Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Dachowanie osobówki
Wkrótce otwarcie tunelu w Łańcucie
Śmiertelny wypadek w Markowej [AKTUALIZACJA]
Wypadek, 3 ranne osoby
home > Start > Aktualności > Odśnieżanie Łańcuta trwa
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2021.02.09 14:59 | aktualizacja: 2021.02.09 15:02

Odśnieżanie Łańcuta trwa

Kto jakimi drogami zarządza w Łańcucie? Kto je powinien odśnieżać? W opowiedzi na zapytania mieszkańców Miasto Łańcut publikuje listę dróg.
Odśnieżanie Łańcuta trwa
Odśnieżanie Łańcuta trwa

-W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące obowiązku odśnieżania dróg, publikujemy listę ulic wraz z organami nimi zarządzającymi. Dodatkowo chcemy przypomnieć, że w naszym mieście mamy ok. 60 km dróg oraz 18km chodników, które są w zarządzie Miasta Łańcuta. Wszystkie możliwe pojazdy odśnieżające wciąż pracują na łańcuckich jezdniach. Robimy co w naszej mocy, aby poruszanie się po drogach miejskich było możliwie komfortowe. - czytamy na stronie FB Miasta Łańcuta

• Ulice powiatowe:

- 3-go maja (od skrzyżowania z Traktem Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta do skrzyżowania z ul. Zamkową), - 29-go listopada (od skrzyżowania z ul. Jana Cetnarskiego do skrzyżowania z ul. Skotnik), - Bohaterów, - Bohaterów Westerplatte, - Braci Śniadeckich, - Jana Cetnarskiego (od skrzyżowania z ul. Józefa Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego), - Dominikańska, - Grunwaldzka ( od skrzyżowania z ul. Tadeusza Kościuszki do skrzyżowania z ul. Władysława Sikorskiego), - Jana Kochanowskiego, - Kolejowa,| - Marii Konopnickiej, - Mikołaja Kopernika, - Tadeusza Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Władysława Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej), - Józefa Ignacego Kraszewskiego (od skrzyżowania z ul. Bohaterów do skrzyżowania z ul. Jana Cetnarskiego), - Józefa Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Adama Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej), - Skotnik, - Tkacka, - Romualda Traugutta, - Kard. Stefana Wyszyńskiego, - Zielona ( od skrzyżowania z ul. Władysława Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Powstania Styczniowego), - Stefana Żeromskiego.

• Ulice wojewódzkie:

- Jana Cetnarskiego ( od skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego do skrzyżowania z ul. Ignacego Kraszewskiego), - Grunwaldzka ( od skrzyżowania z ul. Władysława Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Kolejową), - Tadeusza Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Władysława Sikorskiego), - Ignacego Kraszewskiego ( od skrzyżowania z Jana Cetnarskiego do granicy miasta), - Królowej Elżbiety, - Adama Mickiewicza, - Ignacego Mościckiego, - Józefa Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Królowej Elżbiety do skrzyżowania z ul. Adama Mickiewicza), - Podzwierzyniec, - Władysława Sikorskiego, - Juliusza Słowackiego.

• Ulice krajowe:

- 3 - go maja (od skrzyżowania z Armii Krajowej do Traktu honorowych Obywateli Miasta Łańcuta), - Armii Krajowej ( od skrzyżowania ul. Józefa Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Tadeusza Kościuszki), - Tadeusza Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do granic miasta), - Józefa Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej w kierunku Rzeszowa do granicy miasta),

Pozostałe drogi na terenie Łańcuta są zarządzane przez Gminę Miasto Łańcut.

źródło facebook
Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Odśnieżanie Łańcuta trwa, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 15635
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
Realista1  Mamy opady śniegu i samorząd całkowicie nie radzi sobie z tą sytuacją, jest całkowity bałagan na drogach i chodnikach. Jedni przerzucają wine na drugich a brakuje działania. Wszyscy widzimy jak wyglądają dzisiaj warunki do jazdy czy poruszania się pieszego po Łańcucie. Jeśli Burmistrz nie radzi sobie z kilkudniowa zimą i doprowadza do paraliżu miejskich dróg to jak poradzi sobie z innymi problemami. Nie wystarczy propaganda sukcesu trzeba zabrać sie do roboty, tego oczekuja mieszkańcy.
9 lutego 2021
+121
-8
takiktos  Gdzie jesteś Panie Burmistrzu. Pierwszy śnieg i paraliż miasta. Fajnie się siedzi w ogrzewanym zamkniętym Urzędzie. Niestety te nieduże stosunkowo opady śniegi pokazały jak słabego mamy gospodarza Miasta.
Pytam się: dlaczego parkingi płatne są nie odśnieżane. Za co my płacimy. Parking na Żardeckiego jedna wielka breja. Gdzie jesteście radni miejscy. Pewnie dla Was ważniejszy jest zakup auta służbowego za 150 tysiaków. A może likwidacja najlepszego przedszkola w mieście (ma być niby wchłonięty przez mniejsze) przysłania Wam rzeczywiste potrzeby miasta. Nawet tytuł odśnieżanie trwa jest typowym pijarowym podejściem, zdjęcie pługa, który odśnieża drogę wojewódzką też jest chyba zrobione pod potrzeby artykułu. Przecież nikt tego pługa nie widział na drogach miejskich. WSTYD BURMISTRZU. WIELKI ZAWÓD.
10 lutego 2021
+116
-7
Kali  jest totalny bałagan. Drogi nie odśnieżone, że można sobie nogi połamać! a jak będą odszkodowania to kto za to zapłaci? my podatnicy! Jak burmistrz nie daje rady to możne kandydat na "starostę" obecny kierownik promocji coś zrobi? taki prężny w działaniu!taki młody,energiczny, nowoczesny!!!
9 lutego 2021
+95
-12
Ostatnio dodane komentarze
Koleś   Czy władze Łańcuta mają świadmość, że pobieranie opłaty za parkowanie na nieodśnieżonych miejscach parkingowych jest NIELEGALNE???!!!
17 lutego 2021
+12
-1
Kali   No widzicie, promocja zadziałała, i śnieg topnieje i ulice jakieś takie bardziej odśnieżone
16 lutego 2021
+8
-0
Wiktor Max   Troszkę się zdenerwowałem, zadzwoniła sąsiadka do ŁZK by przyjechali i odśnieżyli, (bo w urzędzie z burmistrzem ją nie połączyli). W ŁZK powiedzieli, że mają mało sprzętu. To kupuje pan Burmistrz auto za 150 tyś zł, a na potrzeby mieszkańców jak odśnieżanie nie ma sprzętu? I nic więcej nie powiecie starszej kobiecie. trochę mnie to zdziwiło że nie widzicie prostych rozwiązań, są osoby które mają sprzęt do odśnieżania i chętnie odpłatnie wykonają usługę miastu. Uważam, że nie źle jest zarządzany ŁZK - kiedy ktoś mówi że brak sprzętu... a tu kasa na nowe auta jest. Pytam się Panie Burmistrzu ma pan jakiś pomysł na odśnieżanie miasta? czy pomoże pan ludziom starszym w poruszaniu sie w tym mieście czy zamknie się w urzędzie. Wyjdź pan z urzędnikami z urzędu z łopatami i odśnież to miasto, bo ludzie z taczkami przyjadą. Wstyd tak mówić kobiecie, że nie ma sprzętu to nie odśnieżą chodnika. Zgadzam się - bałagan w urzędzie.
11 lutego 2021
+62
-4
tupolef   Jak byście ludzie nie zauważyli problemy z obecną zimą większe lub mniejsze ma każdy samorząd, poprzednia władza ich nie miała, bo nie było takich opadów.
10 lutego 2021
+12
-30
kingabu   Prawdziwy tytuł: Nieudolne odśnieżanie trwa :D
10 lutego 2021
+70
-3
mieszkaniec1   Na rynku mówią, że zapraszają i to na hulajnodze.
10 lutego 2021
+69
-1
takiktos   Gdzie jesteś Panie Burmistrzu. Pierwszy śnieg i paraliż miasta. Fajnie się siedzi w ogrzewanym zamkniętym Urzędzie. Niestety te nieduże stosunkowo opady śniegi pokazały jak słabego mamy gospodarza Miasta.
Pytam się: dlaczego parkingi płatne są nie odśnieżane. Za co my płacimy. Parking na Żardeckiego jedna wielka breja. Gdzie jesteście radni miejscy. Pewnie dla Was ważniejszy jest zakup auta służbowego za 150 tysiaków. A może likwidacja najlepszego przedszkola w mieście (ma być niby wchłonięty przez mniejsze) przysłania Wam rzeczywiste potrzeby miasta. Nawet tytuł odśnieżanie trwa jest typowym pijarowym podejściem, zdjęcie pługa, który odśnieża drogę wojewódzką też jest chyba zrobione pod potrzeby artykułu. Przecież nikt tego pługa nie widział na drogach miejskich. WSTYD BURMISTRZU. WIELKI ZAWÓD.
10 lutego 2021
+116
-7
Kali   jest totalny bałagan. Drogi nie odśnieżone, że można sobie nogi połamać! a jak będą odszkodowania to kto za to zapłaci? my podatnicy! Jak burmistrz nie daje rady to możne kandydat na "starostę" obecny kierownik promocji coś zrobi? taki prężny w działaniu!taki młody,energiczny, nowoczesny!!!
9 lutego 2021
+95
-12
Realista1   Mamy opady śniegu i samorząd całkowicie nie radzi sobie z tą sytuacją, jest całkowity bałagan na drogach i chodnikach. Jedni przerzucają wine na drugich a brakuje działania. Wszyscy widzimy jak wyglądają dzisiaj warunki do jazdy czy poruszania się pieszego po Łańcucie. Jeśli Burmistrz nie radzi sobie z kilkudniowa zimą i doprowadza do paraliżu miejskich dróg to jak poradzi sobie z innymi problemami. Nie wystarczy propaganda sukcesu trzeba zabrać sie do roboty, tego oczekuja mieszkańcy.
9 lutego 2021
+121
-8
MieszkaniecRakszawy   A może napiszecie jak zarząd dróg powiatowych w Łańcucie dba o chodniki w Rakszawie ? 30 cm śniegu na chodniku o zarząd dróg twierdzi że to nie jego chodnik. Już rok temu było potwierdzone ze odniezanie chodnika należy do nich.
9 lutego 2021
+18
-24
Qferty   Zaśnieżanie naturze jednak lepiej wychodzi... ;)
9 lutego 2021
+22
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x