Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
Damian Szubart kandyduje na burmistrza
home > Start > Aktualności > Tak będzie przebiegała tegoroczna akcja "Znicz"
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT ŁAŃCUT
2014.10.30 13:55

Tak będzie przebiegała tegoroczna akcja "Znicz"

W okresie Wszystkich Świętych, podobnie jak w latach ubiegłych, nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarzy w Łańcucie, Żołyni i Albigowej, która będzie obowiązywać od 1 listopada, od godz. 6.00 do 2 listopada, do godz. 21.00.
Tak będzie przebiegała tegoroczna akcja "Znicz"
Tak będzie przebiegała tegoroczna akcja "Znicz"

Rejon Cmentarza Komunalnego w Łańcucie przy ul. Mościckiego.

Na ul. Mościckiego obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy (w stronę Wysokiej) na odcinku od skrzyżowania z droga krajową nr 4 do skrzyżowania z ul. Ulmów (nowa droga) i dalej ulicą Ulmów do skrzyżowania z ul. Traugutta. Zatrzymywanie i postój pojazdów na tym odcinku ul. Mościckiego i ul. Ulmów dopuszczalny będzie po prawej stronie.

Na ul. Traugutta, na odcinku od skrzyżowania z ul. Ulmów do skrzyżowania z drogą krajową nr 4, po obu stronach drogi, obowiązywał będzie zakaz postoju. Wyjazd z ul. Traugutta na drogę krajową nr 4 będzie możliwy tylko w prawo, w stronę Przeworska.

Osoby majce trudności z poruszaniem się będzie można dowozić na plac przy kaplicy cmentarnej. Kierowców pojazdów zobowiązuje się do niezwłocznego odjechania z tego miejsca po wykonaniu przewozu, tak by nie blokować dostępu innym osobom niepełnosprawnym ruchowo.

Zachęcamy do korzystania z parkingów przy sklepie "Lidl", na placu targowym przy ul. Piłsudskiego, na ul. Żardeckiego i przy kościele pw. św. Michała Archanioła ul. Górne.

Rejon cmentarzy parafialnych w Albigowej i Żołyni

Na drodze wojewódzkiej nr 877 na odcinkach przyległych do cmentarzy ograniczona zostanie dopuszczalna prędkość do 30 km/godz.

Prosimy o stosowanie się do obowiązującego oznakowania, sygnałów i poleceń podawanych przez służby porządkowe oraz bezpiecznego zachowania się na drodze zarówno przez kierowców, jak i pieszych.

Łańcucka Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności zarówno przez kierujących, jak i pieszych w okolicach cmentarzy. Zaleca się zwracanie uwagi na oznakowanie, które może ulec zmianie, nie jeżdżenie "na pamięć" oraz bezwzględne respektowanie poleceń wydawanych przez policjantów.

W ramach działań "Znicz 2014" policjanci będą zwracać uwagę także na właściwe używanie świateł, przekraczanie dozwolonej prędkości, parkowanie w miejscach do tego nieprzeznaczonych, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, jeżdżenie pod wpływem alkoholu.

Apelujemy także do pieszych - by przemieszczali się po chodnikach, oraz po zmroku - by nosili odblaski tak by byli widoczni dla nadjeżdżających kierowców.

W tym szczególnym okresie nie stańmy się także ofiarą kradzieży. Nie zabierajmy ze sobą na groby wartościowych przedmiotów, bądź dużych kwot pieniędzy, nie pozostawiajmy rzeczy osobistych bez opieki.


KPP Łańcut/Redakcja
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Tak będzie przebiegała tegoroczna akcja "Znicz", 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
KPP Łańcut/Redakcja dodany
 
Odsłon: 3019
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
36b-277
31 października 2014
+1
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x