Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Back-end Developer / Programista Back-endu

Społeczność

PRACA Praca

Back-end Developer / Programista Back-endu

Opis:

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania - strony WWW / sklepy internetowe
  • Programowanie REST API
  • Integracja szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery)
  • Integracja szablonów z systemami CMS
  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą front-end

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP5.6/+ MVC,
  • Bardzo dobra znajomość MySQL (PDO), XML,
  • Doświadczenie w zakresie zabezpieczeń aplikacji internetowych,
  • Znajomość GIT,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość frameworków PHP np. Laravel
  • Doświadczenie w pracy z CMS

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia
  • Premię za sprawną pracę nad projektami
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Pracę w złożonych i różnorodnych projektach

Prosimy o aplikowanie na http://www.cepixel.com/praca/back-end-developer-rzeszow/

Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 11 grudnia 2017

Odsłon: 312
CePixel
Telefon 177788159
Email praca@cepixel.com
ID ogłoszenia: OB000004660
Wyświetleń: 312

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Zapytania Google
x