Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Konferencja w sprawie debaty
Tadeusz Pasieczny czy Jakub Czarnota [SONDA]
20-latek rozbił auto o ogrodzenie i uciekł, był pijany
Rafał Kumek czy Damian Szubart? [SONDA]
home > Start > Aktualności > Nowe godziny w starostwie
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2018.12.21 11:06

Nowe godziny w starostwie

Starosta Łańcucki informuje, że od nowego 2019 roku, w każdy poniedziałek Starostwo Powiatowe w Łańcucie umożliwi obsługę klientów najczęściej odwiedzanych wydziałów w wydłużonym czasie pracy tj. od 7.00 do 17.00.
Nowe godziny w starostwie
Nowe godziny w starostwie

W czasie dodatkowych godzin pracy będzie można uzyskać informacje oraz złożyć dowolny wniosek lub pismo za pośrednictwem kancelarii ogólnej (dziennik podawczy). Będzie można również załatwić swoją sprawę w Wydziale Komunikacji, Geodezji i Kartografii, Architektury i Budownictwa oraz Środowiska i Rolnictwa. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca dyżur w godzinach od 15.00 do 17.00 będzie pełnił również Starosta lub Wicestarosta Łańcucki.
Taka organizacja pracy urzędu umożliwi klientom m.in. załatwienie spraw związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem prawa jazdy, uzyskiwaniem wypisów z ewidencji rejestru gruntów i budynków, spraw dotyczących zgłoszeń czy pozwoleń na budowę budynków, albo zaświadczeń o objęciu planem urządzenia lasu, włącznie z możliwością dokonywania wymaganych prawem opłat zarówno za pośrednictwem kart płatniczych, jak i w punktach kasowych Banku Spółdzielczego w Łańcucie.
Godziny pracy Starostwa Powiatowego w Łańcucie:
poniedziałek
Wydziały Komunikacji, Geodezji i Kartografii, Architektury i Budownictwa, Środowiska i Rolnictwa oraz kancelaria ogólna (dziennik podawczy) od 7.00 do 17.00
pozostałe wydziały starostwa od 7.00 do 15.00
wtorek - piątek
Wydział Komunikacji od 7.00 do 16.00
pozostałe wydziały starostwa od 7.00 do 15.00

Powiat/Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Nowe godziny w starostwie, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Powiat/Red dodany
 
Odsłon: 6111
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
a9c-d5d
~ Daisy   Ciekawi mnie tylko, czy wydziały będą pracowały w pełnych składach osobowych, a przynajmniej po połowie na dany "rejon", czy może będziemy się dowiadywać po przyjściu, że dana pani/dany pan się "nie orientuje", bo "nie ma koleżanki /kokegi", a ona/on nie jest zorientowany w sprawach, ktore nieobecna osoba prowadzi. Mam w związku z tym prośbę do Pana Starosty, aby jednak przypilnowal pracowników, żeby ludzie mimo pracy urzędu do 17:00 nie musieli odchodzić z kwitkiem w swojej sprawie...
22 grudnia 2018
+9
-1
a72-da4
~ pożyjemy zobaczymy   Niektórzy wreszcie coś będą mogli załatwić bez uciekania z pracy, jeden dzień w tygodniu w zupełności wystarczy, tym bardzie, że będzie można zastać starostę lub vice. Zmiana jak najbardziej na plus. Teraz czekamy na podobną zmianę w urzędzie miejskim.
21 grudnia 2018
+10
-4
b56-27f
~ Zmartwiony   Ciekawe tylko czy elektryczne czajniki wytrzymają tak duże obciążenie w ciągu dnia...
21 grudnia 2018
+3
-15
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x