Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Drugi przypadek w powiecie łańcuckim [AKTUALIZACJA]
Pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie
Zakażona koronawirusem pracuje w przychodni
Obowiązek zasłaniania ust, szkoły zamknięte, matury przesunięte
home > Start > Aktualności > 179 kandydatów do Rady Powiatu
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2014.10.16 13:09 | aktualizacja: 2014.10.17 21:39

179 kandydatów do Rady Powiatu

Lista kandydatów na radnych powiatu łańcuckiego.
179 kandydatów do Rady Powiatu
179 kandydatów do Rady Powiatu

Okręg 1 (miasto Łańcut) - 4 mandaty

Monika Beata Roman (KW PSL), Jerzy Stanisław Szczygieł (KW PSL), Rafał Robert Kumek (KW PSL), Mieczysław Józef Hodor (KW PSL), Magdalena Maria Antosz (KW PSL), Danuta Maria Gołyska (KW PSL), Andrzej Jan Reizer (KW PSL), Jan Roman Sierżęga (KW PSL), Marek Wojciech Uberman (KW Prawo i Sprawiedliwość), Anna Katarzyna Strynik (KW Prawo i Sprawiedliwość ), Jakub Janiszewski (KW Prawo i Sprawiedliwość), Barbara Pilawa-Kraus (KW Prawo i Sprawiedliwość), Łukasz Norbert Węsierski (KW Prawo i Sprawiedliwość), Ryszard Kucha (KW Prawo i Sprawiedliwość), Danuta Elżebieta Nosek (KW Prawo i Sprawiedliwość), Grażyna Krystyna Dobranowicz (KW Prawo i Sprawiedliwość), Adam Hadław (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Andrzej Władysław Piechowski (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Ryszard Jan Rejman (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Jolanta Ziobro (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Wojciech Stanisław Kazibudzki (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Antonina Anna Pusz (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Dorota Agnieszka Chudzik (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Konrad Jakub Krupa (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Jan Ryszard Mędrala (KWW Powiat Łańcucki), Jan Roman Ciężar (KWW Powiat Łańcucki), Agnieszka Teresa Chmura Ruszel (KWW Powiat Łańcucki), Elżbieta Lucyna Czado (KWW Powiat Łańcucki), Stanisław Magryś (KWW Powiat Łańcucki), Ryszard Walerian Małaszczuk (KWW Powiat Łańcucki), Alina Anna Skrzypczak (KWW Powiat Łańcucki), Renata Anna Strzępka (KWW Powiat Łańcucki), Jerzy Hałka (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Henryk Pazdan (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Anna Alicja Kot (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Andrzej Antosz (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Marek Antoni Mliczek (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Anna Urszula Jęczalik-Jabłońska (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Alicja Strzałba (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Zbigniew Józef Styrnik (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu).

Okręg 2 (gmina Łańcut, gmina Markowa) - 7 mandatów

Jakub Maciej Reizer (KW PSL), Jan Bartman (KW PSL), Jan Magoń (KW PSL), Grzegorz Andrzej Hawer (KW PSL), Kinga Izabela Mól (KW PSL), Anna Golba (KW PSL), Tadeusz Kaszyca (KW PSL), Anna Szubart (KW PSL), Katarzyna Puchała (KW PSL), Alfred Antoni Kuśta (KW PSL), Karolina Kochmańska (KW PSL), Agata Anna Borcz (KW PSL), Józef Dąbek (KW PSL), Adam Mieczysław Krzysztoń (KW Prawo i Sprawiedliwość), Jan Kilian (KW Prawo i Sprawiedliwość), Halina Gębarowska (Prawo i Sprawiedliwość), Marian Wrona (Prawo i Sprawiedliwość), Wojciech Ignacy Borcz (Prawo i Sprawiedliwość), Małgorzata Pelc (Prawo i Sprawiedliwość), Beata Lew (Prawo i Sprawiedliwość), Anna Borcz (Prawo i Sprawiedliwość), Marcin Paweł Kisała (Prawo i Sprawiedliwość), Łukasz Antoni Rupar (Prawo i Sprawiedliwość), Janina Surmacz (Prawo i Sprawiedliwość), Maria Jadwiga Szpunar (Prawo i Sprawiedliwość), Małgorzata Maria Bała (Prawo i Sprawiedliwość), Halina Krystyna Trybus (Prawo i Sprawiedliwość), Tadeusz Antoni Rogowski (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Paweł Piotr Skoczowski (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Maciej Szczepaniak (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Danuta Zofia Niemczak (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Jan Sebzda (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Marek Rupar (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Władysława Mac (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Sławomir Jan Kluz (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Dorota Podolec (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Ewelina Joanna Tejchma (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Ryszard Aleksander Bukała (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Ewa Maria Piechowska (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Sabina Marta Krupińska-Toporek (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Joanna Maria Bieniasz (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Józef Bawoł (KWW Powiat Łańcucki), Karol Tadeusz Pelc (KWW Powiat Łańcucki), Grażyna Maria Bytnar (KWW Powiat Łańcucki), Katarzyna Celina Czech (KWW Powiat Łańcucki), Maria Marta Kielar (KWW Powiat Łańcucki), Anna Małgorzata Kluz (KWW Powiat Łańcucki), Zbigniew Tadeusz Płudowski (KWW Powiat Łańcucki), Grażyna Stanisława Sordyl (KWW Powiat Łańcucki), Małgorzata Anna Szmuc (KWW Powiat Łańcucki), Tadeusz Antoni Tunia (KWW Powiat Łańcucki), Tadeusz Wróbel (KWW Powiat Łańcucki), Adam Ziaja (KWW Powiat Łańcucki), Marek Stanisław Rajzer (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Celina Preis (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Joanna Józefa Flejszar (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Witold Janusz Inglot (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Jadwiga Danuta Szpytma (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Marek Jucha (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Lucyna Katarzyna Kryla (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Witold Tadeusz Kuźniar (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Stanisław Paweł Kisała (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Andrzej Franciszek Świątoniowski (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Leszek Hanus (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Zofia Blajer (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Agata Katarzyna Krzywonos (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Magdalena Grzybowska-Rogala (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu).

Okręg 3 (gmina Białobrzegi, gmina Żołynia) - 4 mandaty

Jolanta Piszko (KW PSL), Anna Katarzyna Bis (KW PSL), Helena Zając (KW PSL), Piotr Wacław Mroziak (KW PSL), Maciej Benedyk (KW PSL), Ireneusz Gromelski (KW PSL), Wiesław Król (KW PSL), Stanisław Adam Piekarz (KW PSL), Maciej Biały (Prawo i Sprawiedliwość), Halina Zofia Golenia (Prawo i Sprawiedliwość), Elżbieta Czesława Jagusztyn (Prawo i Sprawiedliwość), Jadwiga Agnieszka Brożyniak (Prawo i Sprawiedliwość), Ryszard Marek Mach (Prawo i Sprawiedliwość), Bogumiła Lucyna Lorenc (Prawo i Sprawiedliwość), Marian Kurek (Prawo i Sprawiedliwość), Krzysztof Wawro (Prawo i Sprawiedliwość), Anna Hanejko (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Urszula Ewa Postawa (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Tomasz Szczepański (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Henryk Otrwein (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Jan Paweł Ożóg (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Stanisław Panek (KWW Powiat Łańcucki), Agnieszka Babiarz (KWW Powiat Łańcucki), Danuta Zofia Gwizdak (KWW Powiat Łańcucki), Jan Dariusz Mazurek (KWW Powiat Łańcucki), Stanisław Porębny (KWW Powiat Łańcucki), Ryszard Sobuś (KWW Powiat Łańcucki), Joanna Halina Wal (KWW Powiat Łańcucki), Józef Zygmunt Rzepka (KWW Powiat Łańcucki), Agata Maria Oleszkowicz (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Wincenty Krzysztof Szylar (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Bogusław Dyrda (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Ewa Urszula Mańka (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Elżbieta Borcz (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Anna Maria Słupek (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Dariusz Wanowicz (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu).

Okręg 4 (gmina Czarna, gmina Rakszawa) - 4 mandaty

Jacek Szymon Szubart (KW PSL), Janusz Czesław Krupczak (KW PSL), Aneta Joanna Bartman (KW PSL), Wojciech Piotr Szubart (KW PSL), Marzena Maria Bartman (KW PSL), Halina Golec (Prawo i Sprawiedliwość), Tadeusz Gwizdak (Prawo i Sprawiedliwość), Agnieszka Rzepka (Prawo i Sprawiedliwość), Maria Stanisława Kiwała-Barnat (Prawo i Sprawiedliwość), Tadeusz Świątoniowski (Prawo i Sprawiedliwość), Józef Franciszek Buk (Prawo i Sprawiedliwość), Janina Katarzyna Kot (Prawo i Sprawiedliwość), Mirosław Józef Kiełbasa (Prawo i Sprawiedliwość), Jan Panek (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Tadeusz Piotr Kowal (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Ewa Sierżęga (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Zofia Maria Balawender (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Piotr Marek Mierzwa (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Kazimierz Mirosław Kuszaj (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Paweł Piotr Bolesławski (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Magdalena Anna Grzesik (KWW Obywatelski Ruch Samorządowy), Halina Janina Dudek (KWW Powiat Łańcucki), Elżbieta Walawender (KWW Powiat Łańcucki), Eugeniusz Jan Boho (KWW Powiat Łańcucki), Marta Aniela Fus (KWW Powiat Łańcucki), Henryk Józef Jabłoński (KWW Powiat Łańcucki), Stanisław Jan Kuszaj (KWW Powiat Łańcucki), Monika Marianna Ulatowska -Napieralska (KWW Powiat Łańcucki), Wincenty Morycz (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Zofia Wawrzaszek (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Danuta Anna Pajda (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Paweł Tama (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Dominika Głowiak (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Marek Tomasiewicz (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Wojciech Mateusz Golec (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu), Marek Jacek Augustyn (KWW Dla Rozwoju Miasta Łańcuta i Powiatu).

źródło PKW
redakcja
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
179 kandydatów do Rady Powiatu, 3.5000 out of 5 based on 4 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
redakcja dodany
 
Odsłon: 11672
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
517-e58
~ Wyborca   Kiedy wyniki do rady powiatu?
18 listopada 2014
brak ocen
920-7b8
~ Kombajn   Panie Ryszardzie Rejmanie gdzie Pan jeszcze nie był?
Chorągiewka w końcu się złamie!
12 listopada 2014
brak ocen
e64-cbd
~ pi0trek   Agnieszka Teresa Chmura Ruszel
tak mi się jakoś skojarzyło:
16 października 2014
+4
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x