Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Groźny wypadek na DK94
Zmiany w łańcuckiej Farze
100 zakażeń, wyzdrowiało 82 osoby
Ustalono tożsamość ofiary wypadku
home > Start > Aktualności > Kolejna inwestycja drogowa
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2020.08.12 09:20

Kolejna inwestycja drogowa

W dniu 11.08.2020 r. Zarząd Dróg Powiatowych w Łańcucie zawarł umowę z Zakładem Komunalnym w Żołyni na wykonanie chodnika dla pieszych przy drodze powiatowej 1549R w Kraczkowej. Umowa przewiduje realizację zadania za kwotę ponad 480 tys. zł. Jest to kolejna z podpisanych w ostatnich dniach umów na wykonanie inwestycji przy drogach powiatowych.
Kolejna inwestycja drogowa
Kolejna inwestycja drogowa

Rozpoczęła się już przebudowa dwóch dróg powiatowych nr 1275R i 1515R na terenie Gminy Białobrzegi. Inwestycja realizowana przy wsparciu Funduszu Dróg Samorządowych przewiduje wykonanie na odcinkach w/w dróg nowych chodników i nowej nawierzchni. Koszt wykonywanych robót zgodnie z umową podpisaną z firmą Strabag to kwota 4,29 mln zł.

Również firma Starbag wygrała przetarg na przebudowę drogi powiatowej nr 1542R Albigowa - Sonina w miejscowościach Wysoka i Sonina. Umowa zawarta w ostatnich dniach przewiduje kompleksową przebudowę drogi za kwotę 7,14 mln zł. Przekazanie placu budowy i rozpoczęcie prac nastąpi w dniu 14.08.2020 r.

Trwa proces wyłonienia wykonawców na kolejne inwestycje: wykonanie chodników przy drogach powiatowych nr 1515R i 1270R w Żołyni, chodnika przy drodze powiatowej nr 1520R w Dębinie oraz wykonanie bitumicznego pobocza i poszerzenia drogi 1275R w Dąbrówkach.

Jednocześnie przygotowywane są dokumentacje na nowe zadania a Powiat Łańcucki złożył wnioski o dofinansowanie w ramach FDS na trzy nowe inwestycje do realizacji w latach kolejnych.

ZDP Łańcut/Red
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Kolejna inwestycja drogowa, 3.6667 out of 5 based on 3 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
ZDP Łańcut/Red dodany
 
Odsłon: 3391
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
takiktos  A mieście Łańcucie dalej nic. Drogi coraz gorsze a Burmistrz z Rada śpią. Coraz głośniej słychać że to co jest robione przygotowali poprzednicy, bo aktualnie nikt nie potrafi napisać wniosku. Jedno im dobrze wychodzi to podwyżki. Ostatnio była to woda i ścieki. Wstyd Burmistrzu.
13 sierpnia 2020
+42
-8
Ostatnio dodane komentarze
takiktos   A mieście Łańcucie dalej nic. Drogi coraz gorsze a Burmistrz z Rada śpią. Coraz głośniej słychać że to co jest robione przygotowali poprzednicy, bo aktualnie nikt nie potrafi napisać wniosku. Jedno im dobrze wychodzi to podwyżki. Ostatnio była to woda i ścieki. Wstyd Burmistrzu.
13 sierpnia 2020
+42
-8
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x