Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Damian Szubart nowym Burmistrzem
Będą duże utrudnienia w Łańcucie
Tadeusz Pasieczny wójtem Gminy Łańcut
Odcinek drogi zamknięty
home > Start > Sport > Imieninowy prezent dla trenera Dariusza Kaszowskiego: Sokół wygrywa z Notecią
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2015.12.20 11:32 | aktualizacja: 2015.12.20 13:07

Imieninowy prezent dla trenera Dariusza Kaszowskiego: Sokół wygrywa z Notecią

Chociaż mecz z pierwszoligowym beniaminkiem spacerkiem nie był, do końca pierwszej rundy niepokonani na własnej hali pozostali podopieczni Dariusza Kaszowskiego.

Niekorzystnie dla łańcucian ropoczęło się spotkanie z Notecią Inowrocław, po tym jak przyjezdni pierwszą kwartę rozpoczęli od dwóch celnych rzutów za trzy punkty. Dopiero po dziesięciu minutach gry Sokoły zaczęły rozwijać skrzydła. Chwilowe prowadzenie (17:16) objęli po celnych rzutach wolnych Bartosza Czerwonki. Ostatecznie jednak pierwsza odsłona spotkania zakończyła się zwycięstwem gości znad Noteci.

Druga kwarta to przestój inowrocławian i coraz lepsza gra Sokoła. Do przerwy wynik wyrównał się na 36:36. Później na parkiecie szaleć zaczął Tomasz Fortuna (MVP), popisując się celnymi "trójkami", a przewaga łańcucian osiągała nawet 10 punktów. W ostatniej kwarcie gospodarze grali swoje i choć przyjezdnym ambicji nie brakowało, Sokołów nie udało się już dogonić.

Wygrana to chyba najlepszy prezent, jaki w dniu imienin sprawić mogli trenerowi Dariuszowi Kaszowskiemu jego podopieczni.

Łańcucianie prawdopodobnie zakończą pierwszą rundę na drugim miejscu tabeli (rozstrzygnie o tym mecz lidera: Miasta Szkła Krosna z Meritumkredyt Pogonią Prudnik, w którym jednak krośnianie są zdecydowanym faworytem).

Max Elektro Sokół Łańcut - KSK Noteć Inowrocław 78:64 (17:19, 19:17, 23:14, 19:14)

Sokół : Fortuna (14), Jakóbczyk (12), Kulikowski (12), Klima (11), Koszuta (10) oraz Czerwonka (8), Wrona (7), Pisarczyk (4), Pławucki (0).

puch
Oceń:
4 głosy
Imieninowy prezent dla trenera Dariusza Kaszowskiego: Sokół wygrywa z Notecią, 5.0000 out of 5 based on 4 ratings