Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Rabunek w Kraczkowej
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Prezes odwołany
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2023.08.29 07:37 | aktualizacja: 2023.08.29 07:48

Prezes odwołany

Liczne protesty mieszkańców poskutkowały. W poniedzałek wybrana przez mieszkańców rada nadzorcza odwołała wieloletniego prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Łańcucie.
Prezes odwołany
Prezes odwołany

W poniedziałek o godzinie 17.00 Rada Nadzorcza spotkała się aby podjąć uchwały o rozwiązaniu umowy o pracę z Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej w Łańcucie, Andrzejem Micke.

-Jednym z punktów zapewne będzie odwołanie Prezesa Spółdzielni z pełnionej funkcji. Zobaczymy czy Rada będzie organem wykonawczym mieszkańców. Pamiętamy zapowiedzi i wypowiedzi członków Rady i mamy nadzieję, że nie będą robić z gęby cholewy- napisano przed spotkaniem rady na profilu " Mieszkańcy Gen.Maczka - Łańcut" -Jeśli rada nadzorcza nie odwoła prezesa to ci ludzie z rady nie powinni nam patrzeć w oczy na osiedlu powinni się ze wstydu zapaść pod ziemię.- napisał jeden z mieszkańców na profilu

Jak głosowano?

W głosowaniu na 9 członków Rady 6 było za odwołaniem prezesa a 3 było przeciw.

red.
REKLAMA
Oceń:
5 głosów
Prezes odwołany, 4.2000 out of 5 based on 5 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 25250
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
MGM  Wielkiej straty nie ma. Kiepski Prezes był. Ale typuję że tak łatwo nie odpuści. Teraz czas na byłego Wiceprezesa Spółdzielni Mieszkaniowej - aktualnego Burmistrza, bo od kiedy przybył z nadania do Spółdzielni rozpoczęły się złe czasy tej instytucji. To samo dzieje się teraz w Łańcucie. A wielka dziura w centrum jest tego najlepszym przykładem. I jeszcze radni związani ze Spółdzielnią z nadania Burmistrza tacy jak: Szybiak, Kuca, Opałka, Rzeszutek i inni. Czas na Wasza wymianę. Tej ekipie już dziękujemy.
29 sierpnia 2023
+64
-12
Kazek  Jakim trzeba być hipokrytą pierwsze być w Radzie Nadzorczej i być razem w dobrej komitywie z Prezesem Spółdzielnia, a gdy grunt pali się pod nogami robić zdjęcie jak głosował przeciwko niemu aby przypodobać się mieszkańcom przed wyborami. Oczywiście chodzi o radnego Opałkę. Przy wyborach przypomnimy sobie o tym!
30 sierpnia 2023
+22
-2
Ostatnio dodane komentarze
Kazek   Jakim trzeba być hipokrytą pierwsze być w Radzie Nadzorczej i być razem w dobrej komitywie z Prezesem Spółdzielnia, a gdy grunt pali się pod nogami robić zdjęcie jak głosował przeciwko niemu aby przypodobać się mieszkańcom przed wyborami. Oczywiście chodzi o radnego Opałkę. Przy wyborach przypomnimy sobie o tym!
30 sierpnia 2023
+22
-2
MGM   Wielkiej straty nie ma. Kiepski Prezes był. Ale typuję że tak łatwo nie odpuści. Teraz czas na byłego Wiceprezesa Spółdzielni Mieszkaniowej - aktualnego Burmistrza, bo od kiedy przybył z nadania do Spółdzielni rozpoczęły się złe czasy tej instytucji. To samo dzieje się teraz w Łańcucie. A wielka dziura w centrum jest tego najlepszym przykładem. I jeszcze radni związani ze Spółdzielnią z nadania Burmistrza tacy jak: Szybiak, Kuca, Opałka, Rzeszutek i inni. Czas na Wasza wymianę. Tej ekipie już dziękujemy.
29 sierpnia 2023
+64
-12
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x