Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
20-latek rozbił auto o ogrodzenie i uciekł, był pijany
Tadeusz Pasieczny czy Jakub Czarnota [SONDA]
Nowa Rada Miasta Łańcuta
Tadeusz Pasieczny zdobył najwięcej głosów, II tura w Gminie Łańcut
home > Start > Aktualności > Będzie pierwszy żłobek
Rozmiar tekstu:
AAA
KOSINA
2019.11.07 08:17 | aktualizacja: 2019.11.07 08:19

Będzie pierwszy żłobek

Wniosek "BEZPIECZNE SZKRABY - pierwszy żłobek w Gminie Łańcut" znalazł się na 6 miejscu listy rankingowej projektów zakwalifikowanych do negocjacji w ramach dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Tak wysokie miejsce gwarantuje gminie Łańcut przyznanie powyższych środków.
Będzie pierwszy żłobek
Będzie pierwszy żłobek

Żłobek powstanie w Kosinie i zapewni miejsca 17 dzieciom z terenu Gminy Łańcut, które ukończyły 20 tygodni i nie ukończyły 3 lat. W ramach projektu obiekt byłego przedszkola w Kosinie zostanie wyremontowany i wyposażony w sprzęt oraz zabawki edukacyjne i tym samym zostanie dostosowany do prowadzenia opieki żłobkowej. Dofinansowanie obejmuje również zatrudnienie personelu żłobka.

Wnioskowana kwota dofinansowania to ponad 1,1 mln zł, a całkowita wartość zadania to ponad 1,3 mln zł. Rodzice będą mogli skorzystać z opieki żłobkowej już od września 2020 r.

- Dzięki tej inwestycji 17 rodziców czy prawnych opiekunów zwłaszcza tych, których nie stać na zatrudnienie niani czy posłanie dziecka do prywatnego żłobka będzie miało możliwość powrócić do pracy. Jesteśmy świadomi, że nie zaspokoi to potrzeb wszystkich mieszkańców gminy zmagających się z problemem opieki nad dzieckiem dlatego też jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnego wniosku na utworzenie miejsc opieki żłobkowej w kolejnych miejscowościach - zaznacza wójt Jakub Czarnota

Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Będzie pierwszy żłobek, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 12294
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
MGM  Brawo dla Wójta Gminy Łańcut. Tam widać, że coś się dzieje pozytywnego. Zaś w Łańcucie w mieście maraz. Burmistrz pieje z samouwielbienia mimo, że nie wiele robi Wprowadza podwyżki wszędzie gdzie tylko można (strefa płatnego parkowania, woda ścieki, ciepłownia podległa burmistrzowi podnosi ceny za ciepło). Ot i całe sukcesy. Milczy w sprawie Przewodniczącego Rady - tak dla przypomnienia https://lancut.gada.pl/aktualnosc,4595,0,0,0,Czy-Adam-Opalka-powinien-nadal-byc-przewodniczacym.html Rada miejska zresztą też, sam widać Przewodniczący nie ma honoru żeby odejść. Łańcucie dokąd zmierzasz. A może czas połączyć te 2 gminy z wójtem na czele. Może to jakaś szansa dla miasta. Bo Łańcut jakoś nie ma szczęścia do włodarzy.
7 listopada 2019
+26
-8
Ostatnio dodane komentarze
Jaszczomp   Do MGM: A może by tak przyłączyć miasto Łańcut do gminy Białobrzegi?
10 listopada 2019
+2
-2
ania1111  do ania1111   ania1111 do MGM chyba jakis człowiek z gminy
7 listopada 2019
+1
-1
ania1111  do MGM   chyba jakis człowiek z gminy
7 listopada 2019
+3
-2
ania1111   Z pszeczkola dzieci uciekaja było kilka przypadków a ze złobków tez ??????????????
7 listopada 2019
+0
-1
MGM   Brawo dla Wójta Gminy Łańcut. Tam widać, że coś się dzieje pozytywnego. Zaś w Łańcucie w mieście maraz. Burmistrz pieje z samouwielbienia mimo, że nie wiele robi Wprowadza podwyżki wszędzie gdzie tylko można (strefa płatnego parkowania, woda ścieki, ciepłownia podległa burmistrzowi podnosi ceny za ciepło). Ot i całe sukcesy. Milczy w sprawie Przewodniczącego Rady - tak dla przypomnienia https://lancut.gada.pl/aktualnosc,4595,0,0,0,Czy-Adam-Opalka-powinien-nadal-byc-przewodniczacym.html Rada miejska zresztą też, sam widać Przewodniczący nie ma honoru żeby odejść. Łańcucie dokąd zmierzasz. A może czas połączyć te 2 gminy z wójtem na czele. Może to jakaś szansa dla miasta. Bo Łańcut jakoś nie ma szczęścia do włodarzy.
7 listopada 2019
+26
-8
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x