Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Zalane domy, nieprzejezdne drogi
Zerwane mosty i drogi
Premier wizytuje zniszczone tereny
Woda w Markowej
home > Start > Aktualności > Dni otwarte nowego pawilonu
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.09.19 10:24 | aktualizacja: 2019.09.21 12:31

Dni otwarte nowego pawilonu

W najbliższy piątek 20 i sobotę 21 września 2019 r. w godz. 12.00-17.00 będą miały miejsce Dni Otwarte Powiatowego Szpitala św. Michała Archanioła w Łańcucie. Warto zobaczyć wybudowany w latach 2017-2019 nowy pawilon dla oddziałów zabiegowych. Prezes Zarządu Centrum Medycznego w Łańcucie sp. z o.o. Łukasz Wais serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do zwiedzania, także tych miejsc, które później jako sterylne będą mogły być odwiedzane tylko przez personel medyczny i pacjentów.
Dni otwarte nowego pawilonu
Dni otwarte nowego pawilonu

Całkowity koszt inwestycji wraz z podstawowym wyposażeniem w sprzęt i aparaty medyczne wyniósł 50,8 mln zł. Blisko 9,4 mil zł na inwestycję zostało pozyskane od Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Powiat/Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Dni otwarte nowego pawilonu, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Powiat/Red dodany
 
Odsłon: 10278
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
Antek12  Teraz stworzyć oddziały kliniczne, aby Łańcut dostawał granty na nowoczesne leczenie, a nie skupiał się na wyrostku robaczkowym itp. Zatrudnić dodatkowo lekarzy z wysokimi kwalifikacjami, bo warunki znakomite do leczenia. Nic nie szkodzi, aby w Łańcucie robili skomplikowane operacje chirurgiczne w leczeniu onkologicznym, ortopedycznym, kardiologicznym. Musi być jednak wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska, żeby młodzi lekarze mieli się od kogo uczyć. W okolicach Lublina i Krakowa, gdzie są Kliniki Medyczne wiele małych, powiatowych szpitali robi zabiegi bardzo skomplikowane, bo maja zatrudnionych lekarzy na światowym poziomie. Nic nie szkodzi, aby szpital w Łańcucie rozwiną skrzydła. Będzie to z korzyścią dla Nas, aby mieć kompleksowe leczenie na miejscu.
20 września 2019
+18
-0
Ostatnio dodane komentarze
Antek12   Teraz stworzyć oddziały kliniczne, aby Łańcut dostawał granty na nowoczesne leczenie, a nie skupiał się na wyrostku robaczkowym itp. Zatrudnić dodatkowo lekarzy z wysokimi kwalifikacjami, bo warunki znakomite do leczenia. Nic nie szkodzi, aby w Łańcucie robili skomplikowane operacje chirurgiczne w leczeniu onkologicznym, ortopedycznym, kardiologicznym. Musi być jednak wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska, żeby młodzi lekarze mieli się od kogo uczyć. W okolicach Lublina i Krakowa, gdzie są Kliniki Medyczne wiele małych, powiatowych szpitali robi zabiegi bardzo skomplikowane, bo maja zatrudnionych lekarzy na światowym poziomie. Nic nie szkodzi, aby szpital w Łańcucie rozwiną skrzydła. Będzie to z korzyścią dla Nas, aby mieć kompleksowe leczenie na miejscu.
20 września 2019
+18
-0
BabaJaga   Nowy budynek i wyposażenie nie wystarczy, żeby wyleczyć pacjenta. Owszem miło, że wreszcie jest lepiej. Tylko jakoś dziwnie, ludzie nie bardzo chcą być operowani w Łańcucie.
19 września 2019
+18
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x