Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Dwa wypadki w Soninie
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
Barbara Czechowicz kandyduje na stanowisko wójta
Burmistrz będzie ubiegać się o reelekcję
home > Start > Aktualności > Linia 57 zawieszona
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.07.24 09:16 | aktualizacja: 2019.07.24 09:18

Linia 57 zawieszona

Od pierwszego sierpnia do końca miesiąca kursujący autobus MPK nie będzie kursował. Linia z Łańcuta do Rzeszowa z większą liczbą kursów ma ruszyć prawdopodobnie 1 września.
Linia 57 zawieszona
Linia 57 zawieszona

Autobusy MPK kursują od maja w dni roboczę na trasie Łańcut, ul Podzwierzyniec do Dworca Lokalnego w Rzeszowie.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie o zawieszeniu kursów poinformował wczoraj.

Zawieszenie kursów w sierpniu spowodowane jest m.in zmniejszoną liczbą pasażerów, z lini korzystali głównie uczniowie i studenci.

Od września planowane jest dodanie jednego kursu w ciągu tygodnia oraz dodanie kursów weekendowych.

źródło ztm
Red
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Linia 57 zawieszona, 5.0000 out of 5 based on 4 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 8190
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
MGM  Szanowny Pan Burmistrz nie potrafi zapewnić ciągłości komunikacji ale podwyżki cen za śmiecie wprowadza przy pomocy większości swoich radnych szybko i bezrefleksyjne. I co panie Burmistrzu gdzie są obiecane obniżki. Chyba że jest to obniżka odwrócona, tzw. podwyżki plus (o cenach za wodę i ścieki nie wspomnę bo dopiero co taka podwyżka była) . Po stronie ludzi (PSL) tylko w którym miejscu. Tutaj bardziej się dba o zwierzęta (miski na wodę chwilę stały przed urzędem) niż o ludzi - mieszkańców. A co tam niech płacą byle Wam drodzy radni i Burmistrzu kasa na koncie grała.
24 lipca 2019
+31
-13
Zdzich Traktorzysta  Szkoda, że musimy rozmawiać o śmieciach przy okazji Linii 57. Utwierdza mnie to, iż portal "Łańcut Gada" wybiera tematy wygodne dla obecnej Władzy. Cóż, taki mamy klimat.
Dla mnie, 1 osoby podwyżka z 9 zł do 13,90 przy takiej samej ilości śmieci to podwyżka o 54,44 procent i gratuluję pewnym osobą kreatywnej rachunkowości.
24 lipca 2019
+17
-1
takiktos  Co tutaj się dzieje w tym naszym Łańcucie. Same podwyżki ścieki, woda, śmiecie, strefa parkowania a jeszcze ciepłownia (podległa Burmistrzowi) serwuje nam miesięcznie kilkudziesięcio złotową podwyżkę. Burmistrzu co ty wyczyniasz, miej litość dla swoich mieszkańców, czy nic innego nie potrafisz. Właśnie obejrzałem sesję Rady Miasta. To co mówi Burmistrz to istny horror (z tym liczenie to się zbłaźnił), zaś wypowiedzi Kielara - przewodniczącego rady nadzorczej Zakładu Komunalnego to już istny cyrk. Sposób rozumowania tego Pana to jakiś obłęd. Ale warto to zobaczyć Można się pośmiać i jednocześnie popłakać. Komedia Panie Kielar czy to Pan przypadkiem nie obiecywał w kampanii wyborczej obniżki opłat komunalnych. A co Pan robi. Oj kłamczuszek.
24 lipca 2019
+14
-1
Ostatnio dodane komentarze
kingabu  do takiktos   co Ty chcesz od strefy parkowania?? kazda ulica w centrum powinna być płatna i parkometry stać !!! zeby była rotacja pojazdów
25 lipca 2019
+9
-5
takiktos  do Zdzich Traktorzysta   rzeczywiście ten portal zszedł na psy.
24 lipca 2019
+8
-1
takiktos   Co tutaj się dzieje w tym naszym Łańcucie. Same podwyżki ścieki, woda, śmiecie, strefa parkowania a jeszcze ciepłownia (podległa Burmistrzowi) serwuje nam miesięcznie kilkudziesięcio złotową podwyżkę. Burmistrzu co ty wyczyniasz, miej litość dla swoich mieszkańców, czy nic innego nie potrafisz. Właśnie obejrzałem sesję Rady Miasta. To co mówi Burmistrz to istny horror (z tym liczenie to się zbłaźnił), zaś wypowiedzi Kielara - przewodniczącego rady nadzorczej Zakładu Komunalnego to już istny cyrk. Sposób rozumowania tego Pana to jakiś obłęd. Ale warto to zobaczyć Można się pośmiać i jednocześnie popłakać. Komedia Panie Kielar czy to Pan przypadkiem nie obiecywał w kampanii wyborczej obniżki opłat komunalnych. A co Pan robi. Oj kłamczuszek.
24 lipca 2019
+14
-1
Zdzich Traktorzysta   Szkoda, że musimy rozmawiać o śmieciach przy okazji Linii 57. Utwierdza mnie to, iż portal "Łańcut Gada" wybiera tematy wygodne dla obecnej Władzy. Cóż, taki mamy klimat.
Dla mnie, 1 osoby podwyżka z 9 zł do 13,90 przy takiej samej ilości śmieci to podwyżka o 54,44 procent i gratuluję pewnym osobą kreatywnej rachunkowości.
24 lipca 2019
+17
-1
MGM   Szanowny Pan Burmistrz nie potrafi zapewnić ciągłości komunikacji ale podwyżki cen za śmiecie wprowadza przy pomocy większości swoich radnych szybko i bezrefleksyjne. I co panie Burmistrzu gdzie są obiecane obniżki. Chyba że jest to obniżka odwrócona, tzw. podwyżki plus (o cenach za wodę i ścieki nie wspomnę bo dopiero co taka podwyżka była) . Po stronie ludzi (PSL) tylko w którym miejscu. Tutaj bardziej się dba o zwierzęta (miski na wodę chwilę stały przed urzędem) niż o ludzi - mieszkańców. A co tam niech płacą byle Wam drodzy radni i Burmistrzu kasa na koncie grała.
24 lipca 2019
+31
-13
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x