Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Nowa Rada Miasta Łańcuta
Tadeusz Pasieczny zdobył najwięcej głosów, II tura w Gminie Łańcut
Nowa Rada Powiatu Łańcuckiego
Kumek, Rupar, Rejman czy Szubart? [SONDA]
home > Start > Aktualności > Przerwy w dostawie wody
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2022.06.29 16:17 | aktualizacja: 2022.06.30 08:59

Przerwy w dostawie wody

Łańcucki Zakład Komunalny informuje, że od 22:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Łańcucie, Woli Małej i Woli Dalszej.
Przerwy w dostawie wody
Przerwy w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody w godzinach 22:00 - 5:00 w następujących lokalizacjach:

Wola Mała, Wola Dalsza, Wiejska, Katy, Podwisłocze, Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Dębnik, Łąkowa, Zwierzyniec, Polna, os. Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Piekarska, os. gen. St. Maczka, ul. 3-go Maja, os. 3-go Maja, os. Trześnik, os. Sikorskiego, Mościckiego, Piłsudskiego - Grabskie, Skotnik (częściowo), 29 Listopada, Głowackiego, Kraszewskiego, Wandy Rutkiewicz, Królowej Jadwigi i blok wojskowy, Braci Śniadeckich, Stysia, Szpunara, Lisa-Kuli, Potockich, Sucharskiego, Wróblewskiego, Czarnieckiego, Boya-Żeleńskiego, Traugutta, Daszyńskiego, Górne, Bohaterów Westerplatte, Kusocińskiego, Rodziny Ulmów.

Dla zapewnienia dostaw wody dla wszystkich odbiorców, ze względów technicznych - w wyznaczonych godzinach nocnych wyłączenia ulic i osiedli wymienionych wyżej, będą kontynuowane również w następnych dniach.

Mieszkańcy Woli Małej i Woli Dalszej mają dostęp do wody tylko w wybranych godzinach

W dniu 29 czerwca 2022 (środa) odbiorcy wody w Woli Małej i Woli Dalszej - dostawa wody w godzinach: 6:00 - 9:00; 15:00 - 16:00, jeżeli wody wystarczy to również 19:00 - 20:00.

Codziennie informację od ŁZK https://lzk-lancut.pl/category/aktualnosci/

źródło lzk
Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Przerwy w dostawie wody, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 11527
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
cvietekr  Chciałbym teraz zobaczyć jakie inwestycje w zakresie zabezpieczenia mieszkańców w wodę podjął Pan Burmistrz. Czy pokazywanie się na każdym kroku na nowo otwartych lub wyremontowanych urządzeniach/ścieżkach rekreacyjnych jest ważniejsze niż podjęcie priorytetowych prac dla poprawy normalnego życia mieszkańcom. ALE SĄ ROZNE PRIORYTETY- te "chwalebne" i te "codzienne" NIESTETY.
30 czerwca 2022
+23
-3
takiktos  Wracam na Kąty przez Wiejską po dziurawej drodze wody w kranie zero. Dobrze, że wymyłem się w Markowej bo fizyczny jestem i wiadomo jak jest jak ciepło. Pytam w związku z tym czy to tak miało być Panie Burmistrzu. Dlaczego pan teraz milczy. Dziękujemy za niedawną podwyżkę ceny wody i ścieków. Bo dzięki temu, że nie ma wody mam czystą oszczędność. Dlaczego tylko jak już wodę włączycie to leci taki rdzawy syf. Szkoda, coraz bardziej żałuję tego głosu oddanego na Kumka. Teraz widzę że Ruparowa byłaby dużo lepsza. Bo w Markowej jest woda a w Łańcucie nie ma. Proste
29 czerwca 2022
+22
-5
balpa  Ciekawe czemu nie odłączą na ul. Głuchowskiej. Dzień w dzień podlewane trawniki w każdym domu, bo co drugi muszą kosić żeby nie mieć wyższej niż sąsiad. Ale nie odłączą bo mieszkają sami bogacze i niebiescy.
29 czerwca 2022
+15
-0
Ostatnio dodane komentarze
Pawel   Jak to szło? "Jedynie niespodziewana awaria głównej magistrali mogłaby obecnie zakłócić pełną dystrybucję wody do Mieszkańców." informował burmistrza miasta Łańcuta Rafał Kumek.
30 czerwca 2022
+10
-0
cvietekr   Chciałbym teraz zobaczyć jakie inwestycje w zakresie zabezpieczenia mieszkańców w wodę podjął Pan Burmistrz. Czy pokazywanie się na każdym kroku na nowo otwartych lub wyremontowanych urządzeniach/ścieżkach rekreacyjnych jest ważniejsze niż podjęcie priorytetowych prac dla poprawy normalnego życia mieszkańcom. ALE SĄ ROZNE PRIORYTETY- te "chwalebne" i te "codzienne" NIESTETY.
30 czerwca 2022
+23
-3
Dan   Wola Mała i Wola Dalsza to jest jakiś gorszy sort . To niby jak po pracy mam się wykopać bo może będzie woda a może zabraknie. To tak dorzucę coś ciekawego trzy tygodnie temu zgłosiłem wyciek wody na Woli Małej do tej pory usterki nie usuneli. Ale wyłączyć wodę to potrafią bo susza . A jeszcze jak pierwszy raz zglaszałem to był to piątek to pan powiedzial żeby zgłoszenie zrobić jutro. Więc w sobotę dzwonię co dość ciężko było im odebrać ale w końcu udało się no i pan powiedział żeby "dzwonić" w poniedziałek totalna olewka. A podatek od deszczu też trzeba płacić. Dno puste tu widzę bez wody.
30 czerwca 2022
+14
-1
takiktos   Wracam na Kąty przez Wiejską po dziurawej drodze wody w kranie zero. Dobrze, że wymyłem się w Markowej bo fizyczny jestem i wiadomo jak jest jak ciepło. Pytam w związku z tym czy to tak miało być Panie Burmistrzu. Dlaczego pan teraz milczy. Dziękujemy za niedawną podwyżkę ceny wody i ścieków. Bo dzięki temu, że nie ma wody mam czystą oszczędność. Dlaczego tylko jak już wodę włączycie to leci taki rdzawy syf. Szkoda, coraz bardziej żałuję tego głosu oddanego na Kumka. Teraz widzę że Ruparowa byłaby dużo lepsza. Bo w Markowej jest woda a w Łańcucie nie ma. Proste
29 czerwca 2022
+22
-5
balpa   Ciekawe czemu nie odłączą na ul. Głuchowskiej. Dzień w dzień podlewane trawniki w każdym domu, bo co drugi muszą kosić żeby nie mieć wyższej niż sąsiad. Ale nie odłączą bo mieszkają sami bogacze i niebiescy.
29 czerwca 2022
+15
-0
tupolef   Dobry koń i po błocie pójdzie ;)
29 czerwca 2022
+3
-0
kingabu   Kończe prace o 22 takze dziś sie nie myje :D sexu ze starym nie będzie JUPI :D hehe
29 czerwca 2022
+4
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x