Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Pierwszy taki zabieg w Łańcucie
Pożar w Łańcucie
Czołowe zderzenie, dwie ranne osoby
Profilaktyka 40+ dla mieszkańców Łańcuta
home > Start > Aktualności > Prace idą zgodnie z planem
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2021.06.28 10:23 | aktualizacja: 2021.06.28 10:24

Prace idą zgodnie z planem

We wrześniu tego roku zostanie oddana w pełni do użytku przebudowana droga krajowa 94 w Łańcucie. Zaawansowanie wszystkich robót wynosi ok 80%
Prace idą zgodnie z planem
Prace idą zgodnie z planem

Na całym odcinku wykonano ok. 72% masy bitumicznej. Obecnie prowadzone są prace związane z konstrukcją drogową trasy głównej oraz na jezdniach dodatkowych w zakresie nawierzchni. Realizowane są także prace brukarskie na pasie środkowym a także na rondach, z których kilka jest zaplanowanych jako całkowicie przejezdne dla ruchu pojazdów nienormatywnych.

Zakończono już prace związane z przebudową sieci. Na obiekcie mostowym na rz. Sawa w Głuchowie i przepuście pozostały do wykonania prace wykończeniowe. Prace wykończeniowe trwają także przy oświetleniu oraz montażu ekranów akustycznych na całości odcinka objętego rozbudową. Zakończyły się również prace na wszystkich stanowiskach archeologicznych, których było na tym kontrakcie sześć.

Prace na budowie tzw. obwodnicy Łańcuta prowadzone są przy utrzymaniu ciągłości ruchu dwukierunkowego na DK94. Ze względu więc na zachowanie przejezdności i prowadzeniu ruchu przy jednoczesnym realizowaniu prac, na odcinku DK94 występują czasowe utrudnienia w ruchu, które ze względu na specyfikę budowy, potrwają do końca trwania kontraktu. Zakończenie inwestycji zaplanowano na wrzesień 2021 r.

źródło gddika
Red
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Prace idą zgodnie z planem, 5.0000 out of 5 based on 3 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 6083
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
G  Szkoda tylko, że koszt tej radosnej inwestycji jest porównywalny z bodaj 6-cio kilometrową obwodnicą Strzyżowa z nowymi mostami i wiaduktami.---- 6 km NOWEJ drogi !!!!!!
Teraz przyszedł czas na odgrzanie następnego 40-to letniego kotleta - TUNELU.... za 40 baniek :(
1 lipca 2021
+18
-1
Wiktor Max  Jeśli ktoś nazywa to jeszcze obwodnicą - to niech zaglądnie do słownika co oznacza to słowo, albo do sąsiednich powiatów jak wygląda obwodnice. Jest to droga krajowa przebiegająca - jak spojrzeć na mapę to praktycznie obok centrum miasta, a koło parku jeżdżą tiry kilkunastotonowe. Smutne, że tyle pieniędzy wydano na coś co miało mieszkańcom ułatwić poruszanie się po mieście. Brak bezpiecznych przejść z sygnalizatorami świetnymi - a jeśli są przejścia to w dużych odległościach od siebie. A jak skomentować fakt, że parę metrów od osiedla przebiega droga o takim nasileniu :) fenomenalny pomysł. A to, że jedzie się za pojazdem z prędkością 50 km/h od Głuchowa do Grabskiego - bez możliwości wyprzedzenia - to tylko władze które podpisały taki projekt nie dostrzegają takich problemów. Brak wyprofilowanej nawierzchni drogi - wjazd ze zmuszeniem omijania wystających dziwnie wysokich krawężników, no w nocy to fenomenalne rozwiązanie na uszkodzenie zawieszenia. Kierowcy długich ciężarówek mówią, że jadąc z ładunkiem będą "powiedzmy" chwalili długo ... wykonawców drogi. Dla mnie jako mieszkańca miał ten remont ułatwić poruszanie się po mieście a niestety ... znowu poszło coś nie tak. Smutne, że nie widzi władza problemu poruszania się pieszych przez drogę krajową. Może ktoś mi wskaże drogę rowerową na remontowanym odcinku?
30 czerwca 2021
+22
-7
Ostatnio dodane komentarze
G  do Wiktor Max   Szkoda tylko, że koszt tej radosnej inwestycji jest porównywalny z bodaj 6-cio kilometrową obwodnicą Strzyżowa z nowymi mostami i wiaduktami.---- 6 km NOWEJ drogi !!!!!!
Teraz przyszedł czas na odgrzanie następnego 40-to letniego kotleta - TUNELU.... za 40 baniek :(
1 lipca 2021
+18
-1
Wiktor Max   Jeśli ktoś nazywa to jeszcze obwodnicą - to niech zaglądnie do słownika co oznacza to słowo, albo do sąsiednich powiatów jak wygląda obwodnice. Jest to droga krajowa przebiegająca - jak spojrzeć na mapę to praktycznie obok centrum miasta, a koło parku jeżdżą tiry kilkunastotonowe. Smutne, że tyle pieniędzy wydano na coś co miało mieszkańcom ułatwić poruszanie się po mieście. Brak bezpiecznych przejść z sygnalizatorami świetnymi - a jeśli są przejścia to w dużych odległościach od siebie. A jak skomentować fakt, że parę metrów od osiedla przebiega droga o takim nasileniu :) fenomenalny pomysł. A to, że jedzie się za pojazdem z prędkością 50 km/h od Głuchowa do Grabskiego - bez możliwości wyprzedzenia - to tylko władze które podpisały taki projekt nie dostrzegają takich problemów. Brak wyprofilowanej nawierzchni drogi - wjazd ze zmuszeniem omijania wystających dziwnie wysokich krawężników, no w nocy to fenomenalne rozwiązanie na uszkodzenie zawieszenia. Kierowcy długich ciężarówek mówią, że jadąc z ładunkiem będą "powiedzmy" chwalili długo ... wykonawców drogi. Dla mnie jako mieszkańca miał ten remont ułatwić poruszanie się po mieście a niestety ... znowu poszło coś nie tak. Smutne, że nie widzi władza problemu poruszania się pieszych przez drogę krajową. Może ktoś mi wskaże drogę rowerową na remontowanym odcinku?
30 czerwca 2021
+22
-7
andyla  do hanan@onet.pl   "Inna" obwodnica, więc i kierowcy będą sprawni "inaczej".
30 czerwca 2021
+12
-1
hanan@onet.pl   i już widać jak sprawnie beda sie kierowcy poruszac ową "obwodnicą"
30 czerwca 2021
+13
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x