Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Burmistrz będzie ubiegać się o reelekcję
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
Działki na sprzedaż w Soninie
Barbara Czechowicz kandyduje na stanowisko wójta
home > Start > Aktualności > Zakaz parkowania na ul. Jagiellońskiej
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2014.12.11 14:18 | aktualizacja: 2014.12.11 19:37

Zakaz parkowania na ul. Jagiellońskiej

Uwaga na nowe znaki!
Zakaz parkowania na ul. Jagiellońskiej
Zakaz parkowania na ul. Jagiellońskiej

Nowe znaki zakazu postoju stanęły wczoraj przy ul. Jagiellońskiej (jest to ulica ciągnąca się od ul. Dominikańskiej do ul. Sikorskiego).


- To jest ulica dwukierunkowa, a przez zaparkowane samochody są tam duże problemy z przejazdem. Taka organizacja ruchu została zatwierdzona, a wcześniej narzucona przez starostwo - wyjaśnia przyczyny postawienia nowych znaków Krystyna Strzałba z Urzędu Miasta w Łańcucie.


W najbliższym czasie znaki zostaną ustawione również po lewej stronie jezdni, a także za skrzyżowaniem z ul. Grunwaldzką.


- Znaki postawione są po prawej stronie jezdni zarówno przy wjeździe od ul. Dominikańskiej, jak i od ul. Grunwaldzkiej. Kierowcy, wjeżdżając na ul. Jagiellońską, zjeżdżają na lewą stronę drogi i tam parkują. Dlatego chcemy postawić tam dodatkowe znaki- mówi Krystyna Strzałba.


Za wycieraczkami samochodów, których właściciele nie dostosowali się do nowych przepisów, policjanci zostawili już pierwsze wezwania do stawienia się na komendzie.

O planowanej zmianie organizacji ruchu na ul. Paderewskiego pisaliśmy w artykule: Jak udrożnić ul. Paderewskiego?.

redakcja
REKLAMA
Oceń:
6 głosów
Zakaz parkowania na ul. Jagiellońskiej, 4.3333 out of 5 based on 6 ratings
redakcja dodany
 
Odsłon: 7899
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (54)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
14b-443
~ f   Przybyło dużo nowo wyznaczonych miejsc parkingowych na ulicy Paderewskiego naprzeciw delikatesów Centrum.
Zgodnie z zapowiedziami będzie teraz można swobodnie przejechać jak ciężarówka z dostawą towaru zatrzyma się przy sklepie...
21 maja 2015
brak ocen
89b-3d3
~ sok  do ~ jot23   raczej czytają bo zakazów już niema
30 marca 2015
brak ocen
272-cad
~ jot23   mam pytanie. czy ktoś w ogóle czyta te komentarze np. włodarze tego miasta. jeżeli nie to szkoda naszych wypocin
30 marca 2015
brak ocen
00d-ea9
~ Jagiellonin   Szanowni Urzędnicy! Zamiast likwidować kolejne miejsca do parkowania poza zapchanym centrum czy nie prościej byłoby wprowadzić ruch jednokierunkowy na Jagiellońskiej na odcinku od Grunwaldzkiej do Dominikańskiej z zakazem parkowania tylko po prawej stronie? (albo w odwrotnym kierunku, to jak już p. Proboszczowi byłoby wygodniej). W ten sposób zachowana by była płynność ruchu na tym odcinku (z dojazdem na parking kościelny na Dolniańskiej i w kierunku Dominikańskiej) a kierowcy nie straciliby miejsc do parkowania po lewej stronie jezdni, których i tak ciągle brakuje.
26 marca 2015
+4
-0
272-cad
~ jot23   włańcucie stoi las zakazów i nakazów.ci co wydają takie decyzje mają wszystkich kierowców w du.....e.bo sami mają zagwarantowane parkowanie. w niedługim czasie będziemy parkować na kopernika w soninie i na obrzeżach miasta ku zadowoleniu starosty i jego świty
3 stycznia 2015
+2
-0
490-6c8
~ mieszkaniec  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Przeczytaj dokładnie cały wątek i podaj post w którym kogoś obraziłem ?
16 grudnia 2014
brak ocen
0a1-f45
~ Magma  do ~ coralic   :)))))))))
16 grudnia 2014
+1
-1
0a1-f45
~ Magma  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Poczytaj posty osoby "coralic" a może zrozumiesz co jest grane!
16 grudnia 2014
+2
-2
21e-f81
~ coralic  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Chyba takie posty o jakim mowa należy po prostu ignorować,myślę... to jedyne co można w takich trudnych przypadkach uczynić... Fajnie jest podyskutować jak w człowieku jest troszkę kultury...a w postaci schowanej za nickiem Magma odnaleźć tej jest naprawdę ciężko pomimo szczerych chęci:-) Ale dajmy mu może jeszcze jedną szansę:-)
pozdrawiam
16 grudnia 2014
+1
-2
21e-f81
~ coralic  do ~ Magma   :-) ale błysnąłeś inteligencją...muszę powiedzieć,że mnie zaskoczyłeś bardzo miło:-) potrafisz... mało tego,że składnie ułożyć zdanie to jeszcze trafnie postawić diagnozę co do mojego mojego zdrowia psychicznego... :-) niesamowite:-)
16 grudnia 2014
+1
-2
85d-879
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ mieszkaniec   O nie. obrażać to ty zacząłeś. Ja zszedłem do twojego poziomu.
16 grudnia 2014
+1
-1
85d-879
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ Magma   Do psychologa to ty się przejdź bo jak na razie to zero argumentów a tylko obrażasz.
16 grudnia 2014
+1
-1
0a1-f45
~ Magma  do ~ coralic 1   Radzę Ci iść do psychologa. On na pewno wdroży skuteczną terapię, która zrobi z Ciebie porządnego człowieka i będziesz mógł żyć według określonych zasad. Jak na razie zachowujesz się jak człowiek o ograniczonej zdolności intelektualnej
16 grudnia 2014
+2
-1
c9a-b9d
~ abc  do xyz   Szkoda że codziennie śpi i to nie tylko w Łańcucie. W Rzeszowie wystarczy się przejść przez centrum to samochody parkują przy przejściach, skrzyżowaniach, na przystankach, zakazach (nawet pod samą komendą policji), na chodnikach zostawiają często po 1-1.5m chociaż zdarza się i cały zastawiony, z kopert sobie nic nie robią. Codziennie przechodzę tam tylko dwoma głównymi ulicami więc mówię co widzę. I nie są to codziennie inni ludzie tylko ci sami, te same samochody, w tych samych miejscach codziennie łamią prawo. Gdzieś kiedyś czytałem że policja nie chce wlepiać mandatów czy odholowywać bo może to jakiś znajomy, znajomy znajomego, ważna osoba, urzędnik i boją się o swoją posadę.
16 grudnia 2014
+2
-0
809-fa7
~ coralic 1  do ~ Magma   No cóż... spróbuj się odblokować i napisać o co Ci chodzi,bo jak do tej pory to jest jakiś dramat... schować się za nickiem i obrażać potrafisz???
Na nic więcej Cię nie stać???
15 grudnia 2014
+3
-3
xyz   Szkoda, że policja śpi w każdą niedziele i nie wlepia mandatów tym wszystkim parkującym nieprawidłowo na ulicy dominikańskiej.
15 grudnia 2014
+4
-2
2f4-af3
~ Magma  do ~ coralic 1   Facet Ty jesteś faktycznie chory intelektualnie! Do Ciebie nie docierają pewne sprawy.
15 grudnia 2014
+0
-3
490-6c8
~ mieszkaniec  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Widzę, że jedyne co Ci wychodzi to obrażanie innych, a co do ruszania d... to zapewniam Cię troszke świata widziałem i widziałem wiele miejsc gdzie za takie numery z parkowaniem odpowiedź była w postaci ODHOLOWANIA i nikogo to nie dziwiło.
15 grudnia 2014
+2
-2
11c-a1e
~ coralic 1  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Może to nie zabrzmi elegancko:-) ale jak ktoś ma kulturę w sobie to bedzie to widać tak na drodze jak i w życiu,czy na forach internetowych...
...no i jezeli jej się w sobie nie posiada to...tez jest wszędzie widoczne
:-) nie chciałbym aby ta nasza dyskusja przerodziła się też w jakąś pogadankę grupy wzajemnej adoracji:-) bo to by było załosne... jedna w punktach niektórych zapanowała:-)zgoda...i o to chodzi...
mam nadzieję,że jeszcze mi dane bedzie wymienić poglądy przy innych tematach naszego miasteczka z Tobą jak również innymi zachowującymi zdrowy rozsądek ludzmi czego i wszystkim zyczę.
15 grudnia 2014
+3
-1
487-b74
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ coralic 1   O widzisz. Taką dyskusję to ja lubię. Merytoryczna, jasna, bez awantury. W pełni się z tobą zgadzam w tym co napisałeś. Miałem tam kiedyś również taką samą sytuację jak opisałeś. Skończyło się na tym że po wielkiej awanturze kierujący jadący no niestety prawidłowo musiał się cofnąć do Dolniańskiej bo innej możliwości nie było. A wystarczyło tylko żeby, widząc pojazdy jadące z przymusu lewym pasem, zaczekał właśnie przy skrzyżowaniu Jagiellońska/Dolniańska.
W skrócie:
Chodzi mi o to że ruch jest coraz większy i nic na to nie poradzimy. Musimy się do tego dostosować. Oprócz przepisów należy stosować minimum kultury. Było by łatwiej nam wszystkim i nie trzeba by było wprowadzać wszędzie dodatkowych zakazów. Takie ograniczenia moim zdaniem do niczego dobrego nie prowadzą.
Pozdrawiam.
15 grudnia 2014
+1
-0
11c-a1e
~ coralic 1  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Widzisz... doceniam to ,że zachowujesz kulturę na drodze i cieszy mnie to naprawdę,że w tej kwestii troszkę nasza narodowya moto-kultura się zmienia... co od jakiegoś czasu widać i jest to z pewnością pozytywne zjawizko,które należy propagować właśnie przez swoje zachowanie na drodze...no i tu przybij piątala :-)
lecz wracając do sedna sprawy to niestety nie przekonałeś mnie co do tego jeżeli chodzi i tę konkretną uliczkę to jestem zdania,że pozostawiając pojazd ,który zajmuje cały pas jezdni...w końcu dwukierunkowej...bardzo wąskiej jezdni popełnia się wykroczenie drogowe,na które powinno się jakoś reagować a jest na to jakieś ciche przyzwolenie...
Przemiezam tę ścieżkę :-) bo inaczej tego nazwać nie można dość często... kładziesz nacisk na natężenie...owszem jest tam dość niewielkie i dlatego w miarę kulturalni ludzie tam sobie radzą...jednak co się tam może wydażyć przy trafieniu na kogoś mało myślącego i upartego to miałem się okazję przekonać kilka razy...
opiszę Ci sytuację wjeżdzam z Dominikańskiej oczywiście prawa strona szczelnie jak zawsze zastawiona więc zmierzam nie swoim pasem... po minęciu wiaduktu widzę pojazd z naprzecieka pomyślałem,że się ,,schowa" tam gdzie większość w tej sytuacji robi i przepuści mnie...niestety widzę jedzie...więc się zatrzymuję...za mną kolejne auta... włączam więc wsteczny z tyłu klakson... nie ruszy się bo za nim już kolejne auta... z przodu uparciuch jedzie zgodnie z przepisem...i nie można mieć do niego pretensj...
za mną siedem aut już stoi i nikt się nie chce usunąć poza mną:-) a ja niestety nie mam gdzie... myślę,że to dość popularna sytuacja W tym miejscu...
nie było by żadnego problemu,gdyby pojazdy byłu zaparkowane jak stanowi o tym przepis... a przepis o utrudnieniu ruchu jest ogólnie dostępny,jak również każdy kierujący ma obowiązek go znać... więc kultura-kultórą a przepisy trzeba nie tylko szanować ale i się do nich stosować.
pozdrawiam.
15 grudnia 2014
+3
-2
11c-a1e
~ coralic 1  do ~ coralik   WIDZISZ... WIELE TO CO PISZESZ O TOBIE MÓWI... ALE DLA RÓWNOWAGO I TACY JAK TY LUDZIE MUSZĄ BYĆ... POZDRAWIAM I NIE ZMIENIAJ SIĘ NIGDY
15 grudnia 2014
+1
-2
9a2-a44
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ coralic   Jeżeli nie stawiają bezpośrednio przed skrzyżowaniem oraz pod tym wiaduktem, to jak dla mnie (przypominam o natężeniu ruchu na tej ulicy) wszystko jest ok. Wiesz, ja nie mam problemu z zatrzymaniem się i przepuszczeniem innego pojazdu, który w danej chwili nie ma pierwszeństwa. Ale tak się nie da. To za trudne dla typowego "polaczka", janusza motoryzacji, który ma pierwszeństwo to będzie jechał do oporu.
15 grudnia 2014
+4
-0
9a2-a44
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ mieszkaniec   Tu właśnie pokazałeś kto porusza się dookoła tego pieńka. Ruszył byś du.ę, wyjechał poza tą wieś do jakiegoś ciutkę większego miasta i zobaczył że niestety ale takie coś staje się coraz normalniejsze. Mamy w Polsce blisko 20 mln zarejestrowanych samochodów. A infrastruktura drogowa (szczególnie w miastach) nie zmieniła się wiele od 30 lat kiedy to aut było 10 razy mniej. Niestety nie mamy co liczyć na parkingi podziemne lub wielopoziomowe. Więc trzeba radzić sobie w inne sposoby. Z zachowaniem tylko jednej najważniejszej rzeczy. Twoje auto nie może stanowić zagrożenia. Ale osoba która całe życie przeżyła w PRLu tego nie zrozumie. Najlepiej wszystkiego zakazać. to rozwiąże wszystkie problemy. Wracamy do Twojego wymarzonego ustroju. Zamiast tu się produkować to idź umyj matiza bo święta za pasem i trzeba będzie wyjechać na drogę.
15 grudnia 2014
+3
-1
9a2-a44
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ mieszkaniec   No to teraz się wiedzą popisałeś. Po co mają tam wyznaczać miejsca skoro wystarczy żeby ludzie stosowali się do przepisów ogólnych (zatrzymanie pojazdu na jezdni dozwolone jest tylko bezpośrednio przy jej krawędzi i równolegle do niej). Nie było by problemu z ul 3. maja.
15 grudnia 2014
+2
-0
920-7b8
~ coralik  do ~ coralic   Dalej krzyczysz w swoich postach. Jak jesteś niepełnosprawny to można inaczej zwrócić na siebie uwagę.
15 grudnia 2014
+2
-2
29a-42e
~ coralic  do ~ mieszkaniec   dokładnie tak jest jak piszesz...ciekawy jestem czy w końcu bedzie tam porządek...już lepiej by było zrobić z tej uliczki jednokierunkową i rozwiązało by to ten problem
14 grudnia 2014
+1
-4
29a-42e
~ coralic  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Widać,że nie wiesz o czym piszesz,więc nie ma sensu dyskutować na ten temat.
14 grudnia 2014
+1
-4
c6d-834
~ mieszkaniec  do ~ coralic   Nie ma sensu tego tłumaczyć , ktoś kto na co dzień porusza się do okoła przysłowiowego komina nie pojmie nigdy o co chodzi, W mysl zasady nie ma znaku zakazu więc postawie swoją " Furę" na zakręcie przed szczytem niech się inni martwią. Dzięki Bogu są przepisy a cały problem polega na NIE EGZEKWOWANIU ich przez policje.
14 grudnia 2014
+1
-2
c6d-834
~ mieszkaniec  do ~ lik   Jeżeli te efekty mają polegać na uporządkowaniu komunikacyjnego bałaganu w naszym miasteczku to jestem jak najbardziej za !
Następna w kolejce powinna być 3-go maja, gdzie do tej pory NIE WYZNACZONO miejsc parkingowych i co raz jakiś pajac potrafi zaparkować " na skos" a przecież wystarczy troszeczkę farby i jest wszystko jasne.
14 grudnia 2014
+5
-1
c6d-834
~ mieszkaniec  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Polecam daleko idąca ostrożność w nazywaniu kogoś "tumanem" Prawie codziennie przejeżdżam tamtędy i niejednokrotnie widywałem sceny, które omal nie oparły się o rękoczyny, gdy po kilka aut spotkało się na jednym pasie i nikt nie chciał się cofnąć, jadąc od strony Jagiellońskiej zbliżając się do wiaduktu należy się spodziewać auta jadącego na czołówkę i nie jest to wina kierowcy - on po prostu nie może inaczej !
Więc to ja jestem wg. Ciebie tym "tumanem"
14 grudnia 2014
+3
-1
fc4-d52
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ coralic   Przy tak gigantycznym natężeniu ruchu jak na tej ulicy to na pewno jest olbrzymie utrudnienie. Wpadamy w paranoje. Bezmyślnie postawione znaki. Najlepiej w całym mieście wprowadźmy takie zakazy bo zawsze się znajdzie jakiś drogowy tuman dla którego ominięcie kilku aut będzie problemem.
Juz niedziela :) zobaczymy co będzie ;)
14 grudnia 2014
+2
-3
c99-80b
~ lik   Burmistrz zawarł koalicję z PiS i już są pierwsze efekty
13 grudnia 2014
+2
-1
640-c2f
~ coralic  do ~ mieszkaniec   Widzisz,muszę Ci przyznać rację... przepraszam,jeżeli odebrałeś to jako nienawiść do katolików...chodziło mi jedynie aby każdego dnia jak również właśnie w niedzielę (kiedy jest tam szczególonie ciasno) panowie policjnanci spróbowali zdyscyplinować kierowców,którzy... nie :-)obchodzi mnie gdzie w tym czasie są:-)
pozdrawiam
12 grudnia 2014
+3
-4
640-c2f
~ coralic  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   widzisz...jesteś przyjacielu w błędzie,mianowicie art 46 mówi Zatrzymanie i postój pojazdu są dozwolone tylko w miejscu i w warunkach, w których jest on z dostatecznej odległości widoczny dla innych kierujących i nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego lub jego utrudnienia.
czy sądzisz,że jak jest cały pas ruchu zajęty przez zaparkowane pojazdy to nie jest to utrudnienie???
pozdrawiam
12 grudnia 2014
+2
-5
b3b-9a6
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ coralic   Oczywiście, że jak znaków nie było to można było parkować. Pod warunkiem zachowania kilku przepisów ogólnych typu 10m od skrzyżowania, pod wiaduktem itp. Z resztą ktoś niżej już o tym pisał.
12 grudnia 2014
+2
-2
97a-3d4
~ mieszkaniec  do ~ coralic   Nie wiem dla czego w Twojej wypowiedzi jest tyle nienawiści do katolików - można by wywnioskować, że w dzień powszedni gdy nie ma mszy zaparkowane tam auta Ci nie przeszkadzają ?
Poza tym jest wiele innych miejsc w naszym miasteczku gdzie auta zaparkowane są równie bezmyślnie. (dla jasności tematu uważam, że parkujący na widocznej na fotkach krzyżówce czy pod wiaduktem zasługują na mandat i to bez względu na dzień tygodnia :) )
To samo się tyczy wielu uliczek osiedlowych, które wyglądają jak prywatne parkingi bo właściciele zamiast parkować na posesjach wolą wygodnie trzasnąć drzwiami na ulicy np. Solskiego czy Chopina Gwarantuje, że np Solskiego straż pożarna nie przejedzie :(
12 grudnia 2014
+3
-2
d29-045
~ coralic   Nie rozumiem czegoś... przecież jak znaków nie było to też nie wolno było parkować.
Bo jak to możliwe aby można pozostawić pojazd na pasie ruchu???
Nasi policjanci powinni tam mieć roboty co niemiara nie tylko w tygodniu ale i szczególnie w NIEDZIELĘ kiedy nasi wierni potrafią okolicę kościoła tak szczelnie oblepić swymi wypucowanymi furami łamiąc przy tym masę przepisów.
CZEMU TAM NIKT Z TYM NIE ZROBI PORZĄDKU??? PRZECIEŻ TO ABSURD.
CZY UCZESTNICTWO W ZGRUPOWANIU ZWANE POTOCZNIE MSZĄ ŚWIĘTĄ UPOWAŻNIA DO BEZKARNEGO ŁAMANIA PRZEPISÓW???
CO JEST Z WAMI??? PRZECIEŻ TAM POZWALA SIĘ NA STWARZANIE ZAGROŻENIA.
DO ROBOTY PANOWIE POLICJANCI...POKAŻCIE,ŻE ISTNIEJE PRAWO
12 grudnia 2014
+7
-9
9bd-e00
~ ja   no i macie władze jaką wybraliście... żal i pękają oczy
11 grudnia 2014
+4
-3
6e1-551
~ jarek   Na ulicy Sokoła też jest zakaz zatrzymywania ale jakoś codziennie połowa drogi jest zastawiona. Tylko raz tam widziałem karteczki za wycieraczkami więc tutaj pewnie będzie tak samo.
11 grudnia 2014
+4
-0
e15-d8e
~ mieszkaniec  do ~ ginekolog amator   Tylko strefy płatnego parkowania w centrum miasta są w stanie rozwiązać problem a opłaty powinny być nieliniowe tak aby ci, którzy parkują do 1h płacili za godzinę złotówkę a ci, którzy zajmują miejsce w centrum cały dzień płacili o wiellle więcej.
Nic jednak nie może usprawiedliwiać bezmyślnego parkowania utrudniającego innym życie lub stwarzającego zagrożenie zasłaniając wyjazd ze skrzyżowania czy widok na przejście dla pieszych !
11 grudnia 2014
+10
-2
a3c-c75
~ ginekolog amator   Przepisy należy dostosowywać do warunków, a nie wymyślać i wdrażać następne - kretyńskie. Proponuje zlikwidować wszystkie parkingi w mieście i wprowadzić "miasto pieszego kierowcy", albo jak w gejowie, znaczy się w Słupsku samochody zastąpić rowerami, karetki pogotowia i radiowozy policji - rikszami, a wielkogabarytowe towaru do sklepów dostarczać furmankami, oczywiście ze specjalnymi miejscami do sra.nia dla koni. To jest paranoja, przybywa samochodów a miejsc parkingowych ubywa. Jak był ktoś za granicą, to widział, że tam się ludziom życie ułatwia, a tu wręcz odwrotnie. Quo vadis Polonio ???
11 grudnia 2014
+10
-4
1d1-eca
~ drut   a będzie rozbudowa parkinktu przy czwórce?
11 grudnia 2014
+2
-0
cb2-da0
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do redaktor   Teraz dużo lepiej. Dziękuję
11 grudnia 2014
+2
-1
e15-d8e
~ mieszkaniec   Po co te znaki ????
Wystarczy respektować przepisy tj 10 m od skrzyżowania i bezpośrednio na nim , pod wiaduktem, na oznakowanym zwężeniu itd. i nie jest to problem tylko tej jednej ulicy , ale całego miasta !
Może w starostwie przepisów nie znają ???
Ale skoro nie da się inaczej to lepiej tak , bo to co się tam dzieje woła o pomste do nieba.
11 grudnia 2014
+4
-0
cb2-da0
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ drut   Jak bym miał dużo to bym to przepisał. Na szczęście jest opcja kopiuj - wklej
11 grudnia 2014
+4
-0
redaktor  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Faktycznie, tak sformułowana wypowiedź mogła wprowadzić w błąd, za co przepraszamy. Mamy nadzieję, że teraz już w jasny sposób widać to, jaką treść miała za sobą nieść.
11 grudnia 2014
+3
-4
44b-e65
~ Picard11  do ~ kk   Kocór to załatwi jak należy :))
11 grudnia 2014
+4
-3
1d1-eca
~ drut  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Jeden co sie zna,fajnie ze masz duzo czasu na kopiowanie art.
11 grudnia 2014
+2
-0
1d1-eca
~ drut   Na zdjeciach widac ze znak jest po obu stronach i pisza ze bedzie po obu.
11 grudnia 2014
brak ocen
cb2-da0
~ kiedyś się tym trochę interesowałem  do ~ kiedyś się tym trochę interesowałem   A poza tym to administracja forum też powinna sprawdzić pewne fakty a nie przepisywać bzdury i w ten sposób ośmieszać "urzędnika państwowego"
11 grudnia 2014
+4
-2
cb2-da0
~ kiedyś się tym trochę interesowałem   Cytuję:
"- Kierowcy nadal parkują po lewej stronie drogi, mimo że postawiony po prawej stronie znak obowiązuje po obu jej stronach - mówi Krystyna Strzałba."
I teraz (aż się boję aby nie podpaść... ale muszę to napisać...)
Czy pani Krystyna jest kompletną ignorantką że wygaduje takie wierutne bzdury?? Czy po prostu jest zupełnie niedouczona a tylko próbuje być mądra.
Argumentacja prawna potwierdzająca moje w/w tezy:
Dz.U. 2002 nr 170 poz. 1393
Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych.
§ 28.
3. Zakaz wyrażony znakiem B-35 lub B-36:
1) dotyczy tej strony drogi, po której znak się znajduje,
z wyjątkiem miejsc, gdzie za pomocą znaku dopuszcza
się postój lub zatrzymanie
Tak więc Szanowna Pani Krystyno. Jeżeli ma pani zamiar wypowiadać się w tematach w których nie ma pani zielonego pojęcia to jednak sugeruję wcześniejszą lekturę odpowiednich aktów prawnych.
Pozdrawiam.
P.S. Mam nadzieję że nie uraziłem nikogo. :) Jeżeli tak to z góry przepraszam :)
P.S.2 Mocno wierzę w to że nasza łańcucka policja ma trochę więcej rozumu niż pani urzędnik
11 grudnia 2014
+4
-1
fc3-ff4
~ kk  do ~ bob   Może nie będzie obowiązywał w niedziele i swięta:P
11 grudnia 2014
+4
-2
14b-443
~ bob   Pytam kto się odważył to zrobić koło kościoła no kto?
11 grudnia 2014
+8
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x