Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
50-latek wszedł pod pociąg, zginął na miejscu
Rozpoczęto budowę ronda w Dąbrówkach
Zmiany dotyczące basenu w Wysokiej
home > Start > Aktualności > Kto zostanie wójtem gminy Rakszawa?[SONDA]
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA RAKSZAWA
2018.10.25 16:16 | aktualizacja: 2018.10.25 16:20

Kto zostanie wójtem gminy Rakszawa?[SONDA]

Agnieszka Rzepka i Jacek Szubart w pierwszej turze uzyskali prawie taką samą liczbę - 1385 do 1363. Jak przekonują do swojej kandydatury?
Kto zostanie wójtem gminy Rakszawa?[SONDA]
Kto zostanie wójtem gminy Rakszawa?[SONDA]

SONDA

Kto zostanie Wójtem Gminy RAKSZAWA

Agnieszka Rzepka;

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję za liczny udział w wyborach w dniu 21 października 2018 r., oddane na mnie i mojego komitetu głosy. Dziękuję za Wasze poparcie i słowa uznania. Wierzę w Waszą wytrwałość i równie liczny udział w drugiej turze wyborów w dniu 4 listopada br.

Podjęłam wyzwanie przeprowadzenia działań zmierzających do rozwoju naszej Gminy. Zawarłam je w "Programie Wyborczym Kandydata na Wójta Gminy Rakszawa Agnieszki Rzepka i KWW Przyjazna Gmina Rakszawa" w obszarach: Zarządzanie Gminą w sposób otwarty dla ludzi, Infrastruktura techniczna, Oświata, Ochrona zdrowia, Przedsiębiorczość, Bezpieczeństwo, Integracja mieszkańców gminy, Sport, rekreacja i turystyka, Kultura. Szczegółowy program jest dostępny na facebooku KWW Przyjazna Gmina Rakszawa.

Stawiam na profesjonalizm i rzetelność w zarządzaniu Gminą we wszystkich wymienionych obszarach. Pragnę stworzyć przyjazną Gminę, która dba o mieszkańców i dobro wspólne, realizuje inwestycje i przyczynia się do rozwoju. Chcę aby była miejscem tętniącym życiem, do którego chętnie się wraca.

Podjęłam również wyzwanie zmiany standardów zachowań, wyeliminowania intryg, oszczerstw i angażowania jednostek gminnych do prowadzenia kampanii wyborczej, bo uważam że najwyższy czas przeciwstawić się takim postępowaniom w naszej Gminie.

Między innymi z tego powodu w przeddzień pierwszej tury wyborów padłam ofiarą właśnie takich intryg i oszczerstw. Chcę kategorycznie zaprzeczyć jakoby ja czy radni z mojego komitetu wyborczego zamierzali likwidować szkoły, wręcz przeciwnie chcemy poprawy warunków nauczania poprzez doposażenie placówek i systematyczne remonty. Będziemy również wspomagać kierownictwo szkół w poszerzaniu oferty edukacyjnej.

Drodzy Wyborcy, myślę że będą kolejne intrygi, ale liczę na Waszą mądrość i właściwą ocenę sytuacji. Wspólnie wprowadźmy naszą Gminę na drogę rozwoju i normalności.

Proszę o Wasz głos w drugiej turze wyborów na Wójta Gminy Rakszawa.

Jacek Szubart:

Szanowni Mieszkańcy!

Serdecznie dziękuję za wsparcie w I turze wyborów, mam nadzieję, że również w II turze zechcą Państwo oddać na mnie swój głos.

W Rakszawie mieszkała moja mama oraz moi dziadkowie, ja również wraz z żoną zamieszkałem w jej rodzinnym przysiółku Basakówka, gdzie wybudowałem dom i z uwagi na to związałem również swoje życie zawodowe z Rakszawą. Chciałbym, aby Gmina Rakszawa wróciła do czasów, w których była dumą regionu łańcuckiego.

Posiadam starannie opracowany wieloletni plan rozwoju Gminy, który jako wójt mógłbym wdrożyć w życie, oparty na konkretnych propozycjach, możliwych do zrealizowania, m.in.: w oparciu o nadchodzące zmiany obowiązujących przepisów możliwe jest zlokalizowanie na terenie naszej Gminy specjalnej strefy ekonomicznej (podstrefy) dającej szanse na pozyskanie nowych przedsiębiorców. Inwestując w szkolnictwo, m.in. poprzez: budowę sali gimnastycznej przy SP 2 (której projekt nadzoruję), zagospodarowanie budynku Gimnazjum dla celów szkoły podstawowej, zwiększenie liczby oddziałów przedszkolnych oraz utworzenie żłobka przy SP 1 (z wykorzystaniem istniejących obiektów, bez konieczności zbędnego inwestowania) - chcę dać szansę młodzieży na lepsze jutro, rodzicom zaś zagwarantować jak najlepszą opiekę nad ich dziećmi. Budowa nowych odcinków dróg i sieci kanalizacyjnych m.in. w przysiółku Nowe Pola w kierunku Brzózy oraz od Brzeźnika w kierunku drogi wojewódzkiej pozwoli na wyznaczenie nowych miejsc pod zabudowę jednorodzinną, co pozwoli na pozyskanie nowych mieszkańców

Red
REKLAMA
Oceń:
6 głosów
Kto zostanie wójtem gminy Rakszawa?[SONDA], 2.3333 out of 5 based on 6 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 20845
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (120)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
8a3-563
~ Mieszkaniec Gminy  Też przeglądam od jakiegoś czasu to forum i widzę, że te usilne usprawiedliwienia kandydata nic nie dają. Na tym forum jest dużo osób zangżowanych aby odkręcić problem. Widać, że na siłę chce się usprawiedliwić sytuację, która wystąpiła w kampani kandydata i wytworzyć jakiś wirtualny mit winy kandydatki. Jak większość osób niezdecydowanych zagłosuję za Panią Agnieszką. Przesądziło o tym usilne zangażowanie UG po stronie kandydata - a przecież urząd na który płacę podatki powinien być bezstronny. Przesądziło o tym również wplątanie do kampani szkół i zaangażowanie po stronie kandydata przedstawicieli tych szkół. Szkoły powinny być poza taką kampanią.
30 października 2018
+157
-115
289-7e8
~ Julek  To są stare metody (wiecie kogo). Tak samo było czery lata temu i 8 lat temu. Były puszcane plotki zaraz przed wyborami tak żeby nie mozna jej było odkręcić. Takie okłamanie ludzi
30 października 2018
+132
-94
289-7e8
~ Julek  Tak to co pisze Wydrzanin to prawda w wielu innych miejscach ta plotka jest wznawiana.
30 października 2018
+95
-60
Ostatnio dodane komentarze
a02-717
~ Firma   Byliś my za Panią ale co zrobić staroświedcy nie czekamy do następnej tury
8 listopada 2018
+1
-0
c0c-587
~ inna  do ~ Inform   Możliwe. Czas spać dobrej nocy życzę
3 listopada 2018
brak ocen
5cd-3cb
~ Inform  do ~ inna   Nie bądz naiwna, to jasne że nastąpiło sztuczne nabicie głosów zarówno w sondzie łańcuckiej jak i rakszawskiej. IP mozna zmieniać przed oddaniem głosu. Realnie forum dotyczace rakszawy mogło odwiedzac ok 200- 300 osób. Te same osoby powtarzaja się.
2 listopada 2018
brak ocen
c0c-587
~ inna  do ~ Informat   Oczywiście że tak tylko że akurat w głosowaniu nie można było nabijać sztucznie poparcia-1 IP=1 głos więc można to uznać jako mniej więcej odpowiadające stanowi faktycznemu.
Odmiennie niż z nabijaniem łapek
2 listopada 2018
+1
-0
a30-fcf
~ Informat  do ~ inna   ha.ha.ha... smiechu warte. Ten sondaz to wielka lipa.Zobaczcie sume głosów pod sondarzem z pierwszej tury - 316 głosów. Teraz łacznie to ponad 1500. Czyżby tak wzrosło zainteresowanie tym forum i wyborami aż pieciokrotnie, ależ oczywiście ze nie. Te głosy sa sztucznie nabite przez IT, przeciez w ciagu nocy były przyrosty o 150 głosów. Podobnie wygląda to u Kumka - nadmuchane 1400 głosów. Myślcie realnie.
2 listopada 2018
+2
-1
c0c-587
~ inna  do ~ Oświata   podaj konkretnie który nauczyciel do czego nakłaniał w na terenie szkoły a nie rzucasz śmieszne ogólniki.
Dobrze ktoś napisał że każdy ma prawo głosować na kogo zechce ma prawo o tym także rozmawiać.
Nie potrafisz wskazać konkretnie to nie mów że ktoś tam gdzieś ponoć coś powiedział-żałosne to jest.
Sama chętnie porozmawiam z rodzicami którzy ponoć coś słyszeli.
Oczywiście zaraz będzie wpis że to kolejna intryga przeciwko biednej pani.A
Pani.A powinna "podziękować" swoim piewcom .
Sonda na tym Forum zakończyła się wczoraj i pani.A poniosła porażkę 60-40%
2 listopada 2018
+1
-0
cb6-b8e
~ Oświata  do ~ Nauczycielka   Droga Pani Nauczycielko (oczywiście jeśli nią jesteś). Przedstawiciele szkół nie powinni prowadzić na terenie szkoły ani wykorzystując swoją pozycję (jako jej przedstawiciel) poza szkołą agitacji wyborczej, czy pomagania zwolennikom P. Szubarta w rozpowszechnianiu fałszywych treści. Wykorzystując tą pozycję występujecie w imieniu szkoły. Jakie szkoły- ja mogę potwierdzić Wydrze i Wegliska a doszły do mnie sygnały równiez o 3 i 2.
Podobnie w ostatnich dniach wyglądały agitacje osób załatwiajacych sprawy w urzedzie gminy gdzie najpierw następowało przepytanie na kogo Pan/Pani głosowała i poinstruowanie na kogo głosować.
2 listopada 2018
+6
-3
a2c-f22
~ Nauczycielka   Szanowni Państwo
Zbulwersowana jestem żałosnymi,krzywdzącymi i fałszywymi zarazem informacjami jakoby nauczyciele bądź też inni pracownicy oświaty prowadzili w pracy agitację wyborczą.
Jak to miałoby niby wyglądać?
Drogie dzieci rozdamy wam dzisiaj ulotki przekażecie je rodzicom.
Czy może w ten sposób~jeśli wasi rodzice zagłosują prawidłowo dostaniecie szóstkę!
W mojej placówce i jestem przekonana że w każdej innej także nic podobnego nie miało miejsca.
Ktoś twierdzi inaczej proszę podać szkołę i namiary do rodziców którzy byli świadkami domniemanego zdarzenia.
Natomiast jeśli chodzi o nasze sympatie polityczne to tylko i wyłącznie nasza sprawa, mamy pełnię praw wyborczych tak jak większość z państwa.
Kto z nas popiera tego czy innego kandydata czy to za pomocą portali społecznościowych czy też w trakcie rozmowy z sąsiadem ma do tego prawo.
Zdajcie sobie Państwo sprawę że plotka żeby działała musi zawierać albo część prawdy albo bardzo dużą dozę prawdopodobieństwa.
Rozumiem że zwolennicy p.Rzepak chwytają się rozpaczliwie każdej możliwości dodania jej głosów natomiast tymi oskarżeniami bardziej jej zaszkodzili niż pomogli.
2 listopada 2018
+4
-4
ff1-eee
~ koniec kampani   https://www.powiatlancut.pl/aktualnosci/minister-kwiecinski-w-starostwie,2434.html na zdjęciu w linku jest p. Agnieszka. Na zdjęciu powyżej jest też p. Agnieszka. Teraz już wiadomo, że to są dwie inne osoby bo osobiście ciężko ją rozpoznać i zdecydować która to kandydat na wójta. Być może któraś z nich kandyduje na wójta oraz zamieszkuje w Rakszawie, ale która to nie wiadomo. Przynajmniej z p. Jackiem nie ma problemu w rzeczywistości i na zdjęciach to ta sama osoba. Więc jest dylemat kto będzie rządzić gminą po wyborach. Najciekawsze wybory w skali kraju 2 kontrkandydatów a 3 możliwości wyboru :)
2 listopada 2018
+4
-7
425-4e4
~ SK   ,, Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągneli, a wiec nie udacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic. '' J.P.
Rozważny teraz co zrobili kandydaci, dla Rakszawy na przestrzeni ostatnich lat...
2 listopada 2018
+2
-3
f9d-cc0
~ WWW  do ~ co za tupet   Czyżby kolejna intryga i szukanie winy P. Agnieszki. Zachęcam do rozmowy z rodzicami, którzy przekażą ci co wymyślili przeciwnicy P. Agnieszki i kto wymyślił plotkę o zamykaniu szkół aby oczernić P. Agnieszkę. Jej prawem jest przedstawiać prawdę i protestować jeśli ją oczerniacie.
W tym świetle nie pisz więcej o krystaliczności P. Jacka
2 listopada 2018
+9
-7
d90-686
~ co za tupet   od początku kampani P. Jacek był szkalowany wymyślono między innymi: ze uciekł z G. Czarna, że nie mieszka w Rakszawie, że jest skorumpowany, że inwestycje to buble, że jako prawnik nie powinien się nimi zajmować, że Kulowa to jego ciotka ze wykorzystuje energokomm, gminę do kampani ze mieszka w Rzeszowie i jeszcze wiele innych głupot a nawet to ze ze salą teatralną ma brzydki kolor..... przez 3 tygodnie na Lancut gada na P. Jacka było wylewane morze Hejtu a jego banery i plakaty były niszczone w tym w sobotę w nocy przed 1 tura, mimo to P.Jacek apeluje o wzajemny szacunek w prowadzeniu kampani, a tym czasem na ulotce P. Agnieszki czytamy że padła ofiarą intryg i oszczerstw ze strony ... konkurencji.....
I tak się zachowuje "Pani od kultury"....?????
2 listopada 2018
+13
-6
425-4e4
~ SK  do ~ Zniesmaczony   o tak wybudowano dużo rzeczy w tym wiele samowoli faktycznie jest sukces... sukcesem też jest liczba fikcyjnych firm zarejestrowanych w Rakszawie a pan. Jacek chce je promować...
place zabaw, orlik to rzecz która jest w każdej gminie i dziwne byłoby gdyby w Rakszawie tego nie zrobiono
Sukcesem też jest zaśmiecanie lasów, zdziwilibyście się widząc śmiecie z Włókniarza i cmentarza gdzie zostały wywalone.....
Widok całego stawu pokrytego zdechłymi rybami myśle że też by wam przypadł do gustu, stawu który powstał samowolnie wykopany
Dużo gmina zrobiła faktycznie, nazbierało się tego trochę...
31 października 2018
+12
-12
425-4e4
~ SK  do ~ inna   pani to już czas podziękować za te żenujące wpisy, pokazała pani swój poziom....
31 października 2018
+6
-12
59e-823
~ mieszkaniec1   To forum jak widac straciło na wiarygodności. Szkoda to czytać. Nagle przy niektórych postach przez noc pojawia się +85 ? albo -40 ? Mam nadzieję że ruszycie głowa i nie dacie się nabrać na propagande.
31 października 2018
+6
-3
f29-f39
~ Karol   Nie wdaję sie w pyskówki jednak zgadzam się że szkoły powinny zajmować się uczeniem i wychowywaniem naszych dzieci a nie wchodzeniem w kampanię wyborczą i namawianiem do głosowania za P. Szubartem. Dla mnie jako rodzica jest to bardzo dziwne. W pierwszej turze głosowałem na P. Wróbla jednak w drugiej zdecydowanie zagłosuję na P. Rzepke. Przekonał mnie do tego sposób działania P. Szubarta. Nie mogę zgodzić się na wykorzystywanie w tych wyborach szkół, energokomu i urzędu gminy do agitacji i walki z przeciwnikiem. Taki to styl... Wójt nie może mieć takiego stylu.
31 października 2018
+52
-18
ObywatelGC   Popieram Pana Jacka Szubarta. To jest mój wolny wybór. Proszę o zminusowanie posta przez obóz pani Kandydatki bo tak wam nakazuje !
31 października 2018
+11
-12
3fd-28e
~ Mieszkanka   Ludzie, jestem przerażona faktem do jakiego stopnia posuwacie się w tej dyskusji. Obrażacie wszystko co popadnie, krytykujecie obydwoje kandydantów i mieszacie innym osobom w głowach. Bo co taki Janusz wchodzący z ciekawości na ten portal ma stąd wynieść? Poziom do jakiego zniża się zespół Pani Agnieszki jest ogromnie niski, minusuje nawet wypowiedzi, które nie tylko obrażają ją jako kandydatkę, ale również te, które pokazują szczerą prawdę. Nie dajcie sobą manipulować, wybierzmy wspólnie kogoś, kto mądrze i z ogromną wiedzą będzie mógł rozwijać naszą gminę. Ja, oraz cała moja rodzina popieramy Pana Jacka Szubarta! I zachęcam was do podjęcia takiej samej decyzji. (Zobaczymy jak szybko komentarz, który nie obraża nikogo tylko pokazuje prawdę zostanie zminusowany, niech to również da wam do myślenia)
30 października 2018
+9
-26
06a-f17
~ inna   zbieżność inicjałów i programu przypadkowa
minusujcie ile chcecie;p
w założeniu ten skecz nie miał nikogo urazić bawcie się dobrze
pozdrawiam
30 października 2018
+15
-25
06a-f17
~ inna   post scriptum
J-pani A najważniejsze pytanie-jak pani ocenia swoje poparcie?
A- Wygram na pewniaka Rysiu klika i klika już tydzień nie śpi
koniec;))))))
30 października 2018
+17
-31
06a-f17
~ inna   debata cz trzecia podsumowanie
J Pani A no ciężko mi się spierać z moim własnym programem tylko wzbogaconym o :ochy i achy:
nie wiem co powiedzieć normalnie odebrało mi mowę powiem pani że to genialne było tylko szyte zbyt grubymi nićmi -to się nie uda
A Panie J pan też nie jest bez winy bo jak pana w tym błocie taplali to mi się buciki pobrudziły i co teraz -kto mi je wyczysci-bleee....
koniec
taki skecz pozdrawiam:)
30 października 2018
+16
-32
06a-f17
~ inna   debata część druga
J- pani A jest pani idealną....?
A-Żoną, Derektorkom oczywiście , a może nawet i Wójtową ,Wójciną lub jakoś tak sama nie wiem:((
J-Jaki ma pani program ?
A - Taki jak pan tylko lepszy:)
J-Nie rozumiem proszę coś bliżej nam objaśnić.
A- wez se pan swoją ulotke i poczytaj ja mam to samo tylko lepsze-czego tu nie rozumieć. Poza tym jestem dobra miła i sympatyczna czasem nawet mondra jestem no
cdn
30 października 2018
+17
-33
06a-f17
~ inna   szkoda że na tym poziomie nie ma mozliwości przeprowadzenia debaty
wyobrażam sobie jak by to wyglądało;p
A- wyborcy moi kochani jestem dobra miła i sympatyczna;wrrr...
J- pani A to ja oddam moj czas jednak poczekam na swoją kolej:(
A- wrrr... to dobrze.Tak ogólnie to miła babka ze mnie taka normalnie że hej:))
J-pani A podobno w swoim programie głosiła pani żę w 160 przypadkach otrzymała pani dofinansowanie z UE?
A- a co niewyrażnie było napisane wrr...?
J- wyraznie wyraznie.Tak tylko zapytam ile z tych wniosków sama pani napisała?
A-2 jeden na papier do ksero a drugi na papier do d...
cdn
30 października 2018
+18
-35
b92-4e5
~ Zniesmaczony   Popatrzcie ile w ciągu kilku ostatnich lat wyremontowano lub wybudowano dróg , chodników.Oświetlono je także. Zrobiono place zabaw ,boiska sportowe.
Wyremontowano szkoły , remizy.
Drogi i chodniki są odśnieżane w zimie od samego rana żeby było łatwiej wydostać sie rano z domu.
i tak ktoś powie że nic się nie dzieje
Hejtujcie dalej -powodzenia przynajmniej będzie wesoło jak w kabarecie;p
30 października 2018
+17
-36
b92-4e5
~ Zniesmaczony  do ~ Mieszkaniec Gminy   człowieku o czym ty bredzisz sam na własne oczy widziałem jak pracownica gops w zamian za obiecany awans zdziera plakaty p Szubarta jeszcze przed 1 turą wyborów i śmiesz twierdzić że UG faworyzuje P. Szubarta opamiętaj się!!!
30 października 2018
+15
-30
73b-5d6
~ ;-D   Państwo Rzepka i Szubart powinni dostać jakąś gażę za reklamę portalu :D
30 października 2018
+3
-3
425-4e4
~ SK  do Obojętny   uważasz że jak Szubart wygra to zwolni pracowników gminy? zwłaszcza tych nie kompetentnych? wydaje mi się że nie.
Ale myśle że zrobi to p Agnieszka.
Wiesz jak wygląda składanie skarg u pana Szubarta?
jak walenie głową o ścianę, rodzi się tutaj pytanie dlaczego tak jest ? może jakiś interes ma w tym p. Jacek by pewne brudki nadal były......
30 października 2018
+5
-13
425-4e4
~ SK  do ~ Mieszkaniec Gminy   nie od dziś wiadomo że w gminie p. Agnieszki nie cierpią...
i wiecznie robili jej problemy.
co mogłem zauważyć będąc kilka razy w Goku i widząc jak przychodzą paniusie z gminy z listą zadań do zrobienia, przy tym prezentując swoje chamskie zachowania ...
30 października 2018
+29
-12
a7f-d9e
~ Rodzic   W programie pana Szubarta tak naprawde niby programie który nie był z nikim konsultowany jest podzielenie szkoły nr jeden. Uwazam że jest to bardzo niedobry pomysł dla, uczniów, rodziców i szkoły. Inwestowanie w stary budynek gimnazjalny jest jak inwestowanie w stary dom, on ciągle będzie stary. Powininnismy myśleć o szkole 21 wieku. Remont sali teatralnej nadzorowany przez pana Szubarta jest dowodem że wydane pieniądze na obiekt nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Sala teatralna jest brzydka i niefunkcjonalna. Niestety prawda jest to, że część dyrektorów i pracowników urzędu oficjalnie prowadzi kampanie panu Szubartowi. Na Facebooku można zauważyć, kto udostępnia na swojej tablicy, posty wyborcze napisane przez pana Szubarta. Jest to nieczysta kampania. Głosowałam na pana Wróbla, teraz na pewno swój głos oddam na panią Agnieszkę. Trzeba skończyć z tymi układami
30 października 2018
+85
-52
b92-4e5
~ Zniesmaczony  do ~ Wydrzanin   Wydrzanin tak z innej beczki;p
Odpowiedz na pytanie-Co robią Wydrzanie z największą częścią zebranych przez siebie grzybów?
A-suszą
B-marynują
C-...
30 października 2018
+4
-3
289-7e8
~ Julek   To są stare metody (wiecie kogo). Tak samo było czery lata temu i 8 lat temu. Były puszcane plotki zaraz przed wyborami tak żeby nie mozna jej było odkręcić. Takie okłamanie ludzi
30 października 2018
+132
-94
289-7e8
~ Julek   Tak to co pisze Wydrzanin to prawda w wielu innych miejscach ta plotka jest wznawiana.
30 października 2018
+95
-60
ffc-498
~ Wydrzanin  do Obojętny   Pan Szubart jednak dalej stosuje brudne metody i kontynuuje rozpowiadania plotek. Dzisiaj byłem świadkiem jak jego radny z Wydrza wznowił plotki i straszył ludzi zamykaniem szkoły jak na wójta przejdzie Pani Rzepka. Bardzo dobrze że ukazała się ulotka Pani Rzepka bo ludzie dowiedzieli się o podstępach. Ta ulotka pokazała intrygi i kłamstwa. Jestem z Wydrza i bardzo mi wstyd że moja miejscowość postawiła na takiego radnego. W moich oczach Pan Szubart całkowicie stracił honor. Jak taki człowiek może być kandydatem na wójta?
30 października 2018
+52
-26
ffc-498
~ Wydrzanin  do Obojętny   Zabrzmiało groźnie dla pracowników urzedu gminy
30 października 2018
+9
-4
Obojętny   Witam,
Piszę pierwszy raz na tym forum. Zaznaczam na początku, że w pierwszej turze wyborów głosowałem na P. Wróbla. Znam dobrze zarówno Panią Rzepkę i Pana Szubrta. Z Panem Jackiem współpraca układała mi się zazwyczaj poprawnie, raz tylko w małej sprawie nie wywiązał się z obietnic ale ogólnie jest ok. Podczas współpracy w Panią Agnieszką zauważyłem jej dwa oblicza. Pierwsze to takie, w którym wszystko idzie po myśli Pani A. i wszystko i wszyscy są super, natomiast drugie to takie, że jak ktoś ma odmienne zdanie od PAni A. i chce coś zrobić inaczej to Pani A. zmienia się nie do poznania. Pyskowanie, obrażanie się, pretensje o wszystko. Dodatkowo źle na jej wizerunek wpływa fakt, że bardzo nieprofesjonalnie podeszła do oskarżania w swoich ulotkach kontrkandydata. Pan Szubart nie stosuje takich metod, co świadczy o jego poziomie. Pani A. nie posiada tego najważniejszego, czyli charakteru do kompromisu, co jest bardzo ważną cechą w polityce. Podsumowując to wszystko to teraz zagłosuję na Pana Jacka bo gość jaki jest to jest ale parę lat już pracuje w tym urzędzie i zna się na rzeczy i wie co należy poprawić.
A poza tym to uważam, że połowę urzędników z naszej Gminy to trzeba zwolnić (z GOPSu wszystkich!) i przyjąć takich co mają kompetencje a nie "plecy"!!!
30 października 2018
+46
-52
Obojętny   Witam,
30 października 2018
+1
-2
Obojętny   ...
30 października 2018
brak ocen
8a3-563
~ Mieszkaniec Gminy   Też przeglądam od jakiegoś czasu to forum i widzę, że te usilne usprawiedliwienia kandydata nic nie dają. Na tym forum jest dużo osób zangżowanych aby odkręcić problem. Widać, że na siłę chce się usprawiedliwić sytuację, która wystąpiła w kampani kandydata i wytworzyć jakiś wirtualny mit winy kandydatki. Jak większość osób niezdecydowanych zagłosuję za Panią Agnieszką. Przesądziło o tym usilne zangażowanie UG po stronie kandydata - a przecież urząd na który płacę podatki powinien być bezstronny. Przesądziło o tym również wplątanie do kampani szkół i zaangażowanie po stronie kandydata przedstawicieli tych szkół. Szkoły powinny być poza taką kampanią.
30 października 2018
+157
-115
26f-323
~ Mieszkaniec Gminy   Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.Te wszystkie bajki,wyssane z palca oskarżenia czy próba zmieszania z błotem Kandydata przyniosą wręcz odwrotny skutek od zamierzonego.Teraz już troszkę za pózno na kampanię miłości i dobroci.Jakość i treść wpisów na temat Kandydatów przesądziła o tym,że podobnie jak znakomita większość niezdecydowanych zagłosuję przeciwko takiemu sposobowi wygrania wyborów za wszelką cenę.
Mój pierwszy i zarazem ostatni wpis pozdrawiam.
Głosuję PRZECIWKO pani Agnieszce
30 października 2018
+11
-18
01b-8e8
~ Mieszkaniec   Kobieta ma (łeb na karku) wie co robi i robi to mądrze potrafi kierować ludzmi a nie manipulować pani Agnieszka podoła na tym stanowisku i da radę popieram ją w 100%.
29 października 2018
+24
-14
425-4e4
~ S   Żałosne jak mało wiecie o swojej wioseczce. Na dzień dzisiejszy browar produkuje swoje syfiaste piwo na bazie źródlanej wody, a rakszawiacy dostają w kranach chlorowany syf. Nikt nie ma pojęcia ile wody ŹRÓDLANEJ marnuje browar na piwo które nie jest warte grosza, nie wspominając o tym ile piwa idzie w kanał .....
29 października 2018
+6
-5
46d-dfa
~ taki ktoś  do ~ rakszawianin   Jako wyborca Pana Wróbla, sam wcześniej krytykowałem styl kampanii pani Rzepki, ale puszczenie w obieg takich plotek jest niedopuszczalne. Za chwilę dojdziemy do przysłowiowych cyklistów.
29 października 2018
+11
-3
3b3-321
~ rakszawianin   Chodzą plotki,że kampania P. Rzepki finansowana jest przez Van Pur? I chodzą plotki, że jak ona wygra to odsprzeda im wodociągi a co za tym idzie, my jako mieszkańcy stracimy na tym , bo podniosą cenę za wodę i kanalizację. W każdej plotce jest coś z prawdy.
29 października 2018
+4
-12
425-4e4
~ SK  do ~ mieszkaniec   Po co to pisać tyle razy? a po to aby tacy ludzie jak ty i reszta dowiedzieli się prawdy i mieli świadomość co się tutaj dzieje. Widzę że nic nie wiesz o tym i wypisujesz bzdury, wprowadzając innych w błąd. komornik nie może zlecić rozbiórki budynku, ale co ty o tym możesz wiedzieć, robi to inspektorat budowlany. Sprawa nie toczyła się w sądzie tylko, w inspektoracie, zostały rozebrane tylko dwa obiekty./reszta zostanie rozebrana jak skończą się kolejne postępowana, jednakże do dnia dzisiejszego te obiekty sa wykorzystywane. Sprawą piaskowania trwa już parę lat, 6 -5 lat i dopiero teraz zajęła się nią policja, zdziwiłbyś kto został wezwany na przesłuchanie ;), po nie skutecznych kontrolach z gminy, ochrony środowiska... od wielu lat były składane skargi min do gminy, gmina wiedziała co się tam dzieje i nie skutecznie reagowała. Rakszawiacy powinni wiedzieć o takich rzeczach ponieważ jest to pewnego rodzaju przyzwoleniem na bezprawie! Pan Jacek był o tym informowany..
28 października 2018
+14
-7
eda-098
~ mieszkaniec  do ~ SK   Już nie da się tego czytać! Po co pisać o tym po kilkanaście razy! Nie ma już innych argumentów i to prawdziwych?Przecież była sprawa w sądzie ( i to się ciągnęło prawie dwa lata) i po wyroku komornik nakazał rozebranie tego. Czego wy chcecie od P. Jacka Szubarta. Przecież on nie jest odpowiedzialny za całe zło ,które toczy się w Rakszawie! Są osoby,które dużo dłużej pracują w gminie niż on .I co zrobili? Widać,że sztab P. Rzepki ciągle wypisuje bzdury!!! W ten sposób nic nie wskóracie!!!! Mieszkańcy Rakszawy też potrafią myśleć.
28 października 2018
+4
-10
425-4e4
~ SK   Widzę ze pan Jacek ma konkretny plan. Odnośnie strefy ekonomicznej, która ma przyciągnąć nowych przedsiębiorców - czy będzie pan się liczył z mieszkańcami ? Gdzie ma być ta strefa? Czy będzie tak jak teraz, setki skarg od PARU LAT dotyczących nie uczciwej firmy usytuowanej na Mościnach która truje od lat okolicznych mieszkańców szkodliwym tlenkiem niklu z nielegalnej piaskowni.
Nie wspomnę tu DALEJ o budynkach przemysłowych zbudowanych bez zezwoleń, o reszcie już nie wspominając .
Teraz pan zapewne opublikuje dane tej firmy, jako promowanie jej usług oczym pan pisze na swoim profilu fb, czy to jest uczciwe? Pójdzie pan na rękę tym oszustom ?
28 października 2018
+11
-4
b22-2f5
~ Drwal   Trzy , cztery osoby (na przemian) ze sztabu Pana Szubarta ha ha ha.. cały czas dyżuruje na tym forum aby jątrzyć i podsysać atmosferę. W niektórych momentach piszą do samych siebie. Ludzie nie dajcie się prowokować, nie dajcie się wciągać w tą grę. Pozdrawiam wszystkich optymistów - jutro będzie lepsza pogoda. Wszystkiego dobrego dla obu kandydatów.
28 października 2018
+18
-10
022-62e
~ znawca   o w tym miejscu https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/181006#geo_mayor_stat
adres zamieszkania P.Rzepka pisze że Rakszawa choć są to Dąbrówki, myślę ze system przyjął by odpowiedź Dąbrówki :-))
P. Rakszawianin znalazł kolejną sensację ze komitet Szubarta jest zarejestrowany w Rzeszowie więc tam się przeniósł - nie odróżnia siedziby komitetu od miejsca zamieszkania, chodź pod poprzednia sonda gdzie który kandydat mieszka ktoś tłumaczył że P. Rzepka podała Rakszawe jako miejsce zamieszkania bo tam jest siedziba komitetu....., pisał do mnie więc mu udzielilem odpowiedzi,
ja odpoczatku trzymam się prawdy, tylko gdy niektórych komentarze są wybitnie hejterskie, odpowiadam, przedstawiając fakty a trzeba przyznać ze duzoooooo wypowiedzi trzeba prostować......
pozdrawiam wszystkich miłej niedzieli :-)
28 października 2018
+3
-7
892-947
~ Rakzawiak  do ~ znawca   Człowieku nie wnosisz nic konstruktywnego do tej dyskusji. Sam drążysz temat więc przyjmij do wiadomości system rejestracji kandydatów nie przyjmuje miejsca zamieszkania więc skoro zameldowany jest w Rakszawie to musi wpisać Rakszawa. Pokaż w którym miejscu w opisie kandydata widnieje informacja, że mieszka w rakszawie (pisze jedynie że jest związana z rakszawą). Człowieku ogarnij się i czytaj ze zrozumieniem, a jak nie masz pojęcia o czym mówisz to zamilcz bo krzywdzisz nieprawdziwymi informacjami innych ludzi
28 października 2018
+8
-5
022-62e
~ znawca  do ~ rakszawianin   jedynie pograzasz się coraz bardziej i bardziej...
cały czas dyskusja toczyła się o tym gdzie "mieszka" dany kandytad na wójta a Ty wyjeżdżasz z hasłem ze sztab wyborczy mieści się w Rzeszowie :-))))), tak sztab wyborczy mieści się w Rzeszowie, co nie zmienia faktu ze p. Agnieszka mieszka w Dabrowkach a do oficjalnych dokumentów przy wyborach podała Rakszawa, raczej nikt nie nocuje w siedzibie komitetu....:-))))a tym bardziej nietrzyma tam rodziny:-)))))......
28 października 2018
+6
-7
46d-dfa
~ taki ktoś   Pani Rzepka miała kilka dni na zmianę retoryki swojej kampanii. Niestety, dzisiaj rozdawana ulotka potwierdza, że dalej brnie w tą uliczkę; dalej uderza w emocjonalne, cierpiętnicze tony. Jeśli wygra, to jak ona będzie się zachowywać jako wójt? Będzie małostkowa, wyczulona na słowa krytyki, pamiętliwa? Jeśli otoczy ją jeszcze stadko klakierów, którzy odpowiednio będą przekazywać jej informacje "ze wsi", to czarno to widzę. Być może Pani Rzepka jest kompetentną osobą, na pewno jako dyrektor Goku, ale psychologicznie nie jest przygotowana do objęcia takiego stanowiska.
28 października 2018
+14
-11
d00-f04
~ rakszawianin  do ~ znawca   w ramach faktów to sztab pana kandydata mieści się w Rzeszowie więc chyba się tam przeniósł
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/komisarz-wyborczy-w-rzeszowie-i/komitet-wyborczy-wyborcow-w-trosce-o-gmine-rakszawa-10591#candidates_stat
28 października 2018
+6
-5
01b-8e8
~ Ja  do ~ ha   Do koryta to sie dobija rywal Pani Agnieszki na siłę ale mam nadzieję ze się mu nie uda i wygra dobro prawda i szczerosć.
28 października 2018
+13
-12
035-02c
~ ha   P.Rzepka nie odpuszcza walczy o koryto w niedziele od samego rana. I tak z tego nic...
28 października 2018
+7
-12
bcb-bec
~ wyborca   Panie Jacku jak pan chce wdrażać swoje ambitne plany skoro poległ pan na banalne rzeczy jak progi zwalniające. Czy to czasem nue oana praciwnicy to montowali a następnie po paru tygodniach zdemontowali.....
28 października 2018
+11
-7
b92-4e5
~ Zniesmaczony   Mieć nadzieje.Cóż to znaczy? Niby dużo a jednak to zbyt mało.
Zbyt mało żeby PR Kandydatów dał sobie na wstrzymanie.
P.Rzepka powinna powstrzymać swoje ogary ponieważ tak jak ktoś tam wcześniej wspomniał znakomita większość niekorzystnych i nieprawdziwych często wpisów nt P. Szubarta pochodzi od nich.
P.Szubart udowodnił swoje racje.Pomówienia i domysły na jego temat okazały się fikcją.
Tak sobie pomyślałem że Ci Kandydaci na wójta gminy będą od siebie zależni nieważne kto wygra.Przegrana osoba powinna zrezygnować ze stanowiska?
Po sztabie P.Rzepki spodziewałem się szczerze mówiąc zmiany taktyki o 180' Sądziłem że wyciąganie niby brudów nie pomogło to teraz będzie robienie z siebie ofiary, płacz i tupanie nóżkami.
Powiem jedno- mylą się ci którzy myślą że forum i hejt dadzą przewagę w wyborach-wyborcy już dawno zdecydowali
Idżmy na wybory tłumnie i głosujmy zgodnie z tym czego oczekujemy.
27 października 2018
+8
-6
46d-dfa
~ Voice  do ~ inna   Dokładnie tak. Widać tu różnicę klas kandydatów. Panie Jacku masz mój głos.
27 października 2018
+12
-8
022-62e
~ znawca   mi właśnie też się wydawało, że akuna próbuje coś namieszać... nie trzyma się faktów i zaraz będzie ze na P.Rzepke jest Hejt.
27 października 2018
+3
-3
449-0da
~ inna   Też mogę zapytać bo ponoć z kandydatki jest taki dobry zarządca
Czy jak kandydatka nawiedzała mieszkańców to była na urlopie czy to tak w ramach swojej pracy?
Czy wydając na koncert kilkadziesiąt tys złotych dla max stu widzów to dobre zarządzanie publicznymi środkami?
w tym samym roku w medyni głogowsiej na pikniku garncarskim przewinęło się kilkanaście tys ludzi;p
Pasjonada pomysł sam w sobie fajny realizacja beznadziejna czy można było lepiej to zorganizować?
Rysiu czekam na odpowiedzi na pytania ponieważ jestem ich ciekawa
pozdrawiam
27 października 2018
+9
-8
449-0da
~ inna   Rysiu daj już spokój. Porównojąc ilość i treść hejtu sięgneliście już dna.Teraz to wygląda tak że na P. Jacka próbowaliście wylać wiadro pomyj natomiast P. Agnieszce szklanka mętnej wody ledwo pobrudziła buty. P Jacek nie wystarczy że odparł wasze pomówienia to w dodatku wykazał się klasą i poprosił o zaprzestanie
wpisywania niekorzystnych postów na temat swojej kontrkandydatki
27 października 2018
+10
-7
ffc-498
~ PP  do ~ mieszkaniec1   Niestety macie problem, bo mieszkańcy całą tą intrygę potwierdzają. Przedstawianie teraz oświadczeń i wybiegów PR- owskich nic nie zmieni- "mleko się rozlało".
27 października 2018
+8
-5
73b-5d6
~ mieszkaniec1  do ~ PP   Jakoś nikt oprócz komitetu p. Rzepki nie słyszał o tym że ma ona rzekomo zamykać szkoły. Ja napewno tego nie słyszałam.
Następny fake news. Ludzie trzymajcie się faktów. Tyczy się obu stron.
Mi osobiście oświadczenie p. Szubarta bardzo się podoba. P. Rzepka widząc co niektórzy tu wypisują na temat p. Jacka też powinna zachęcać do zakończenia tej obustronnej nagonki. Szanujmy się. Merytoryczna dyskusja i fakty to klucz do właściwej debaty.
27 października 2018
+7
-7
ffc-498
~ PP  do ~ akuna   Do "akuna" i do "mieszkaniec"
Jednak oświadczenie Pana Jacka Szubarta na facebooku to tylko przykrywka PR- owska nie mająca pokrycia w rzeczywistości. Dalej aktywiści komitetu Pana Szubarta robią nagonkę i intrygi w które chcą wmieszać Panią Rzepka.
Podobna sytuacja była przed pierwszą turą wyborów gdy aktywiści poszli do rodziców i puszczali plotki że Pani Agnieszka chce zamykać szkoły. Jak można tak kłamać i oczerniać?
27 października 2018
+10
-7
a9d-5c6
~ mieszkaniec  do ~ PP   To co się dzieje na forum to jakaś dziecinada. Widać,że przeciwnicy Pana Jacka Szubarta nie zaprzestają swoich intryg, natomiast Pani Rzepka obarcza winą innych za jej niepowodzenie w pierwszej turze - nieładnie ( widać,że myślała od razu o wygranej) nie ma lekko!!! Aby wygrać trzeba dać coś ludziom w zamian a nie puste obietnice ( papier przyjmie wszystko) a tak nawiasem mówiąc to ciekawe kto finansuje kampanie Pani Rzepki? cytuję P.Rzepkę:"Podjęłam również wyzwanie zmiany standardów zachowań, wyeliminowania intryg, oszczerstw i angażowania jednostek gminnych do prowadzenia kampanii wyborczej, bo uważam że najwyższy czas przeciwstawić się takim postępowaniom w naszej Gminie". Politycy zawsze myślą,że społeczeństwo jest ciemne!!!! i tu się bardzo mylą!!! Mieszkańcy Rakszawy nie są jakimś zaściankiem i potrafią logicznie myśleć. Rakszawaiacy pójdźmy wszyscy do urn i głosujmy! Czas na zmiany i to na lepsze!Ja i moja rodzina oddamy swoje głosy na P. Jacka Szubarta.
27 października 2018
+12
-9
022-62e
~ znawca   o tej szkole nie słyszałem, rozwiń temat, tylko żeby się nie okazało ze to jakiś fake news...
trzymajmy sie faktów
27 października 2018
+3
-0
f42-d37
~ akuna   Pani Rzepka była inicjatorką zamknięcia placówki oświatowej w Łańcucie. Młoda a już taka bezwzględna ...co w takim razie zrobi jak będzie mieć władzę w rękach.. Pomyślcie Rakszawiacy.
27 października 2018
+9
-8
b92-4e5
~ Zniesmaczony   Witam znowu troszkę mi zeszło ponieważ byłem zainstalować kamerkę
z podglądem na jedną z tablic ogłoszeniowych.
Kamerka bedzie działać do dnia wyborów i każdy filmik zawierający
fakt usuwania plakatów wyborczych niezależnie od kandydata którego reklama zostanie usunięta zostanie opublikowany na popularnej stronce :)Oczywiście z zamazaniem twarzy itp.
Uczciwe wybory-Powodzenia
26 października 2018
+4
-4
1d9-bdd
~ inna   oj tam oj tam najwyzej jaselka beda 2 razy w roku
26 października 2018
+8
-7
9d2-ccc
~ Pani A  do ~ PP   Widać że ty też jesteś osobiście zaangażowany jak KAŻDY kto pisze na tym forum. A tak wgl to MATERIAŁY WYBORCZE usuwają KOMITETY WYBORCZE a nie UG!
26 października 2018
+6
-5
b92-4e5
~ Zniesmaczony   Przejeżdżałem przez wioskę tak jak robię to codziennie.
Mam oczy więc widzę-proste .
Nie sądzę aby służby sprzątające pracowały w piątek w nocy
26 października 2018
+7
-5
ffc-498
~ PP  do ~ Zniesmaczony   Myślę że nie jest to Twój pierwszy wpis (tylko inne IP), jeśli jechałeś przez wieś aby sprawdzać wszystkie plakaty to jesteś w to zaangażowany.
Uporządkowanie tablic ogłoszeniowych należy do UG więc tam trzeba zapytać.
26 października 2018
+6
-5
8f0-e4b
~ RAKSZAWIAK BIS   czytam to forum i i oczy przecieram ze zdumienia jak można tak hamsko oczerniać Pana Szubarta - widać , że "wszystkie ręce na pokład " w komitecie Pani Agnieszki.
Pozwólcie mieszkańcom na merytoryczną dyskusję i na końcu wybrać najlepszego wójta - chyba powinno być dla wszystkich oczywiste , że dobro naszej małej ojczyzny powinno być ponad podziałami.
26 października 2018
+12
-8
9d2-ccc
~ Pani A   Panie Jacku jesteśmy z Panem. Nie dajmy się hejterom i fake newsom ! Sprawiedliwość i dobro w końcu zatriumfuje.
26 października 2018
+11
-8
01b-8e8
~ Firma   Pani Agnieszko jestesmy z Panią dobro musi wygrać i wygra.o
26 października 2018
+11
-9
b92-4e5
~ Zniesmaczony   Witam zacznę od tego że to jest mój pierwszy wpis i nie doszło by do niego gdyby komentarze na tym forum miały przyzwoity poziom.
Wymienię może w punktach żeby było bardziej przejrzyście co mi się nie podoba.
1.Da się zauważyć że sporo wpisów negatywnych na P. Szubarta jest
pisanych tą samą ręką z kilku nicków-taki sam styl taka sama pisownia itp.
2.Nie podoba mi się jako mieszkańcowi Rakszawy to że brudna polityka także do nas dotarła-w piątek pod wieczór przed 1 turą
jechałem przez wioskę na większości tablic ogłoszeniowych widać było plakaty obojga kandydatów natomiast przejeżdżając w sobotę rano tablice były "wyczyszczone" nawet z reklam pozostały tylko plakaty P. Rzepki-przypadek- nie sądzę ponieważ te same plakaty wiszą do dzisiaj niezniszczone natomiast plakaty P. Szubarta zniknęły tuż przed ciszą wyborczą.
26 października 2018
+9
-6
ffc-498
~ PP  do ~ ha   A P.Szubart po co pcha się do władzy? Chyba po to aby zamieść pod dywan i utajnić to co trzeba ukryć tak aby mieszkańcy za dużo się nie dowiedzieli.
26 października 2018
+12
-7
96f-197
~ ha   P. Rzepka niech robi to robi i nie pcha się do władzy dla kasy...
26 października 2018
+8
-11
b78-293
~ woborca w szoku  do ~ Rakszawa   Z mojej strony zadziała na pewno. Pozdrawiam.
26 października 2018
brak ocen
d7e-ee0
~ Rakszawa  do ~ Wyborca w szoku   Jak najbardziej jestem za tylko żeby to w obydwie strony zadziałało
26 października 2018
brak ocen
b78-293
~ Wyborca w szoku  do ~ Rakszawiak   Proponuje dać sobie na wstrzymanie. Wybory wyborami a potem szara rzeczywistość.
26 października 2018
+4
-0
cfb-0a1
~ SK   Beznadziejna mentalność Rakszawiakow, zamiast zająć się istotnymi faktami i ocenić obiektywnie kandydatów, którzy już tu chwile są to zajmujecie się ***** Oceniacie zdjęcia, adresy i wysuwacie mętne podejrzenia.
Piszecie o machlojkach? Zapytajcie się KANDYDATA co zrobił z samowolami na Moscinach, dlaczego nielegalna piaskowania działała kilka lat, dlaczego śmiecie są wywalane do lasu, robione są nielegalne wysypiska, co z segregacja śmieci, dlaczego ludzie ktorzy nie przestrzegają regulaminu dofinansowania na panele słoneczne, kotły nie są skreślani jak powinno być, co z wysunięciem konsekwencji od ludzi którzy dopuszczają się takich rzeczy?Skargi płyną nie od dziś, a od paru lat i przepraszam bardzo ale nie widzę aby coś byłoby robione w tym kierunku, a przynajmniej nie jest to skuteczne.
Może czas aby społeczność trochę zdała sobie sprawę z nie których rzeczy ?
Po co jest prawo jak nie którzy są ponad nim ?
Czy uważacie ze to jest wporzadku ?
26 października 2018
+12
-3
b78-293
~ Wyborca w szoku  do ~ Rakszawiak   Pudło. Znajduje się w GOK-u
26 października 2018
+4
-6
b78-293
~ Wyborca w szoku  do ~ Rakszawiak   Człowieku piszę tu pod jednym nickiem - i jest to mój pierwszy post na TYM forum. Nie napinaj się tak i nie oczerniaj innych. Być może ktoś inny również korzysta z publicznego wi-fi tak jak ja. Bo takiej sytuacji nie mozesz wykluczyć !
26 października 2018
+4
-4
ec9-1b9
~ Rakszawiak   Swoją drogą ciekawe czy adres komputera z którego zamieszcza pan Wyborca w szoku czy też 7 nie znajduje się w UG
26 października 2018
+9
-3
f9d-cc0
~ Wyborca  do ~ Wyborca w-szoku   Twojego głosu nie straciła bo od początku (poprzednie forum) byłeś za Panem Jackiem. Jeśli mówi o nagonce to ja widzę następne intrygi na temat Pani Agnieszki tworzone przez obóz Pana Jacka
26 października 2018
+9
-4
d7e-ee0
~ Rakszawiak  do ~ Wyborca w-szoku   a może ~ 7(b78-293 to taki obrazek koło nicku)? Zdecyduj się pod jakim nickiem chcesz występować.
Od samego początku tego forum plujesz na panią Agnieszkę, sam rozpętałeś tę brudną kampanię a teraz stawiasz stanowcze NIE!? Człowieku ogarnij się. Nie mogła stracić twojego głosu bo nigdy go nie miała
26 października 2018
+9
-4
b78-293
~ Wyborca w-szoku   Czyżby p. Agnieszka pozowaniem na ofiarę a tym samym "szczuciem" jej zwolenników na kontrkandydata chciala wygrać wybory ? No cóż. Mój głos właśnie straciła. A brudnej kampanii wyborczej - to forum wyraźnie to pokazuje - mówię zdecydowane NIE. Ogarnijcie się ludzie co wy tu wgl wypisujecie.
26 października 2018
+6
-9
f9d-cc0
~ Wyborca  do ~ znawca   Zgodnie z def. zamieszkania: Istotny jest fakt fizycznego przebywania w danej miejscowości jak i wola przebywania w niej. Musi wiązać się z tym, że miejsce to stało się ośrodkiem życia codziennego osoby fizycznej. Dane miejsce nie traci przymiotu miejsca zamieszkania wskutek dłuższego lub krótszego oddalenia się z niego, pod warunkiem, że osoba nie traci rzeczywistego związku z miejscem.
Skoro Pani Agnieszka codziennie przebywa w Rakszawie tu pracuje i przebywa u rodziców w domu rodzinnym , nie traci rzeczywistego związku z miejscem (Rakszawą) i wyraża wolę przebywania tam to oczywiście spełnia definicję zamieszkania w Rakszawie.
To zamieszanie wywołane przez ciebie to tylko zasłona dymna aby zmienić temat i odejść od rzeczy istotnych dla Gminy.
26 października 2018
+10
-5
f9d-cc0
~ Jacek   Pani Agnieszko będzie dobrze.
26 października 2018
+12
-4
3b6-465
~ Mieszkaniec   Pani Agnieszka chociaż pofatygowała się wyjść do mieszkańców razem z radnymi.. a roznoszenie programów wyborczych przez lokalnych pijaków to żenada..
26 października 2018
+13
-8
022-62e
~ znawca   no już ręce opadają, "poświadczyła by nieprawde" no właśnie poświadczyła! wkleiłem Ci link i jak wół tam pisze adres zamieszkania! nie zameldowania, nie siedziba komitetu tylko uwaga: adres zamieszkania", ADRES ZAMIESZKANIA ! Czyli jak sam przyznales poświadczyła nieprawde. a jeszcze nnie ciekawi z kat wiesz gdzie jest zameldowania? W dobie RODO.... bo ja wiem dokładnie gdzie mieszka...,
spółka każda w Polsce i świecie z pewnością każdemu wszystko udostępni.... zapytaj w USA o recepturę coca-coli na pewno Ci udostępnia. Wiesz o machlojach? Masz dowody idź na policję, prokuraturę -jeśli wiesz o przestępstwie i z pewnością masz niezbite dowody, a nie informuje są o tym organów ścigania sam jesteś przestępcą.... albo nie masz dowodów i oczerniasz kogoś bezpodstawnie również lamiesz prawo...
czarno na białym napisane, a dalej swoje interpretacje, wymysły, pomówienia......
26 października 2018
+4
-9
d7e-ee0
~ Rakszawiak  do ~ znawca   Po pierwsze faktami powinni kierować się przede wszystkim kandydaci, a nie rozpowszechniać nieprawdziwe informacje.
Po drugie w Rakszawie może te informacje się nie odbiły szerszym echem ale wystarczy, że na Wydrzu i Węgliskach. Po trzecie pani Agnieszka nigdy nie ukrywała gdzie mieszka a skoro jesteś takim "ZNAWCĄ" to zadał byś sobie odrobinę trudu i sprawdził gdzie jest zameldowana od 47 lat. Gdyby podała,że na dąbrówkach to poświadczyła by nieprawdę. Po czwarte skoro nie ma żadnych machloi to czemu spółka gminna (spółka jawna) nie chciała ujawnić dokumentów trzeciemu kandydatowi?
26 października 2018
+7
-4
d7e-ee0
~ Rakszawiak  do ~ kordian   Tak się czasem zdarza, że słownik sam zmienia domyślnie słowa. Przepraszam za przejęzyczenie skoro tak cię to razi. A co do poziomu to spójrz w lustro szowinisto. Odbierz jeszcze prawo osobom starszym i niepełnosprawnym.
26 października 2018
+1
-1
ab3-6cc
~ Rakszawianka   Głosowałam na wyborach na Panią Rzepkę, ale teraz jak widzę te oszczerstwa na Pana Szubarta to wiem, że z całą moją rodziną zmienimy swój typ. Dziwne, że oszczerstwa są skierowane tylko na Pana Szubarta chyba ktoś kto popiera Panią Rzepkę chce oczernić Pana Szubarta ludzie to jest śmieszne.
26 października 2018
+7
-10
b25-046
~ kordian  do ~ Rakszawiak   czeremcha to inaczej kocierba roslina z pachnacymi kwiatami i czarnymi owocami.Natomiast w ranczo wystepuje Czerepach--Artur Barcis.Sadze ze wyborcom na takim poziome powinno odbierac sie prawo glosowania!
26 października 2018
+0
-6
022-62e
~ znawca   komuś tu się chyba role pomyliły....
P. Rzepka teraz podaje się za ofiarę intryg.....
może parę faktów:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/181006#geo_mayor_stat -kandydatka nie wie gdzie mieszka chyba ze porzuciła męża i rodzinę w Dabrowkach, wyeliminowanie intryg..... A może jadąc do pracy zauważyliście czyich plakatów najczęściej brakuje wywieszonych na tablicach.... Wieczorem gdy wracajcie po pracy wiszą dwa a w nocy ten złośliwy "wiatr" zrywa wybiórczo plakaty jednego z kandydatów...., a kandydatka wisi dalej....
A na forum dalej kłamstwa, oszczerstwa, intrygi....
Już była ciocia wojtowa, zarzucanie ze kandydat nie mieszka w Rakszawie, buble, machloje... - co jeszcze zostanie wymyślone aby oczernic Szubarta...
Rakszawiacy są mądrzy i widzą kto prowadzi jaką kampanię i kto ma jakie doświadczenie w samorządzie.
Proszę Rakszawiacy kierujcie się faktami, a nie plotkami,
26 października 2018
+8
-12
46d-dfa
~ taki ktoś   Żadnej zorganizowanej anty kampanii, czy też jakiejś fali oszczerstw, nikt w Rakszawie nie zauważył w szerszej skali. Być może ktoś coś mylnie zinterpretował, a później na zasadzie "jedna baba drugiej babie", aż dotarło do Pani kandydat. Z drugiej strony, kreowanie się na ofiarę intrygi też jest dobrym sposobem na zyskanie przychylności wyborców, ale w merytorycznej dyskusji uciekanie się do takich zabiegów nie jest jednak wskazane.
25 października 2018
+9
-10
73b-5d6
~ :)  do ~ Rakszawiak   To był tylko żart z botów :) a tutaj zaraz agresja pojawia się, musicie wrzucić bardziej na luz. Wszędzie widzicie intrygi. Ludzie mogą mieć inne zdanie i wyrazić jakąś opinię. Jeśli kandydatka Rzepka będzie wszystko odbierała osobiście to nie będzie dobrym wójtem, bo będzie kierować się tylko osobistymi sympatiami jak poprzedniczka, czego jej nie życzę. ;)
25 października 2018
+8
-4
8a6-1df
~ pezdioch   ogarnijcie się ludzie, niechce nic pisać ale pod sondą na wójta markowej jest spokój...szanujcie się :]
25 października 2018
+6
-1
96f-f81
~ jg  do ~ Rakszawiak   Uspokój się, jesz za dużo surowego mięsa, stąd ta agresja. A tak w ogóle, to co ty jesteś przyd**as tej kobity czy masz na jej punkcie obsesje ? to pytanie retoryczne, frustracie
25 października 2018
+6
-7
620-5bd
~ Początek   Panie Szubart skoro był pan pracownikiem gminy dlaczego pan tego wszystkiego nie zrobił, nie sugerował przełożonemu co należy zrobić tylko spaliśmy przez tyle lat. Pani Agnieszka jest szansą na zmianę!
25 października 2018
+10
-9
264-41f
~ Rakszawiak  do ~ ---!!   Taki mądry/mądra jesteś anonimowo? Klasyczne świńskie działanie. Lecz się bo jeszcze trochę i sobie po pysku dasz jak się zapędzisz i nie będziesz wiedzieć który nick jest twój!
25 października 2018
+1
-3
35d-4b3
~ mieszkaniec   Powodzenia dla obojga kandydatów. Bez względu na to kto wygra napewno zrobią coś dobrego dla Rakszawy.
25 października 2018
+7
-1
73b-5d6
~ Rakszawiak  do ~ Rakszawiak   Nie ma tutaj obowiązku posiadania tego samego nicku :)
25 października 2018
+1
-4
264-41f
~ Rakszawiak  do ~ ---!!   -------?Wspomniałeś coś o botach? Po pierwsze jak zmieniasz nazwę to zmień adres IP, a po drugie tylko płytcy i ograniczeni ludzie oceniają książkę po okładce a innych ludzi po zdjęciu.
25 października 2018
+5
-2
dd6-5c7
~ wyborca   Rakszawa do boju , może po tylu latach , w końcu będziemy mieć wójta któremu zależy na naszej miejscowości.
AGNIESZKA "SZACUN" trzymamy kciuki
25 października 2018
+13
-8
73b-5d6
~ ---!!  do ~ Rakszawiak   Skoro chcą być osobami publicznymi muszą liczyć się z ocenianiem.
25 października 2018
+5
-4
264-41f
~ Rakszawiak  do ~ 7   Skoro nie są ci znani to nikt nie dał ci prawa do oceniania ludzi. Znalazł się specjalista od PR. Taki rakszawski Czerepach
25 października 2018
+5
-3
73b-5d6
~ -------?   Chyba ktoś wynajął armię botów :D
25 października 2018
+2
-4
b78-293
~ 7   do Rakszawiak, Wyborca i paździoch - drodzy panowie, a skąd wy dedukujecie, że jestem męskim szowinistą ? ja oceniam tylko że to zdjęcie nie pasuje do okoliczności. Ani ta pani ani jej konkurent nie są mi znani, chce powiedzieć tylko, że jak mówią badania stabloidyzowanego społeczeństwa, 70 procent ludzi określa innych na podstawie ich wyglądu lub kontekstu w jakim się ich przedstawia. Gdyby ta pani miała jakiś porządny sztab wyborczy to nigdy nie dopuściłby żeby w materiałach wyborczych zamieścić takie zdjęcie, bo to nieprofesjonalne. Pijar, to niestety dziś najważniejsza ze sztuk i choć też to potępiam, to niestety, takie mamy czasy - pierwsze wrażenie się liczy. To zdjęcie p. Rzepki, nadaje się do albumu rodzinnego, a nie do wyborów, choć zaznaczam jeszcze raz, że to całkiem ładna kobieta. Podkreślam, zdjęcie jest zbyt pretensjonalne, jeśli się rozumiemy ;) Wszystkich panów, i oczywiście panią Rzepke również, serdecznie pozdrawiam (przepraszam za kolejność ale w przecież jestem męskim szowinistą :)
25 października 2018
+3
-7
264-41f
~ Rakszawiak  do ~ SK   IPN Przemyśl?
25 października 2018
+2
-2
264-41f
~ Rakszawiak   Ja po takiej akcji jaką odwalił pan kandydat spaliłbym się ze wstydu i chyba bałbym się wyjść z domu żeby po ryju od kogoś nie zebrać
25 października 2018
+8
-5
425-4e4
~ SK   kilku mieszkańców korzysta z usług p. Adam Osip. ciekawe kto jeszcze.....
:) wtajemniczeni będą wiedzieć ;)
25 października 2018
+1
-1
425-4e4
~ SK   Teraz będzie zdjęcia komentować, ciekawe czego jeszcze się czepicie...
Moim zdaniem p Agnieszka ma bardzo ładne, szczere zdjęcie.
Widać ze zrobił je doświadczony fotograf, prezentacja jest ważna bo to tez świadczy o kandydacie. Uważam tez jest jest to jedyna godna osoba na miejsce wójta. Proszę zauważyć ze p Rzepka jest od urodzenia związana z Rakszawa i dała się poznać nie jednokrotnie jako przedsiębiorcza, gospodarna osoba. Realizowała wiele imprez, przedsięwzięć dzięki którym w Rakszawie cos się działo.
25 października 2018
+11
-6
dd6-5c7
~ Rakszawianka  do ~ Rakszawiak   Dokładnie tak!! Kampania wyborcza polegająca na oczernianiu kandydata.. no rewelacja.. ale człowiek inteligentny potrafi odróżnić prawdę od manipoulowania...
25 października 2018
+5
-5
264-41f
~ Rakszawiak   Panie Szubart nie wstyd panu? Myślał pan, że nikt się o tym nie dowie? No i jeszcze komisję w to wplątywać! Wstyd Panie Szubart, wstyd i hańba. Kto jak kto ale pan jako wykształcony człowiek, że nie wspomnę prawnik powinien sobie zdawać sprawę z konsekwencji takich pomówień. Wstyd!!! Chyba za dużo się pan naoglądał serialu Ranczo bo wypisz wymaluj metody Kozioła i Czeremcha, najpierw człowieka zniszczyć a potem udawać, że to nieporozumienie.
25 października 2018
+11
-4
264-41f
~ Rakszawiak  do ~ 7   Bardzo trafnie określił Wyborca, choć ja na takich typów użyłbym bardziej dosadnych określeń.
25 października 2018
+7
-0
f9d-cc0
~ Wyborca  do ~ 7   Zadziwia mnie ten Twój niski poziom, Twoje podejście wskazuje raczej na "męskiego szowinistę"
25 października 2018
+8
-1
8a6-1df
~ pezdioch  do ~ 7   Na takich ludzi jak Ty mówią-pustyka co ocenia po wyglądzie :]
25 października 2018
+4
-3
b78-293
~ 7   Pani Rzepka wysyłając to zdjęcie, chyba pomyliła wybory samorządowe z programem rolnik szuka żony. Najgorzej nie wygląda, ale jak chce wyborców wziąć na zdjęcie, to niech wyśle na golasa. Do dowodu, do paszportu, do wyborów czy nawet do tablo szkolnego załącza się zdjęcia oficjalne, z pół profilu albo in face , a nie romantyczne monidła. To trochę prowincjonalne i nieprofesjonalne. Ale w ramach pocieszenia, i tak wygląda lepiej niz ten typ
25 października 2018
+9
-17
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x