Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
home > Start > Aktualności > Dalej nie ma wody
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.06.15 17:46 | aktualizacja: 2019.06.15 19:33

Dalej nie ma wody

Wody nie bedzie do jutra. Zostały rozstawione zbiorniki z wodą na ulicach miasta.
Dalej nie ma wody
Dalej nie ma wody

Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. iż z uwagi na bardzo duży rozbiór oraz brak możliwości dostawy wody do zbiorników wyrównawczych na ul. Wandy Rutkiewicz nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulic: os. Braci Śniadeckich, Mościckiego, Królowej Jadwigi, Wandy Rutkiewicz, Armii Krajowej (bloki wojskowe), Piłsudskiego oraz Grabskiego od godziny 14.30 do 7.00 dnia następnego tj. 16.06.2019 r.
Zostały rozmieszczone zbironiki z wodą zdatną do spożycia po uprzednim zagotowaniu w następujących lokalizacjach:
* Traugutta 52A,
* Braci Śniadeckich 16,
* Stysia 25,
* Bohaterów Westerplatte koło placu zabaw dla dzieci,
* Piłsudskiego - przystanki autobusowe koło "zawrotki",
* Mościckiego 35.
Miasto Łańcut nie jest właścicielem myjni samochodowych przez co nie ma mocy prawnej aby je zamknąć natomiast kurtyny wodne zostały wyłaczone o godzinie 9.00.

[AKTUALIZACJA]
Informujemy iż nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców dzielnicy Kąty w Łańcucie oraz Woli Małej, Woli Dalszej, Dąbrówek Zarzecze w godzinach od 16.00 do 19.00.
Od 19.00 do 21.00 woda zostanie ponownie puszczona dla danego obszaru poczym zostanie zamknięta do godz. 7.00 dnia następnego tj. 16.06.2019 r.

ŁZK
REKLAMA
Oceń:
10 głosów
Dalej nie ma wody, 1.4000 out of 5 based on 10 ratings
ŁZK dodany
 
Odsłon: 13552
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
Wiktor Max  Czy wiesz , że to dyrektor i szefostwo ŁZK odpowiedzialni są za sieć wodociągową i kanalizacyjną. Osoby te mają do czynienia ze złożonym systemem obiektów i urządzeń. Jednym z kluczowych elementów występujących w systemach zaopatrzenia w wodę są zbiorniki wodociągowe. Zbiorniki wodociągowe są istotne z punktu widzenia stabilności systemu wodociągowego. Urządzenia te umożliwiają magazynowanie wody w okresie zmniejszonego zapotrzebowania i uzupełnianie dostawy wody w czasie, gdy zapotrzebowanie wzrasta, przetrzymują zapas wody do celów specjalnych, np. na wypadek awarii lub pożaru oraz zapewniają odpowiednie ciśnienie w sieci wodociągowej. Pytanie: Panie Burmistrzu kto nie dopatrzył swoich obowiązków służbowych i doprowadził, że zbiorniki wyrównawcze zaopatrujące w wodę mieszkańców miasta były puste? Niech Pan powie kto zasuwy nie otworzył i naraził na straty mieszkańców. Mało macie do czynienia z pozwami odszkodowawczymi?. To pytanie i kilka innych zadam Panu przed kamerami na najbliższej sesji miasta. Jak Pan uczynił starania by sytuacja nie powtórzyła się podczas wzmożonego poboru wody przez mieszkańców. Dlaczego gdy jest sytuacja kryzysowa w mieście Pana nie ma tylko wysyła Pan fotki z Bieszczad? Czy przeprosi Pan mieszkańców za niekompetencje swoich podwładnych? oj bałagan ... wyżej wymienione uwagi zgłosi radny na najbliższej sesji przed kamerami.
16 czerwca 2019
+30
-1
takiktos  Polecam regulamin dostarczania wody i odbioru ścieków przez ŁZK.http://lancut.biuletyn.net/fls/bip_pliki/2019_06/BIPF58AA476CF6D92Z/u73.pdf. I co dopiero został uchwalony a już jest łamany. Burmistrzu obudź się z letargu, czas na działania. Dobrze że pada deszcz, to się umyję, będzie ekologicznie. Pewnie będzie teraz rzucenie odpowiedzialności na poprzedników jak kto wszystko było źle. I biedny Pan Burmistrz musi wszytko teraz naprawiać. Dziecinada.
16 czerwca 2019
+19
-1
15 czerwca 2019
+14
-1
Ostatnio dodane komentarze
takiktos   Polecam regulamin dostarczania wody i odbioru ścieków przez ŁZK.http://lancut.biuletyn.net/fls/bip_pliki/2019_06/BIPF58AA476CF6D92Z/u73.pdf. I co dopiero został uchwalony a już jest łamany. Burmistrzu obudź się z letargu, czas na działania. Dobrze że pada deszcz, to się umyję, będzie ekologicznie. Pewnie będzie teraz rzucenie odpowiedzialności na poprzedników jak kto wszystko było źle. I biedny Pan Burmistrz musi wszytko teraz naprawiać. Dziecinada.
16 czerwca 2019
+19
-1
Wiktor Max   Czy wiesz , że to dyrektor i szefostwo ŁZK odpowiedzialni są za sieć wodociągową i kanalizacyjną. Osoby te mają do czynienia ze złożonym systemem obiektów i urządzeń. Jednym z kluczowych elementów występujących w systemach zaopatrzenia w wodę są zbiorniki wodociągowe. Zbiorniki wodociągowe są istotne z punktu widzenia stabilności systemu wodociągowego. Urządzenia te umożliwiają magazynowanie wody w okresie zmniejszonego zapotrzebowania i uzupełnianie dostawy wody w czasie, gdy zapotrzebowanie wzrasta, przetrzymują zapas wody do celów specjalnych, np. na wypadek awarii lub pożaru oraz zapewniają odpowiednie ciśnienie w sieci wodociągowej. Pytanie: Panie Burmistrzu kto nie dopatrzył swoich obowiązków służbowych i doprowadził, że zbiorniki wyrównawcze zaopatrujące w wodę mieszkańców miasta były puste? Niech Pan powie kto zasuwy nie otworzył i naraził na straty mieszkańców. Mało macie do czynienia z pozwami odszkodowawczymi?. To pytanie i kilka innych zadam Panu przed kamerami na najbliższej sesji miasta. Jak Pan uczynił starania by sytuacja nie powtórzyła się podczas wzmożonego poboru wody przez mieszkańców. Dlaczego gdy jest sytuacja kryzysowa w mieście Pana nie ma tylko wysyła Pan fotki z Bieszczad? Czy przeprosi Pan mieszkańców za niekompetencje swoich podwładnych? oj bałagan ... wyżej wymienione uwagi zgłosi radny na najbliższej sesji przed kamerami.
16 czerwca 2019
+30
-1
15 czerwca 2019
+14
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x