Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Wkrótce otwarcie tunelu w Łańcucie
Awanturował się na stacji paliw, miał ponad 3 promile
Śmiertelny wypadek w Markowej [AKTUALIZACJA]
Nastolatka została odnaleziona [Aktualizacja]
home > Start > Aktualności > Prezentacja lidera "Polska 2050" w Łańcucie i powiecie łańcuckim
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2021.08.24 07:30 | aktualizacja: 2021.08.24 07:32

Prezentacja lidera "Polska 2050" w Łańcucie i powiecie łańcuckim

W ubiegłą niedzielę, 22 sierpnia 2021 o godz. 13.00, w Łańcucie odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Polska 2050 Szymona Hołowni w ramach ogólnopolskiej akcji "Poznajmy się". Spotkanie z mieszkańcami miasta i powiatu łańcuckiego oraz gości zwiedzającymi to historyczne miejsce pozwoliło na przedstawienie celów działalności i kierunków rozwoju Stowarzyszenia oraz tworzącej się partii ?Polska 2050?. Rozmowy były ciekawe i dotyczyły spraw krajowych ale co wzbudziło pozytywne emocje rozmawiano też na temat rozwoju Łańcuta i roli miasta skali województwa i kraju.
Prezentacja lidera "Polska 2050" w Łańcucie i powiecie łańcuckim
Prezentacja lidera "Polska 2050" w Łańcucie i powiecie łańcuckim

W ramach akcji odbył się briefing prasowy z udziałem gościa specjalnego Senatora RP Jacka Burego. Była to doskonała okazja do prezentacji lidera Ruchu w Łańcucie i powiecie łańcuckim "Polska 2050", Radnego Damiana Szubart.

Briefeng rozpoczął Senator RP Jacek Bury informując o celach akcji "Poznajmy się" mówiąc:

-"Poznajmy się" w Łańcucie to jedno z kilkuset spotkań jakie ruch Szymona Hołowni realizuje w Polsce w ramach wspomnianej akcji. Spotykamy się z mieszkańcami Polski a dziś tu w Łańcucie z jego mieszkańcami ale z racji miejsca w którym jesteśmy, w istocie turystycznej perełce Podkarpacia, turystyka z całej Polski, rozmawiając o przyszłości, o celach o wizjach naszego kraju ale również i regionu. Różnić się można a nawet trzeba w poglądach, dlatego spotkania i rozmowy służą wypracowaniu wspólnych zbieżnych poglądów"=

Następnie Senator Jacek Bury zaprezentował lidera "Polska 2050" w Łańcucie i powiecie łańcuckim Radnego Miasta Damiana Szubarta. Radny uzasadnił swoje zaangażowanie w pracę na rzecz Ruchu Szymona Hołowni :

=Mam małą sześcioletnią córkę i chciałbym, by nasz kraj był bezpieczniejszy, milszy, po prostu przyjazny. By mogła się w spokoju uczyć i rozwijać, a nie być nękana przez szalonych doktrynerów. Kiedy będzie wchodzić w dorosłe życie, by bez wstydu mógłbym powiedzieć, Basiu zrobiłem wszystko co możliwe by Polska była lepszą niż ta, którą zastałem. Bardziej zielona, demokratyczna i solidarna, szanująca innych i tolerancyjna. Dbająca o zdrowie swoich mieszkańców, a nie zastraszająca, wspierająca, a nie kupcząca. Silna w różnicach, a nie szczująca. Takiej Polski chce większość z nas i tak czujących znalazłem w PL2050, zwykłych ludzi, a może niezwykłych, którzy mimo niechęci do polityki wsparli Szymona i nasz ruch. By spokojnie w 2050 roku powiedzieć zrobiliśmy wszystko co było możliwe i nasz kraj jest dobry, bezpieczny i szczęśliwy, zielony, solidarny i demokratyczny, udało się nam.-

W briefingu wzięli udział miedzy innymi : Radna Miasta Rzeszowa Anna Skiba oraz liderzy sąsiednich powiatów.

Mieszkańcy i turyści otrzymali pamiątkowe gadżety oraz informacje jak można przystąpić do Ruchu "Polska 2050". Spotkania odbywały się w przyjaznej i konstruktywnej atmosferze. Kolejne spotkania na Podkarpaciu są planowane w przyszłym tygodniu.

Red
REKLAMA
Oceń:
6 głosów
Prezentacja lidera "Polska 2050" w Łańcucie i powiecie łańcuckim, 4.3333 out of 5 based on 6 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 7330
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
Antoni Podkowa  do BabaJaga   Jakże rozwinięta i inteligentna interpretacja zabawki dla dzieci. To w jaki sposób interpretować Pani(a) login? bo postać niezbyt szczęśliwa i jak by sie nie starać tłumaczyć, naukowo, religijnie, kulturowo to zawsze wychodzi pełna agresji, jadu, zła i niechęci do ludzi. To dlatego nie ma co się spodziewać przyjaznych komentarzy. Ale każdemu wolno pisać. A o Hołownię i jego Polskę2050 to nie ma co sie bać w przeciągu roku potrafili zbudować prężne stowarzyszenie, mają fink think-tank Strategie i tworzą partie, w dodatku bez zabierania pieniędzy z budżetu. Proszę sie nieco wysilić i poszukać, mają przejrzyste strony. Platforma przez 6 lat bycia w opozycji potrafi tylko krzyczeć, że PiS jest zły, a PiS tylko systematycznie niszczy kraj.
24 sierpnia 2021
+13
-11
BabaJaga  do Antoni Podkowa   Może być nawet japoński. Nie chodzi o rower czy biedkę, ale o to, że przywożą baloniki, czyli puste frazesy i obietnice bez pokrycia. Gdzie program, gdzie pomysł na Polskę, gdzie zaplecze polityczne, gdzie ewentualni kandydaci na posłów, senatorów, ministrów? Ale każdemu wolno próbować.
24 sierpnia 2021
+15
-10
Antoni Podkowa  do BabaJaga   Rower cargo Christiania, produkcji duńskiej,
ale jak ktoś myśli, że gumofilce to oficerki to gratuluję poziomu.
24 sierpnia 2021
+10
-6
BabaJaga   Ale jaja, ekipa Hołowni balony biedką przywiozła.
24 sierpnia 2021
+14
-11
damian szubart  do Pawel   Dziękuję bardzo za opinię, jest cenna.
Ja bardzo lubię Mapety, zwierzęta też.
24 sierpnia 2021
+23
-12
damian szubart  do Pawel   Dziękuję serdecznie mieszkańcom i turystom za spotkanie i miłą rozmowę. Senatorowi Jackowi Buremu, Sylwestrowi Koryckiemu liderowi wojewódzkiemu Stowarzyszenia Polska2050, członkom Polski2050, wolontariuszom i sympatykom za udział i wsparcie.
Razem zmienimy Polskę. Zielona, demokratyczna, solidarna.
24 sierpnia 2021
+16
-23
Pawel   Naprawdę są ludzie którzy łapią się na populistyczne gadanie tego podstawionego mapeta? Gość jest mniej wiarygodny od Kukiza, ale jak widać znajdą się barany których ujęły łzy na wizji... smutne.
24 sierpnia 2021
+27
-19
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x