Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Drugi przypadek w powiecie łańcuckim [AKTUALIZACJA]
Pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie
Zakażona koronawirusem pracuje w przychodni
Obowiązek zasłaniania ust, szkoły zamknięte, matury przesunięte
home > Start > Aktualności > 32 kandydatów do Rady Gminy Czarna
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA CZARNA
2014.10.15 12:35 | aktualizacja: 2014.10.18 09:10

32 kandydatów do Rady Gminy Czarna

Lista kandydatów na radnych gminy Czarna.
32 kandydatów do Rady Gminy Czarna
32 kandydatów do Rady Gminy Czarna

Okręg nr 1

Andrzej Robert Górak (KWW Nasza Gmina Czarna), Dariusz Bernard Kulka (KWW - Przyjazna Gmina Czarna).

Okręg nr 2

Sławomir Stanisław Chudzik (KWW Nasza Gmina Czarna), Artur Piotr Jurek (KWW - Przyjazna Gmina Czarna).

Okręg nr 3

Kamil Marcin Chmiel (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Wiesław Gwizdak (KWW Nasza Gmina Czarna), Małgorzata Monika Swatek (KWW - Przyjazna Gmina Czarna).

Okręg nr 4

Zdzisław Andrzej Jaromi (KWW Nasza Gmina Czarna), Michał Bełz (KWW - Przyjazna Gmina Czarna).

Okręg nr 5

Robert Stanisław Szubart (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Zygmunt Subart (KWW - Przyjazna Gmina Czarna), Zenon Stanisław Buk (KWW Nasza Krzemienica).

Okręg nr 6

Andrzej Jan Suchy (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Olga Maria Jęczalik (KWW - Przyjazna Gmina Czarna), Mieczysław Szczepan Rejman (KWW Nasza Krzemienica).

Okręg nr 7

Arkadiusz Marek Magda (KWW - Przyjazna Gmina Czarna), Marek Wilczek (KWW Nasza Krzemienica).

Okręg nr 8

Marcin Tomasz Nowak (KWW - Przyjazna Gmina Czarna), Tomasz Witold Dziedzic (KWW Nasza Krzemienica).

Okręg nr 9

Tadeusz Budzyń (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Bogusław Stanisław Bieniek (KWW Nasza Gmina Czarna).

Okręg nr 10

Andrzej Kazimierz Golec (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Eugeniusz Głowiak (KWW Nasza Gmina Czarna).

Okręg nr 11

Grzegorz Mateusz Sala (KWW Nasza Gmina Czarna), Robert Mariusz Woś (KWW - Przyjazna Gmina Czarna).

Okręg nr 12

Grzegorz Paweł Lepianka (KWW Nasza Gmina Czarna).

Okręg nr 13

Teresa Maria Chmiel (KWW Nasza Gmina Czarna).

Okręg nr 14

Jadwiga Julia Balawender (KWW Nasza Gmina Czarna), Robert Pudło (KWW Wola Mała).

Okręg nr 15

Halina Lucyna Mróz (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Zbigniew Jurek (KWW Nasza Gmina Czarna), Agnieszka Stanisława Dołęga (KWW - Przyjazna Gmina Czarna).

źródło PKW
redakcja
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
32 kandydatów do Rady Gminy Czarna, 2.6667 out of 5 based on 3 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
redakcja dodany
 
Odsłon: 7596
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x