home > Start > Sport > SPAR wygrywa "przegrany mecz"
2016.11.15 10:35 | aktualizacja: 2016.11.18 09:24

SPAR wygrywa "przegrany mecz"

SPAR Łańcut rozpoczął trzeci sezon w 2 lidze futsalu grupy podkarpackiej. W pierwszej kolejce zmierzył się z Futsal Team Przeworsk.

Przed sezonem doszło do kilku zmian w zespole. Najważniejsze to zmiana trenera, nowym trenerem został M.Surówka, znany z boisk trawiastych, natomiast trenerem FT Przeworsk został… M.Dawidziak. Przed samym spotkaniem menadżer SPAR Łańcut, A.Onyszczuk podziękował byłemu trenerowi za 3-letnią współpracę, życząc sukcesów już w nowym zespole.

Mecz zaczął się pechowo dla SPAR Łańcut, bo już w 1 minucie stracili gola. Strzelcem był Majkutowski. Kolejne minuty to nadal dominacja zespołu z Przeworska. Zespół SPAR Łańcut wyglądał mocno zagubiony, było dużo niedokładnych podań. W ciągu 8 i 9 minucie padły dwa kolejne gole dla Przeworska, autorstwa DawidziakaBobera. W późniejszej części pierwszej połowy mecz wyrównał się, Przeworsk kontrolował przebieg meczu. W drugiej połowie trener przesunął S.Kłeczka do przodu i dzięki temu więcej było sytuacji. Sygnał do odrabiania strat dał kapitan Kłeczek, strzelając gola kontaktowego. Po kilku minutach znów odpowiedzieli goście i wynik był 4:1. Nikt nie spodziewał się, że wynik może ulec zmianie. W końcówce spotkania goście popełnili kilka niepotrzebnych fauli i na 1 minutę przed końcem kolejny raz strzelił Kłeczek. W tym momencie miał aż 4 gole. Na 30 sekund przed końcem meczu po kolejnym faulu zawodnika z Przeworska, Kłeczek stanął przed rzutem karnym przedłużonym. Jak przystało na kapitana, strzelił pewnie i wyprowadził SPAR na prowadzenie. Przeworsk nie zdążył odpowiedzieć żadnym golem. Końcówka meczu była fantastyczna, wielu kibiców zastanawiało się jak to możliwe, że Przeworsk przegrał wygrany mecz. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla gospodarzy.

5:4 - 39' Kłeczek

Skład SPAR Łańcut : Jarosz, Lutak - Bekierski (ŻK), Bróż (ŻK), Gaweł, Rusin, Czarnota, Hawro, Chrzan, Kłeczek, Osiniak

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.