Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Zalane domy, nieprzejezdne drogi
3 ranne osoby, w tym 4-letni chłopiec
Zerwane mosty i drogi
Premier wizytuje zniszczone tereny
home > Start > Aktualności > Milion złotych dla szpitala
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2018.10.30 16:13 | aktualizacja: 2018.10.30 16:29

Milion złotych dla szpitala

Dziś Centrum Medyczne w Łańcucie odwiedziła sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko. Na konferencji prasowej poinformowano o milionowej dotacji na doposażenie szpitala.
Milion złotych dla szpitala
Milion złotych dla szpitala

-Szpital w Łańcucie prężnie się rozwija. Kolejna inwestycja prowadzona w sposób konsekwentny. Nowe oddziały uzupełnią ofertę medyczną, którą szpital ma dla swoich pacjentów- mówiła Józefa Szczurek-Żelazko

Środki z budżetu państwa

-Łańcucki szpital bardzo skutecznie zabiega o to, żeby jak najwięcej środków trafiło do budżetu Centrum Medycznego. Wspólne również działania posła Kazimierza Gołojucha, wojewody Ewy Leniart zaowocowały tak wielkim dofinansowaniem - dziękowała za skuteczną pracę personelowi szpitala Józefa Szczurek-Żelazko

Milion złotych z rezerwy państwa

Poseł Kazimierz Gołojuch dziękował rządowi za wsparcie dla łańcuckiego szpitala.

-W tym roku dzięki doskonałemu wnioskowi, który został przygotowany przez starostwo powiatowe i przez pracowników szpitala, udało się pozyskać milion złotych z rezerwy budżetu państwa na doposażenie Centrum Medycznego- poseł Kazimierz Gołojuch poinformował o wsparciu

Red
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Milion złotych dla szpitala, 3.0000 out of 5 based on 2 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red dodany
 
Odsłon: 6514
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
443-cdc
~ pezdioch  burmistrz do szpitala nic niema bo to powiatu:]
30 października 2018
+29
-0
54a-8fe
~ lin  Człowieku co Ty piszesz! Przecież w powiecie rządzą od 20 lat ci sami ludzie. To oni są odpowiedzialni za doprowadzenie łańcuckiej służby zdrowia na skraj przepaści, a Ty ich chwalisz, że wreszcie coś się zmienia.
30 października 2018
+31
-6
Ostatnio dodane komentarze
afb-ae1
~ i  do ~ Alek W.   zapytaj pielęgniarek, jak dobrze to wszystko funkcjonuje, to Ci powiedzą
31 października 2018
+8
-0
2cc-f16
~ Obywatel  do ~ Ciekawy   Lepsza jest opieka medyczna, która daje jakieś efekty. To, że być może jest miło (pojęcie względne, bo każdy może mieć inne odczucia), to za mało jeśli nie będzie efektów w postaci powrotu do zdrowia. Jaki pożytek będzie miał pacjent z przeprowadzonej operacji i miłej opieki jak za chilę umrze, bo chirurg spartaczył robotę. Miło to może być na wczasach a szpitalu ma być profesjonalnie i skutecznie.
31 października 2018
+3
-2
c2a-796
~ Edeks   A co dla Szpitala załatwił Pan Kumek? :P
31 października 2018
+4
-10
c2a-796
~ Edeks   Brawo Pan Poseł, Brawo Pani Pilawa!
31 października 2018
+7
-14
c2a-796
~ Alek W.  do ~ lin   Samorząd powiatowy ani żaden inny nie powinien zajmować się służbą zdrowie. To jest i powinna być kompetencja organów rządowych. Utrzymanie szpitala przerasta możliwości tam małego samorządu jak Powiat Łańcucki. I tu błędem jest rozwiązanie systemowe. Natomiast chwała Starości, Pani Pilawie i osobom, które się do tego przyczyniły, że Szpital w Łańcucie udaje się utrzymać i na dodatek zaczyna jako tako prosperować bo obiektywnie mają cholernie trudne zadanie. I uważam, że B. Pilawa i A. Krzysztoń i sp. i tak świetne dają sobie radę jeśli chodzi o funkcjonowanie Centrum Medycznego.
30 października 2018
+7
-16
54a-8fe
~ lin  do ~ Ciekawy   Człowieku co Ty piszesz! Przecież w powiecie rządzą od 20 lat ci sami ludzie. To oni są odpowiedzialni za doprowadzenie łańcuckiej służby zdrowia na skraj przepaści, a Ty ich chwalisz, że wreszcie coś się zmienia.
30 października 2018
+31
-6
e52-1f8
~ ObiektywnieAleBardziejNaPrawo   Rafał Kumek niegdyś blisko bardzo współpracował z Janem Burym. Wiadomo jakie dokonania miał ten exposeł PSLu na płaszczyźnie społeczno-politycznej. Dziś jest niezależny ale czy będzie skuteczny w czasach rządów PiS? Dla dobra tego miasta lepiej żeby burmistrz był związany z prawą stroną. Będzie łatwiej ściągnąć kasę do miasta.
30 października 2018
+12
-26
443-cdc
~ pezdioch  do ~ Ciekawy   burmistrz do szpitala nic niema bo to powiatu:]
30 października 2018
+29
-0
b86-da2
~ Ciekawy   A co może załatwić dla Łańcuta kandydat Rafał Kumek? NIC
.Każdy kto był chory może powiedzieć jedno.Za czasów PiS doszło w Centrum Medycznym do ogromnych zmian na lepsze.A co jest ważniejsze niż dobra opieka w razie choroby na miejscu,tam gdzie zamieszkuje.
30 października 2018
+9
-33
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x