Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Mazurek Dąbrowskiego dla zawodników LUKS Zieloni Łańcut
AAA
ŁAŃCUT
2015.05.23 13:22 | aktualizacja: 2015.05.23 14:40

Mazurek Dąbrowskiego dla zawodników LUKS Zieloni Łańcut

Historyczny sukces sportowy odnieśli zawodnicy klubu LUKS Zieloni Łańcut, zdobywając cztery medale na Mistrzostwach Świata w Szwecji.

Osiągnięte wyniki:

1. Marta Sroczyk - zdobyła złoty medal (Mistrzostwo Świata) w grupie wiekowej juniorek do lat 23 w kategorii wagowej do 52kg. Wynikiem 107.5kg ustanowiła trzy rekord Polski; do lat 20, 23 i seniorek.

2. Michał Kojder - wywalczył srebrny madal w grupie wiekowej juniorów do lat 18 w kategorii wagowej do 83kg. Wynikiem 195kg poprawił o 10kg swój rekord życiowy.

3. Monika Sroczyk - zdobyła brązowy medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 w kategorii wagowej do 57kg wynikiem 100kg. Tym razem nie udał się atak na złoty medal. W trzecim ostatnim podejściu zadysponowaliśmy ciężar 125kg wynik ten zawodniczka zaliczała na treningach ale tu się nie powiodło. Może na następnych zawodach.

4. Paweł Porębny - zdobył swój drugi brązowy medal Mistrzostwo Świata w grupie wiekowej do lat 18 w kategorii wagowej do 59kg. Wynikiem 115kg. Tym samym powtórzył osiągnięcie z ubiegłego roku z Mistrzostw Świata w Rodby - Dania.

5. Andrzej Paszko - powtórzył osiągnięcie z ubiegłego roku z Mistrzostw Świata w Rodby - Dania. Ostatecznie ukończył swój występ na czwartym miejscu z wynikiem 180kg.

Zawodników do startu przygotowywali Adam i Grzegorz Bielecki.

Poniżej do obejrzenia film z dekoracji (od 59 minuty)

Adam Bielecki/Red.
Oceń:
4 głosy
Mazurek Dąbrowskiego dla zawodników LUKS Zieloni Łańcut, 5.0000 out of 5 based on 4 ratings

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.