Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Kierowca B lub C ? Um. o pracę ? OD ZARAZ ? I zmiana

Społeczność

SPRZEDAM Praca

Kierowca B lub C ? Um. o pracę ? OD ZARAZ ? I zmiana

Opis:
Poszukujemy Kierowcy / Dostawcy z doświadczeniem
Miejsce pracy: Łańcut

Zakres obowiązków:
? Rozwożenie towaru po hurtowniach i sklepach spożywczych na terenie Podkarpacia
? Pomoc magazynierowi w załadunku towaru

Warunki Zatrudnienia:
? Umowę o pracę na pełny etat
? Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach porannych: 6:00 ? 14:00 (mogą zdarzyć się zmiany 7:00 ? 15:00 lub 8:00 ? 16:00 ? zależnie od otrzymanego terenu)

Prześlij swoje Cv na adres: kierowca-kat-b-lub-c.erra.qiya@tbapply.pl
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 29 czerwca 2020

Odsłon: 156
ID ogłoszenia: OB000012968
Wyświetleń: 156

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x