickiej w programie "Wzorowa Łazienka" - głosowanie trwa!
Dwie szkoły w programie
Dwie szkoły w programie

"Wzorowa Łazienka" to program marki Domestos, którego celem jest poprawa warunków sanitarnych w szkolnych łazienkach oraz edukacja uczniów w zakresie właściwego dbania o higienę. Rejestracja szkół w programie rozpoczęła się 21 sierpnia, a głosowanie ruszyło 11 września i potrwa do 30 listopada. Do tego czasu można oddawać głosy na zarejestrowane szkoły. Warto wziąć udział w programie, ponieważ szkoły z największą liczbą punktów będą miały szansę na remont szkolnej łazienki o wartości 30 000 zł. Dodatkowo 100 kolejnym placówkom zostanie przekazany roczny zapas produktów, które pomogą dbać o czystość i higienę w szkolnych toaletach. Natomiast każda zarejestrowana szkoła otrzyma dostęp do materiałów edukacyjnych.

Jak wziąć udział w programie i mieć szansę na nagrodę?

Aby szkoła mogła starać się o nagrodę, którą jest sfinansowanie remontu szkolnej łazienki, musi zarejestrować się na stronie www.wzorowalazienka.pl. 1200 placówek, które zgłoszą się do programu jako pierwsze, otrzyma specjalne paczki powitalne. Rejestracji może dokonać dyrektor placówki lub inna osoba dorosła za jego zgodą.

Jak zagłosować na szkołę?

Rywalizacja jest zacięta, bo jest o co walczyć. Jak sprawić, aby szkoła z naszego regionu miała szansę na wygraną?

Głosować może każdy - wystarczy wejść na stronę wzorowalazienka.pl i zagłosować na wybraną szkołę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie, warty jeden punkt. Aby zwiększyć szansę na wygraną, wystarczy zarejestrować paragon z dowolnego produktu Domestos - szkoła otrzyma wtedy głos o wartości 20 punktów. Szkoły mogą zdobywać także dodatkowe punkty, biorąc udział w różnych aktywnościach związanych z tematem programu, na przykład edukacją w zakresie higieny. Dodatkowe 1000 punktów zdobędą placówki, które zorganizują u siebie Światowy Dzień Toalety, obchodzony 19 listopada (musi się on odbyć w szkole między 13 a 26 listopada 2017 r.).

W ostatnim miesiącu głosowania warto pamiętać, by nadal wspomagać swoimi głosami szkołę ze swojego regionu.

Dotychczas do programu przystąpiło 806 szkół z całej Polski, w tym 43 z województwa podkarpackiego. To najlepszy czas na mobilizację, by zachęcać szkoły do rejestracji i głosować na placówki ze swojego regionu, by miały szansę na remont łazienki!

Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Dwie szkoły w programie, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 6435
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
580-945
~ ....  do ~ ojciec   A ja się pytam gdzie są osoby które uważają że cyt." można ukraść papier i mydło, złamać deskę, urwać kran a po sobie zostawić "chlew" " to też są nasze dzieci. Przecież po remoncie też dalej znajdą się tacy i znowu ktoś będzie pytał " Gdzie są osoby odpowiedzialne za to żeby było tak jak powinno być? "
10 listopada 2017
+2
-0
2cc-f16
~ ojciec   Taka normalna łazienka powinna być standardem. Przecież z tego korzystają nasze dzieci. Czy ktoś chciałby mieć w domu zdewastowaną i brudną łazienkę? Niestety wielu osobom wydaje się, że to państwowe więc można ukraść papier i mydło, złamać deskę, urwać kran a po sobie zostawić "chlew" stąd jest jak jest.
Co to oznacza, że jakaś prywatna firma sponsoruje remonty łazienek w szkołach, a gdzie są nasze podatki? Gdzie są osoby odpowiedzialne za to żeby było tak jak powinno być?
9 listopada 2017
+1
-0
44d-e2f
~ Wrath87   masakra do czego ten świat zmierza...żadnych wypalonych przez nauczycieli petów w zlewie, ani nawet nikt nie wpadł na to że da się nasrać do spłuczki...
7 listopada 2017
+3
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x